Rząd NIE "zalegalizuje" Marszu Niepodległości

portret użytkownika Ciri
Marsz Niepodległości
Kraj

miasto odrzuciło wniosek o REJESTRACJĘ Marszu Niepodległości w dniu 11 listopada a w zamian zalegalizowano lewaków z komunistycznej organizacji ANTIFA

PROSIMY WSZYSTKICH O ROZSYŁANIE TEGO TEKSTU I NAGRANIA WSZĘDZIE GDZIE SIĘ DA!!! dziękujemy!!!

Jest to skandal na skalę globalną żeby obecny lewicowy reżim państwowy pozwalał sobie na zablokowanie Patriotycznego Marszu Narodowego. Wniosek o zarejestrowanie marszu miasto odrzuciło a w zamian zalegalizowano  lewicową Komunistyczną "ANTIFĘ", która chce zablokować marsz!

Czy teraz widzicie czym jest ta "demokracja"? której tak naprawdę nie ma... pozwolono Niemieckiemu motłochowi blokować ulice Warszawy a Narodowcy następny wniosek o "legalizację" mogą złożyć dopiero 8 listopada.

W ogóle jakim prawem mamy "legalizować" coś co jest z samej definicji legalne. Przecież to Marsz Niepodległości i chcemy uczcić nasze Święto Narodowe.

Jeśli miasto ponownie odrzuci wniosek o "zalegalizowanie" marszu to wtedy policja spacyfikuje Patriotów??? Bo będą wtedy "nielegalni" ??? Chyba właśnie chodzi o wszczęcie kontrolowanej rewolucji na wzór arabskiej wiosny.

http://www.rp.pl/artykul/10,741391-Marsz-Niepodleglosci-11-listopada---lewica-bedzie-blokowac.html

sympatycy Porozumienia 11 Listopada skupiającego środowiska skrajnych lewicowców(bojówkarzy), którzy chcą zablokować marsz– już zarejestrowali w ratuszu cztery zgromadzenia. Wszystkie w czasie trwania marszu i w jego okolicach. Trzy na rogu ulic Marszałkowskiej i Pięknej w godz. 11.30 – 20 i jedno przy Marszałkowskiej nieopodal KFC w godz. 11 – 20.

Zgromadzenia te są zaplanowane nieopodal pl. Konstytucji, na którym w Święto Niepodległości o godz. 15 zbiorą się Narodowcy. W skład "Porozumienia" wchodzi ok. 80 różnych organizacji i środowiska wspierających idee czynnej blokady marszu:

Istnieje przypuszczenie, że dziennikarz Gazety Wyborczej włamał się na stronę internetową Marszu Niepodległości. Prokuratura została już poinformowana:

po więcej informacji o importowanych z zagranicy bojówkach lewackich proszę sięgnąć do poniższych linków:

1. Niemcy zablokują marsz niepodległości 11.11.11.

http://marszniepodleglosci.nowyekran.pl/post/31597,niemcy-zablokuja-marsz-niepodleglosci-11-11-11

2.Kto będzie blokował Marsz Niepodległości?

http://marszniepodleglosci.nowyekran.pl/post/32020,kto-bedzie-blokowal-marsz-niepodleglosci

3.Komunistyczną ANTIFĘ będzie ochraniał RAAF

http://marszniepodleglosci.nowyekran.pl/post/34466,komunistyczna-antife-bedzie-ochranial-raaf

4.Od Demokracji do Anarchii i Komunizmu:

http://marszniepodleglosci.nowyekran.pl/post/34472,od-demokracji-do-anarchii-i-komunizmu

5. Czerwona hołota zaatakuje?

http://marszniepodleglosci.nowyekran.pl/post/34509,czerwona-holota-zaatakuje

6. Rafał Ziemkiewicz donosi o przestępstwie:

http://www.rp.pl/artykul/9133,742112-Proba-rozbicia-Marszu-Niepodleglosci.html

W poczuciu obywatelskiego obowiązku oraz w trosce o bezpieczeństwo publiczne zwracam uwagę władz na mające miejsce bezprawne działania grożące sprowadzeniem powszechnego zagrożenia.

Artykuł 52 kodeksu wykroczeń, przypomnę, stanowi w § 1:

"Kto przeszkadza lub usiłuje przeszkodzić w organizowaniu lub w przebiegu niezakazanego zgromadzenia (...) bezprawnie zajmuje lub wzbrania się opuścić miejsce, którym inna osoba lub organizacja prawnie rozporządza jako zwołujący lub przewodniczący zgromadzenia (...) posiadając przy sobie broń, materiały wybuchowe lub inne niebezpieczne narzędzia (...) podlega karze aresztu do 14 dni, karze ograniczenia wolności albo karze grzywny".

a w § 2:

"Podżeganie  i pomocnictwo są karalne".

W pogardzie dla tych przepisów porozumienie organizacji lewicowych, w tym odwołujących się do zbrodniczych ideologii maoizmu, trockizmu i tradycji lewackiego terroru lat 70., od wielu dni przygotowuje się jawnie i nawołuje do zablokowania i rozbicia przemocą manifestacji patriotycznej zaplanowanej w Święto Niepodległości 11 listopada, posługując się przy tym pomówieniem, jakoby czczenie tego święta było "propagowaniem faszyzmu".

Szczególny niepokój budzi planowany udział w tych działaniach członków anarchistycznych grup niemieckich powiązanych ideowo  i organizacyjnie z bojówkami, które niedawno zamieniły pokojowe manifestacje w Rzymie w festiwal ulicznego bandytyzmu.

Domagam się od organów państwa polskiego stanowczego i natychmiastowego przeciwdziałania podobnym aktom bandytyzmu w Polsce, a także pouczenia i ukarania mediów, których działania w tej sprawie w pełni wyczerpują znamiona "podżegania i pomocnictwa" w planowanych zamieszkach.

Rafał A. Ziemkiewicz, członek komitetu poparcia Marszu Niepodległości 2011

 Janusz Korwin - Mikke kontra faszysta Krystian Legierski:

 

Komuniści chcą blokować Marsz:

Kto jest przeciwko Narodowcom?

Faszysta według Gazety Wyborczej - jak go rozpoznać

 

PUBLIKACJA Z BLOGA

 

9.4
Średnio: 9.4 (15 votes)
portret użytkownika Kapą

Re: Rząd NIE "zalegalizuje" Marszu Niepodległości

Ja pierdole, gdzie my żyjemy?!
Jak długo będziemy znosić ich bezczelność?!

___________________________________
...Tobie Polsko!

Niepodległość to wróg podległości i podłości.

Festiwal podłości rozkręca się z dnia na dzień. Reżim doskonale wie, że władzę ma tylko dzięki totalnej manipulacji emocjami.
W Centralnej Pralni Mózgów pojawiły się właśnie jakieś badania fokusowe, z których wynika, że lud może nie nabrać się na "lewicowość" palikota i Marsze Odurzonych, co oznacza, że Generalna Reżysernia może utracić kontrolę nad aktorami i statystami.

Niepodległość to wróg podległości i podłości.

Festiwal podłości rozkręca się z dnia na dzień. Reżim doskonale wie, że władzę ma tylko dzięki totalnej manipulacji emocjami.
W Centralnej Pralni Mózgów pojawiły się właśnie jakieś badania fokusowe, z których wynika, że lud może nie nabrać się na "lewicowość" palikota i Marsze Odurzonych, co oznacza, że Generalna Reżysernia może utracić kontrolę nad aktorami i statystami.

"Przywołując" Niemców,

co dla psychiki Polaków jest największym zaprzaństwem, prowokują do rozruby. Nie dało się sprowokować inaczej. Niestety stało się to więc nie sprawą polską, ale międzynarodową, a zatem macza w tym palce NWO spod znaku Talmudu. Zniszczyć patriotyzm - to cel główny. Nie ma już patriotycznej władzy, wojska, służb porządkowych; nie ma patriotycznego sądownictwa, prokuratury. Jest tylko służba na rzecz światowego totalitaryzmu. Niestety. Przerażajace to, ale prawdziwe, że szatan posługuje się swoimi marionetkami dla "udupienia" i zniewolenia świata. Módlmy się o pomoc z nieba, ponieważ mamy do czynienia z nieczystymi siłami Zła.

portret użytkownika Jadwiga Chmielowska

Re: "Przywołując" Niemców,

Jak się czują ci co wybrali HGW i Tuska?
No to się zaczęło! Jak bóg kogoś chce ukarać to mu rozum odbiera. Marsz by się odbył i nic by się nie stało a tak duch polski w rozkwicie. Zabraniają to my im......

wniosek nie był poprawnie wypełniony

A mnie trafia jeżeli organizatorzy nie są w stanie złożyć poprawnego formalnie wniosku w przeciwieństwie do drugiej strony.

Do piątku stołeczny ratusz nie zarejestrował jednak marszu. – Wniosek nie był poprawnie wypełniony. Dlatego go odrzuciliśmy. Ale organizatorzy mają czas do 8 listopada. I pewnie wtedy ich zgłoszenie do nas trafi. Tak było w zeszłych latach – mówi Magdalena Łań z Biura Prasowego ratusza.

– Uchybienia w zgłoszeniu będą poprawione. Nie ma podstaw do odwołania naszego marszu. Jeśli zajdzie taka potrzeba i będą problemy w zarejestrowaniu, sprawą zajmie się nasz adwokat – zapowiada Marian Kowalski, rzecznik ONR.

http://www.rp.pl/artykul/10,741391-Marsz-Niepodl...

portret użytkownika Ciri

@ma

a mnie trafia, jak coś nagadają w tv, a potem nie są łaskawi napisać że to już nieaktualne

Odpowiedź na mojego maila z 11.11 (godzina):

od kontakt kontakt@marszniepodleglosci.pl
do
data 31 października 2011 13:49
temat Re: 11.11.11
Ważna głównie z powodu czynności podejmowanych przez Ciebie względem wiadomości w wątku.
ukryj szczegóły 13:49 (57 min temu)
Naprawdę trudno ekspresowo dementować każdą bzdurę z internetu, Marsz jest zarejestrowany i odbędzie się zgodnie z planem.

NO comment

Ciri
===============================================
Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat! J.K.Piłsudski

TRZEBA IŚĆ

W takich okolicznościach PO-wskiej dyktatury jedyną drogą jest wzięcie spraw w swoje ręce i masowe obywatelskie niePOsłuszeństwo w imię obrony Ojczyzny. Tysiącami, dziesiątkami tysięcy wbrew reżimowym BANDYTOM i STALINOWSKIM lewakom. NAPRZÓD!
Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie!

Uwaga!

Jan Bogatko

http://www.facebook.com/group.php?gid=335036001843#!/Niepodleglosci.Marsz

Na fejsbuku organizatorzy podali informacje, z których wynika coś innego.

Pozdrawiam,

portret użytkownika Ciri

All

Na prośbę Łazarza zamieszczam:

Aby nie siać defetyzmu i niepotrzebnej paniki informacja podana przez blogera, a nie potwierdzona przez organizatorów, o odmowie rejestracji Marszu Niepodległości została przeze mnie zdjęta ze Strony Głównej Nowego Ekranu.

Łażący Łazarz

Jednocześnie czekamy na oficjalne dementi, notka ukazała się na portalu Wirtualna Polonia oraz na NE, nie dostałam odpowiedzi na maila wysłanego do MN o godzinie 11.11 dnia dzisiejszego.

Ciri
===============================================
Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat! J.K.Piłsudski

portret użytkownika Ciri

@Jan Bogatko

Podali jedynie : "Organizatorzy są w stałym kontakcie z przedstawicielami urzędu. Prosimy by nie kolportować fałszywych informacji."
Po co? Albo jest rejestracja, albo jej nie ma.

Kontakty z władzą PRL-bis to chyba nie najlepszy pomysł.

Ciri
===============================================
Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat! J.K.Piłsudski

portret użytkownika AdamDee

Mike vs. Legierski - jeden wart drugiego, gratulacje w doborze..

... materiału poglądowego.

Polskość.

Ciekawe, że od jakichś dziesięciu lat lepiej w Polsce być "pochodzenia psiego" (jak wyraził się śp. Jerzy Waldorf) niż polskiego - przynajmniej wg mainstreamowych mass-mediów ......

Psy

też mają ostatnio psie życie.