10.07.2013 – ZAPAL ŚWIATEŁKO PAMIĘCI !

znicz_pamieci.preview.jpg
Kraj

Im dalej w las, tym więcej drzew....

Państwo polskie Tuska i Komorowskiego, które po 10 kwietnia 2010 „zdało egzamin” zdaje go już trzy lata z nawiązką. Świadectwem tego jest wciąż prowadzone przez Naczelną Prokuraturę Wojskową tzw. śledztwo, które im więcej przesłanek na to, że 10 kwietnia 2010 pod Smoleńskiem nie zdarzyła się zwykła katastrofa w ruchu lotniczym,  tym dziwniej się toczy i wykrzesuje z wojskowych śledczych coraz to nowe pokłady pomysłów jak zaciemnić, zagmatwać drogę do poznania prawdy o Smoleńsku.

Czyżby wojskowi śledczy wiedzieli  - kto, co i jak, stąd ich wysiłki by nikt nigdy nie posiadł ich wiedzy ?

Wychodzi na to, że wiedzą.

Na co liczą – prokuratorzy wojskowi i ich promotorzy ?

Na to, że im się uda ? A może na to, że władza dana komuś raz pozostanie przy nim wiecznie  i  Smoleńsk im wszystkim ujdzie na sucho ? A może liczą na to, że Polska zapomni wreszcie o Smoleńsku, zajęta naprawianiem szkód poczynionych w niej przez ostatnie 5 lat ?

Nie, Polska nie zapomni Smoleńska ! Nie zapomniała przez minione trzy lata, w których państwo, które „zdało egzamin”  zohydzało tragedię smoleńską i jej Ofiary, nie zapomni i przez następne 30 bo tyle - o ile nie dłużej -  potrwa gojenie ran jej zadanych przez to „państwo”. Nie zapomni  o Smoleńsku tak długo jak długo pozostanie w pamięci choć jednego Polaka obrazek z Okęcia, na którym „państwo polskie” z uśmiechem od ucha do ucha czeka na przybycie samolotu, wiozącego trumny ze zwłokami Ofiar tragedii...

To Państwo Polskie, zbierające się każdego dziesiątego dnia miesiąca na Krakowskim Przedmieściu iw Archikatedrze, pod krzyżami katyńskimi, pod pomnikami smoleńskimi i tablicami pamięci w całej Polsce - nie pozwoli zapomnieć i nie pozwoli by winni tragedii wraz z  winnymi toku tzw.śledztwa nie ponieśli należnej kary za swe czyny !

 

DZIŚ 10.07.2013...

GDY ZMROK ZAPADNIE ZAPAL ŚWIATEŁKO PAMIĘCI !!!

DO MODLITWY ZA DUSZE  96  OFIAR SMOLEŃSKICH DOŁĄCZ MODLITWĘ ZA TYCH, KTÓRZY MUSIELI UMRZEĆ  TYLKO  ZA TO, ŻE  MOGLI  PRAWDĘ  O SMOLEŃSKU  PRZYBLIŻYĆ.

JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA !

CZEŚĆ  ICH  PAMIĘCI !

 

 

10
Średnio: 10 (7 votes)

Słusznie.

Do 96 trzeba doliczyć tych, którzy do nich dołączyli później - z powodu posiadania wiedzy niebezpiecznej dla odpowiedzialnych za tę tragedię narodową i mataczących.

______________________________________________

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

portret użytkownika ossala

Dziś Juniorka jest na mszy i maszeruje pod Pałac! Nasza krew!

A ja, z daleka, światełko palę - rzecz jasna.
Z pozdrowieniami

@Ossala

To maszerowałyśmy razem!