Zaprzysiężenie ekipy Tuska w Dzień Toalet! Zręczna mowa cwaniaka i ad vocem męża stanu! Agnes Trawny i Michnik ulubieńcy Temidy!

Kraj

Światowy Dzień Toalet*! Dlatego p'rezydęt Bronisław Komorowski nie mógł wybrać bardzie stosownego momentu na powołanie i zaprzysiężenie ekipy Donalda Tuska niż World Toilet Summit!
Ekipy, bo to żaden rząd, a jeno świetnie bawiąca się klika, rozrywkowe towarzycho!
Sam premier przez minione cztery lata przepracował w tygodniu krócej niż podejmująca pracę matka karmiąca!
3,5 dnia per tydzień
Lepszej fuchy, lepszej zabawy na koszt podatnika już nie można sobie wyobrazić!

Tzw exPOse premiera D. Tuska i po nim wystąpienie prezesa PiS, Jarosława Kaczyńskiego!
Dwa światy, dwa wymiary!
Pierwsze co prawda zręczny, ale pełen pr'owskiego pustosłowia uciekający od konkretów i aktualnych polskich problemów.
Pustosłowia ociekającego blagą!
Drugie dokonujące zsumowania polskich problemów i wskazujące, podpowiadające wręcz konkretne rozwiązania.
Pierwsze pętacki blichtr, a drugie, sami słyszeliśmy!
D.Tusk ze zręcznością cwaniaka prześlizgał się po polskich problemach!
Czyli znów tym gorzej dla nas, dla Polski!
Zręczny cwaniak!, ale nie mąż stanu!
I nigdy nim nie będzie!, nawet jak do swojej wilczej kolekcji dorzuci jeszcze Schetynę czy innego Grupińskiego!

Tzw III RP to potworek!
Co rusz mamy tego materialne dowody!
Skupie się na dwóch z pozoru niby odległych sobie postaciach!
Ale jedynie z pozoru!
To nie tylko beneficjenci tzw III RP, czyli Polski prawników!
Nie prawa, a jeno prawników!
Agnes Trawny i Adam Michnik!
To ulubieńcy polskiej Temidy!
Ta pierwsza, obywatelka Niemiec co rusz odzyskuje kolejną majętność, gdy nasi rodacy będący w w dużo lepszej sytuacji prawnej dziesiątkami lat nie mogą odzyskać ojcowizny!
Ten drugi zaś ma za sobą ogromne wsparcie polskich sądów, które pilnują, aby nikt nie śmiał wyrazić negatywnej opinii nie tylko o nim samym, ale także o jego ojcu, który jako agent sowieckiej partii występował przeciw bezpieczeństwu II RP!, za co został skazany prawomocnym wyrokiem.
Ba!, nawet firma, która jest właścicielem uwłaszczonej przez niego gazety podlega szczególnej ochronie!

pzdr
*
cyt. za "Rz':
"To nie żart. 19 listopada obchodzimy święto przybytku, w którym spędzamy sporą część życia, a do którego nawet królowie chadzają piechotą

Z porcelany, marmuru, drewna. Wygódka, latryna, sławojka, klozet, przybytek, ustronne miejsce, ubikacja, świątynia dumania. Różnie wykonane, różnie nazywane toalety towarzyszą ludzkości od tysięcy lat, a według brytyjskich naukowców, spędzamy w nich średnio kilka miesięcy naszego życia.

Podobno pierwszą prawdziwą toaletę miał już Minos, władca Krety. Od tego czasu dużo się zmieniło. Współczesne toalety nie przypominają tych sprzed wieków: stały się obiektami docenianymi przez kulturę i sztukę, a nawet doczekały się swojego święta. 19 listopada obchodzimy Światowy Dzień Toalet.

Historia Światowego Dnia Toalet, ang. "World Toilet Summit" sięga początku XXI wieku. W 2001 roku w Singapurze została powołana Światowa Organizacja Toaletowa, World Toilet Organisation (WTO), która podjęła się prowadzenia walki o podwyższanie standardów ubikacji na świecie ze szczególnym uwzględnieniem szaletów publicznych. Jack Sim, założyciel WTO, co rok organizował konferencje World Toilet Summit. Odbyły się one między innymi: w Signapurze, Seulu, Tajpej, Pakinie oraz Belfaście."

10
Średnio: 10 (3 głosy)

ECH,BRONEK...

SHVEYU77 ZASKOCZYŁ MNIE TERAZ NIEMIŁOSIERNIE.NIGDY NIE SĄDZIŁEM,ŻE TEN GOŚCIU MI ZAIMPONUJE.CHOCIAŻ ZROBIŁ TO NIECHCĄCY (JAK WIĘKSZOŚC SPRAW W SWOIM ŻYCIU),TO JEDNAK POKAZAŁ NAM POLAKOM,GDZIE MOŻNA WYSŁAC TYCH "GŁÓWNYCH ZARZĄDZAJĄCYCH". NIESTETY JEDNO MNIE MARTWI.NIEDŁUGO BĘDZIE TYLE GÓWNA LEŻAŁO,ŻE NIKT SOBIE Z TYM NIE PORADZI...