Leninowskie rebionki.Czujna klasowo pkw korzysta z przypałacowego funduszu motywacyjnego!! Hej Mazury! jak wy cudne!

Kraj

PKW świeci światłem odbitym pałacowych żyrandoli.PKW przednia? czy tylnia straż?! Członkowie pkw nie tracąc czasu na odpięcie prezydenckich orderów, czująć jeszcze ciepło p'rezydęckiego uścisku,szybko,niemal natychmiast POstraszyli PiS odebraniem subwencji budżetowej!

A B.Komorowski zanim wyczarterował jacht w Giżycku na nowiutkiej, tamtejszej Ekomarinie*, zdążył jeszcze suto odznaczyć niemal komplet PKW!
Co prawda p'rezydęt już był myślami daleko, w cudnym Giżycku, ale na "klapę, grabulę i gożdzik" strażnikom polskich wyborów czasu nie poskąpił!
Wszak program motywacyjny to istotny element salonu!
PKW zaś dzielnie trzyma straż!
I zawsze czujna klasowo!
Oni wiedzą , z której strony wieje wiatr!
Historycznie rzecz ujmując pkw tak b. ciężko haruje, że w swym zapracowaniu nie dostrzegała takich ...pierdół jak fałszywe dane kandydata w wyborach prezydenckich!
Ostatnio jej propaństwowego POdejścia nie zamąciły ani wysoki % oddanych głosów nieważnych, ani cuda a la Wałbrzych!
Ale teraz jest wyjątkowo uwrażliwiona na wszystkie aspekty!
Szczególnie spoty opozycji!
Mocno zmotywowani POrażającą jasnością żyrandolowego światła ruszyli z programem ostrzegawczym!
Trzeba ratować władzę.
Tym bardziej po dzisiejszym orzeczeniu TK!
Czy tak samo będą czujni w trakcie powtórzonych wyborów w Wałbrzychu!?

Przy okazji kilka słów o p'rezydęcie!
On już nie musi w zapoconych gumiakach, zaPOżyczonych od Tuska szlajać się po obszarach klęski żywiołowej!
Nacierpiał się, naudawał troski w roku minionym gdy walczył z Jarosławem Kaczyńskim o prezydenturę!
Teraz ma to gdzieś!, w Budzie Ruskiej czy nawet dalej!
Niechaj Tusek zarywa weekend i udaje współczucie!
Jego pałacowa papryka ma się dobrze!
Czas na zabawę, jest lato.
Luzik, uśmiechy, lekko sfalowany Niegocin!
Słońce, plaża, jachty i przepiękne Giżycko, serce Mazur!
Dość tych wyjazdów na tereny zalane, zniszczone.
Papryki, kalafiorów Komorowskiemu nie zbraknie.
Zresztą i tak gorzej prezentuje się od cwaniaczka Tuska!, który w szpanerskiej na sytuacje klęski kurteczce z postawionym kołnierzykiem i założonymi rękoma POzuje do kamer.
Komorowski jeszcze się tego nie nauczył!
Znowu by coś chlapnął, że paprykę możemy taniej sprowadzić
z Bułgarii czy Rumunii i byłoby używanie!
A tak podtrzymał rumpel na Niegocinie, obżarł się świeżo odłowionymi węgorzami czy linem w śmietanie!
I jest dobrze!
Zasłużył se chłop na wakacje!
A Tusk!?
Skoro ponad 60 % uznaje go za lenia, wałkonia i nieroba, to niech ........!!! w weekend!

pzdr

* "EKOMARINA GIŻYCKO to nowoczesny, największy na Mazurach port pasażerski i jachtowy,wybudowany ze wsparciem funduszy unijnych, z wieloma udogodnieniami dla turystów i rozwiązaniami ekologicznymi. To wizytówka naszego miasta i całego regionu.

Nowoczesny port pasażerski EKOMARINA z pełnym zapleczem technicznym, sanitarnym, poprawiającym bezpieczeństwo pasażerów oraz przewoźników powstał w Giżycku nad jeziorem Niegocin. Właścicielem obiektu jest Miasto Giżycko, a zarządcą Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Giżycku.

EKOMARINA GIŻYCKO jest usytuowana w bardzo atrakcyjnym miejscu, 500 m od centrum miasta, pomiędzy molem spacerowym nad jeziorem Niegocin a torami kolejowymi, przy głównej trasie spacerowej Giżycka, jaka powstaje pomiędzy terenami turystycznymi nad Niegocinem. W pobliżu Ekomariny wybudowano kładkę nad torami, ze schodami po obu stronach promenady oraz windą dla osób niepełnosprawnych i osób z wózkami. Jest to doskonały punkt widokowy, ale co najważniejsze kładka połączy port i nabrzeże jeziora Niegocin z centrum miasta i pasażem, przy którym powstaje kompleks usługowo-turystyczny i kamienice z kawiarniami, restauracjami, apartamentami.

Ekomarina to doskonała oferta dla żeglarzy, turystów i inwestorów. Giżycko jest otwarte na współpracę z podmiotami chcącymi inwestować w Ekomarinę np. na zasadzie partnerstwa publiczno-prywatnego. Port rozpoczął działalność od kwietnia 2011 roku. Na budowę portu o wartości ponad 19 mln zł Giżycko pozyskało środki unijne na 50 % wartości inwestycji.

Basen portowy to keja dla 138 jednostek pływających (106 stanowisk do 12 m długości i 32 stanowiska powyżej 12 m), 6 stanowisk serwisowych oraz slip. Żeglarze mają dostęp do energii elektrycznej i wody. Na terenie portu jest możliwość zimowania jachtów. Marina jest Eko. Port wyposażony jest w system odbioru ścieków i nieczystości z jednostek pływających. Obiekt jest ogrzewany i podgrzewany wodą z pomp cieplnych i systemów solarnych.

W głównym obiekcie EKOMARINY o powierzchni blisko 2500 m2, znajduje się kapitanat portu i kasa portowa, centrum informacji turystycznej, restauracja, lokale usługowe, sklepy żeglarskie, posterunek Policji, MazurskiegoWOPR, Straży Miejskiej, Straży Pożarnej, pomieszczenia dla osób poszkodowanych podczas wypadków na wodzie, pomieszczenia usług związanych z obsługą wodniaków i motorowodniaków. Zaprojektowano również wieżę i taras widokowy oraz salę konferencyjną. W obiekcie siedzibę mają również organizacje pozarządowe, które w wyniku swoich działań wpłyną pozytywnie na wzrost aktywności społecznej mieszkańców oraz na rozwój sportów wodnych zarówno zimą jak i latem.

W budynku obok (412 m2) znajdują się sanitariaty, kuchnia do obsługi portu i pralnia. Cały teren został uzbrojony w sieć energetyczną, oświetlony, wybudowano 2900 m2 chodników, drogi, place wewnętrzne oraz parking na 172 miejsca postojowe: 168 dla samochodów osobowych i 4 dla autobusów.

Na terenie portu znajduje się duże pole campingowe."

10
Średnio: 10 (1 głos)

Dlaczego OKW po wyborach w 2007r. nie umieściły protokołów.

Dlaczego Okręgowe Komisje Wyborcze po wyborach do sejmu i senatu w 2007r. nie umieściły protokołów wyników głosowania z podpisami członków komisji na stronie internetowej http://www.pkw.gov.pl/pkw2/index.jsp?place=Menu0... Brakuje protokołów z następujących OKW znajdujących się w : - Legnicy, - Wałbrzychu, - Wrocławiu, - Bydgoszczy, - Toruniu, - Lublinie, - Chełmie, - Zielonej Górze, - Piotrkowie Trybunalskim, - Chrzanowie, - Krakowie, - Nowym Sączu, Tarnowie, - Opolu, - Częstochowy, - Elbląga, - Olsztyna, - Kalisza
Z ostatniej chwili aby nie było można porównać zniknęły protokoły z głosowania do sejmu w 2005 po modyfikacji „ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2011-07-20 11:05:16, zmian dokonał(a): Marcin Lisiak” cały czas trwają prace nad portalem :::)).

Skąd takie rozbieżności w danych na stronie PKW

Anomalie które istnieją wśród danych udostępnionych przez PKW na stronie internetowej po wyborach samorządowych w 2010 nasuwają pytania:

dlaczego oficjalne dane podawane przez obwodowe komisje wyborcze tz. uprawnionych (liczba osób uprawnionych która jest stałą na dany dzień) oraz liczbę kart wydanych które się różnią są różna listach: do sejmiku, do rad powiatu, do rad gminy, na prezydenta, burmistrza, wójta.

http://www.niepoprawni.pl/blog/5005/skad-takie-r...

Takich rozbieżności w Warszawie która obejmuje obszarem swoim okręgi wyborcze nr 1, 2, 3. znalazłem w 153 obwodach wyborczych na 857, a na pewno jest to wynik podmian których namacalnym przykładem jest bagażnik pan komendanta z Białołęki. Zwracam uwagę na to że tych 156 obwodach wyborczych popełniono błąd podczas podmiany kart a w ilu podmieniono a nie popełniono błędu ?????? Takie same rozbieżności w pozostałych okręgach mazowieckich:

  • okręg wyborczy nr 4 w 49 obwodach wyborczych na 629,
  • okręg wyborczy nr 5 w 35 obwodach wyborczych na 699.
  • okręg wyborczy nr 6 w 36 obwodach wyborczych na 728.
  • okręg wyborczy nr 7 w 65 obwodach wyborczych na 567.