Banderowcy pod Człuchowem ?

Świat

Jeszcze trwa olimpiada, a już we Wschodniej Ukrainie powstają odziały (6000 ludzi) ochotników (kozacy dońscy?), którzy mają zrobić porządek z Majdanem i z chachłami z Ukrainy Zachodniej.
Organizują się też banderowcy - z poparciem władz samorządowych. Po cichu pieniądze, i nie tylko, dają im: Soros, Erika i Angela? Jak niegdyś Stressemann - minister SZ Republiki Weimarskiej?
Jak zgaśnie znicz, dojdzie do rozwiązania siłowego.
Jeśli nie wystarczy sił rządowych i kozaków dońskich, to dołączą do nich "ochotnicy" - kozacy z Rosji? Z Kubania, Syberii i kaukascy - m.in. z okolic Soczi?
A gdy i tego nie starczy, to na koniec Armia FR będzie gorącym żelazem wypalać wrzody i czyraki Bandery?

Jeśli tak, to może się stać tak, że banderowcy będą zmuszeni uciekać na Zachód - do Polski.

Już raz tak się stało, kiedy Armia Czerwona pacyfikowała w 1944 / 45 Wołyń i Podole.
Naciskani przez Istriebitielnyje Bataliony (bataliony wyniszczające), od wschodu, północy i południa, lecz celowo nie od zachodu, banderowcy wycofali się przez granicę do Polski. Sowieci ich przepuścili z premedytacją.
Stąd problem banderowskich kureni i sotni na lubelszczyźnie, w zamojskiem, Bieszczadach, stąd konieczność przeprowadzenia akcji Wisła.
Gdy tę przeprowadzało LWP, Czechosłowacja obsadziła wojskami swoją granicę obecnej Słowacji i tylko nieliczni banderowcy uciekli do Austrii. Z całym problemem zostaliśmy my - bo sowieci byli perfidni, a Czesi i Słowacy zapobiegliwi.
Na taką ewentualność powinniśmy przygotowywać się i my, w przeciwnym wypadku Putin może - wypalając raka OUN-UPA - wypchnąć odradzające się kurenie i sotnie banderowców na terytorium RP, a ci szukać pomocy, opieki i współpracy u swoich rodaków - zamieszkałych np. w warmińsko-mazurskiem, pomorskim, lubuskim i będziemy mieli problem z separatyzmem, który z radością powitają nasi nowi przyjaciele Niemcy, tak przyjaźnie współpracujący kiedyś z OUN-UPA.
Ale znając Bronka i Donka, to o żadnym uszczelnianiu wschodniej granicy nie będzie mowy. Prędzej im łuki tryumfalne wystawią na powitanie?
Bo co innego Gospodarz, a co innego dzierżawca, czy pełnomocnik?

8.2
Średnio: 8.2 (5 votes)

Przysięga młodych banderowców, którzy

klną się (przysięgają) na na krew i chwałę SZLACHTWIJI ( Rzezi Wołyńskiej ):

https://www.youtube.com/watch?v=98wfjYWJX8k

odp.: