Żywoty Baumana, Bristiegierowej, Stefana Michnika- nie matura lecz chęć szczera otworem do kariery w czasach Tuska

Kraj

Szumilas jeszcze zdążyła się zemścić! i na odchodnym walnęła maturzystom żywotami enkawudzistów.
Brawo panie premierze!
Doczekaliśmy się!
Nie dość, że sowieckiego bandytę, mordercę nkwdzistę z honorami włóczono od Wrocławia przez Gdańsk po targi książki we Lwowie, to jeszcze obciążono maturzystów na próbnej maturze tą plugawą żydokomunistyczną kanalią!
To co to będzie, gdy zakwitną kasztany!?
Dla równowagi trzeba by Hansa Franka dorzucić, by proporcje między dwoma zbrodniczymi systemami zachować!
Jak parytet, to parytet!
Niechaj więc Kluzik Rostkowska już zbiera w swym okręgu wyborczym, najlepiej wśród najaktywniejszych działaczy RAŚ nowe ożywcze tematy!
Może by coś ze szlaku bitewnego Afrika Korps / podobno tam dzielnie się zasłużył ktoś a najbliższej rodziny niemniej dzielnego w komisji hazardowej posła Sekuły!?/.

pzdr

9.5
Średnio: 9.5 (12 votes)

To znak, że gdy zakwitną kasztany czas dowiesić im Baumany,

dodać do kompanii Tuska
no i z budy pomiot ruska.

Kto chce, niech traktuje ten komentarz dosłownie, kto chce - w przenośni. Mi to zwisa i powiewa.

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Krew mnie zalewa na próbno- maturalną promocję

enkawudzisty Baumana, Matura z Operonem " schodzi na psy" i więcej do niej ani czasu ,ani ręki nie dołożę! Nie będę brała  udziału we WREDNEJ propagandzie osoby Baumana czynionej skutecznie przez GW. To skandal, że tekst, takiego autora serwuje się maturzystom! A może by tak zacząć propagować dzieła Józefa Stalina, przecież poprawna politycznie polska szkoła wszystko kupi!

@mika54 też "Krew mnie zalewa na próbno- maturalną promocję

enkawudzisty Baumana",  kiedy się to wreszcie skończy? dokąd będą nas opluwać takie stalinowskie pomioty! warto też wysyłać protesty w tej sprawie do MEN-u ze strony : http://parezja.pl/bauman-na-probnej-maturze/

bałmany

To OKAZJA, by poduczyć naszych bliskich - i by pisali na ten temat PRAWDĘ.
To może być przełom - wreszcie głupki dały NAM szansę!!
Korzystajmy

"bałmany"Stefany Michniki i krwawa helena

gość z drogi

zgadzam się, TO jest Przełom..,.więc 

przypominajmy zyciorysy krwawych sędziów w togach...stalnowców  ,staliniątka itd...

       wściekła dycha z pozdrowieniami :)

 

 

 

Mój syn pisał wczoraj maturę

próbną z polskiego i wrócił zszokowany, bo w głowie mu się nie mieściło, co widział. A tekst był o indoktrynacji człowieka przez wielokierunkowe nowoczesne media i ich nośniki. Odpowiadał na pytania, ale w głowie miał gonitwe mysli i nieopisany dylemat. Wczoraj długo razem rozmawialiśmy... Dzisiaj matematyka i trzymam kciuki.

portret użytkownika tańczący z widłami

Re: Żywoty Bałwana

Proszę nie wprowadzać czytelników w błąd.
To nie była próbna matura. Próbne matury (obowiązkowe) będą prawdopodobnie dopiero w styczniu.
To była nieobowiązkowa przed próbna matura. Kto chciał to pisał a kto nie, to nie musiał.
Co oczywiście nie zmienia faktu, że analizowanie raportu komunistycznej kanalii to skandal.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Nie wprowadzam w błąd:

Oto wyjątek ze strony internetowej: "Matura próbna 2013 - 2014 Operon - 26 - 27.11. ARKUSZE, ODPOWIEDZI
Matura próbna z Operonem 2014: polski, matematyka, angielski, niemiecki, historia

Na pierwszy ogień - 26 listopada - pójdzie tradycyjnie język polski. Z kolei 27 listopada uczniowie napiszą próbną maturę 2014 z matematyki. Wydawnictwo pedagogiczne Operon organizuje próbne egzaminy maturalne od grudnia 2007 roku. Bierze w nich udział około 90 procent uczniów ze szkół w całej Polsce. W tym roku próbną maturę 2014 zaplanowano w dniach 26 - 29 listopada. Zgłoszenia do udziału w egzaminie szkoły mogły składać do 18 października 2013. Raporty podsumowujące wyniki próbnej matury trafią do nich na początku stycznia 2014."

Może nie znam się, ale syn również nazywa ją "próbną".

portret użytkownika tańczący z widłami

CKE

Prawdziwe matury próbne, z tego co wiem, organizuje CKE - Centralna Komisja Edukacyjna a nie jakieś firmy, czy wydawnictwa.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

@tzw

Być może, ale syn wrócił ze szkoły i objaśnił mnie, że to jest ich jedyna "próbna" matura w roku szkolnym 2013/14, wyniki poznają w styczniu, a prawdziwa matura będzie 5. i 6. maja 2014. To tyle, co mogę napisać. Wiadomo jednak, dlaczego Operon sięgnął do Baumanna i jego publikacji w Wyborczej - jest to element planu ogłupiania i poniżania Polaków. Pocieszające jest to, że młodzi ludzie orientują się kim jest ten degenerat Baumann, a ci, którzy nie wiedzieli zostali objaśnieni przez takich, jak mój syn. W ten sposób - można powiedzieć - czerwoni strzelili sobie w stopę.

@all10101 ucałowania dla Syna..:)

gość z drogi

 

  rosną nam super Młodzi :)))))

Dzięki w Jego imieniu.

Na szczęście TO pokolenie nie zostało skażone komuną. Dlatego myślą inaczej. Ich duża część zostanie jednak zmuszona do emigracji, co jest kolejnym elementem planu dla POlski. Gdyby zostali - byliby groźni; widać to teraz na Ukrainie. U nas jest wentyl bezpieczeństwa dla rządów komuchów w postaci otwartych granic i najbardziej niespokojny żywioł opuszcza POlskę, zostają jedynie prostoduszni, naiwni, głupi, leniwi oraz ci, którzy mają korzyść z tego układu. W ten sposób opcja przesilenia siłowego jest mało możliwa.

portret użytkownika tańczący z widłami

gość

Niekoniecznie. Z tego co widzę, większość młodych polityką kompletnie się nie interesuje.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

portret użytkownika tańczący z widłami

all10101,

Czyli dochodzimy do wniosku, że w Ministerstwie Edukacji panuje ogromny bałagan i stan niedomówienie w kwestiach matur próbnych, skoro nasi synowie maturzyści mają zupełnie odmienne informacje (prosto z ręki).
Prawdą jest natomiast, że rzeczywiście ministerstwo tłumacząc się kosztami, próbuje scedować matury próbne na jakieś nie podległe bezpośrednio sobie instytucje, w zamian za ich promowanie. taka opcja byłaby fatalna niestety dla samych uczniów.
Sami widzimy, przykład Bałwana.

Pozdrawiam
NIEPOPRAWNY INACZEJ

@tzw

Racja. Ja do tej pory byłem przekonany, że próbna matura jest co najmniej w gestii kuratorium, ale skucha! Jest teraz firma, może dwie, która opanowała rynek egzaminów próbnych w POlsce i znów jakiś "koleś" lub "szwagier" zarobi sobie kaskę, a przy okazji nowo zatrudnieni urzędnicy MEN nie mają nic do roboty, za to mogą w czasie pracy skupić się na kręceniu porządnych lodów. ;-)

portret użytkownika tańczący z widłami

all10101

Dokładnie tak to wygląda. MEN umywa ręce i kręci konkretne lody. A więc nie zdziwmy się, jeżeli po Bałwanie przyjdzie Stalin, Lenin albo Hitler. Wszystko w zależności od tego którY z naszych sąsiadów ma większe udziały w spółce.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

@ All10101

Obawiam się, że uogólniasz na podstawie dość wąskiej obserwacji.
Ja mam wrażenie, na podstawie swojego rozeznania, że w zdecydowanej większości ani uczniowie nie orientują się, ani ich rodzice, ani nauczyciele.

Być może tak jest,

ale ja mam doświadczenie, że wielu woli milczeć, bo tak wygodniej, bo tak nikomu się nie narażą, bo nie stracą pracy, bo nie nazwą ich moherem. Ludzie doskonale wiedzą o co chodzi i prywatnie mówią co innego, a w obecności obcych również co innego. Kto powie szefowi w pracy, że jest gnojkiem? Ja powiedziałem i musiałem szukać sobie innego miejsca. Teraz nie żałuję, bo pracuję u siebie, sam stworzyłem sobie i żonie miejsce pracy, ale powiedz mi, kto się odważy? Strach, konformizm, chęć zysku bez wysiłku - oto cechy tzw. społeczeństwa po komunie i w postkomunie.