To ci sędziowie są patologią, a nie rodzina Bajkowskich.To im trzeba zabrać te łańcuhy, odebrać immunitet i kasiorę!

Kraj

   W Krakowie przeszedł marsz w obronie rodziny Bajkowskich, którym to bezduszny skład orzekający odebrał trójkę dzieci i umieścił je w domu dziecka. To kolejny skandal w tym chyba najbardziej sobiepańskim i pozbawionym jakiekolwiek kontroli środowisku III RP.

   Oczywiście mówię o tej najbardziej spatologizowanej części wymiaru sprawiedliwości, prokuratury i sądów. Gnuśnych, leniwych, wygodnych, a przy tym bezczelnych, chamskich, którzy bez jakichkolwiek zahamowań w imieniu RP, często w niechlujnym ubiorze i z wyzywający makijażem z przekrzywionym łańcuchem jak Tuleya /syn szkolonego przez kgb ojca i matki nie tylko z ub, ale też donosicielki/ wydają wyroki! Ileż tego tałatajstwa tam się nagromadziło przez ostatnie dwie dekady!

   Zamiast służyć sprawiedliwości służą przeróżnym krętaczom,jak ten sędzia sądu administracyjnego z Poznania skazany za orzekanie za łapówki od Stokłosy.Jak ten gdański żałosny prezes co w POdskokach już gnał do Tuska, aby z nim ustalić nie tylko termin, ale co gorsza pewnie i postanowienie w sprawie Amber Gold.

   Ileż mamy tego sobiepaństwa z łańcuchem na szyi i wyroków urągających sprawiedliwości. Choćby ten na wyrazne życzenie przyjaciela rzecznika rządu o zablokowaniu literki "Wu" w nazwie tygodnika "W Sieci".

   A odbieranie dzieci rodzicom. Sprawa Bajkowskich. Skandal niebywały, ale jakże niemal typowy dla tego tzw wymiaru sprawiedliwości III RP. Sądy zamiast zamykać czerskie michnikowe GWno! Zamiast skazywać ober krętacza i manipulanta oraz jego pismaków za działalność antypolską, za propagowanie antypolonizmu, nihilizmu, za zarażanie wirusem hivo-podobnym czytelników, za stosowanie swoistego iperytu, którym regularnie trują naiwne i bezbronne umysły z łam tego neokominternowskiego draństwa, te sądy walą niemal jak pałką w każdego kto ośmieli się skrytykować czerskie tałatajstwo.

pzdr :)

10
Średnio: 10 (8 votes)

stop niepraworządności

 Właśnie  wracam z Budapesztu - z Wielkiego wyjazdu na Węgry. Premier Orban stawia czoła zmasowanej nagonce.     

http://markowa2.flog.pl/wpis/6652255/wielki-wyja...

@Sawicki Marek - konieczna lustracja w sądownictwie

       Jak to widzisz konkretnie, praktycznie? Co proponujesz? Bo jeśli nie masz pomysłu, to - co chcesz powiedzieć przez powyższy wpis? 

Bardzo dokładnie

opisany stan Polskiego Wymiaru  Sprawiedliwości.