A imię jego 154 czyli arcyobciachowy sukces prezydęta Komorowskiego

Komorowski_mozel_parada_nonsensopedia_wikia_com.jpeg
Kraj

3 stycznia 2014 r. tuskolizy czyli CBOS i media wiadomo które, gruchały, kwikały i rżały z radości - Bronisław Komorowski politykiem roku 2013. Bo tak wybrali Polacy ! A B.Komorowski to wiadomo – swój chłop z której by strony nie spojrzeć.
Szampan z tego powodu i z powodu passo double (B.K. politykiem również roku 2012) pana prezydęta pewnie do dziś leje się w wielu różnych miejscach strumieniami, tylko sam laureat jakoś nie pała dumą z sukcesu i chyba dlatego szwankuje na zdrowiu, zatruty smrodkiem arcyżenującego wyniku.
Arcyżenującego i arcykuriozalnego bo okazało się, że z prawie tysiąca wytypowanych do głosowania obywateli tylko... 154 (!!!) osoby wytypowały go na polityka roku 2013. Czyli 17%. 63% stwierdziło, że nie ma z czego wybierać, a 35% z tych 63 oświadczyło, że w ogóle żaden polityk nie zasługuje na miano polityka roku.
W skali ogółu Polaków czyli prawie 38 000 000 te 17% oznaczałoby +/- 6 460 000 obywateli (zdaje się, że liczba ta jest bliska liczbie całego elektoratu PO podczas ostatnich wyborów).
Oczywiście teoretycznie. Tak samo jak teoretyczne są słynne słupki Tuska (w które wierzą lemingi), przewyższające drapacze chmur na Manhattanie i w Singapurze, ale 2 mln z małym hakiem na prawie 38 milionów to proporcja arcybolesna z jeszcze arcyboleśniejszą wymową....

Nie ma się co dziwić tym 63% Polaków. Taki wybrany przez angielski „The Times” na osobowość roku 2013 samodzierżca Putin przynajmniej zapracował na pierwsze miejsce Timesa swą polityką zagraniczną. Nasz pan prezydęt jaką politykę zagraniczną prowadzi ? Co z tego, że odbył ponad 50 wizyt zagranicznych w 27 krajach jeśli ich efektem były przeważnie jedynie kurtuazyjne buźka-rąsia-klep ? W dowolnej kolejności... No chyba, że jego gafy względem zagranicznych polityków jak fotel Merkel, kieliszek JKM Norwegii, Sonji, parasol Miedwiediewa to też polityka zagraniczna. Co tu jeszcze dodać by ją wzbogacić poza wąsami i reklamą bigosu w USA ? Pozostaje właściwie tylko dobrze wytrzepany w Emiratach, zwłaszcza w okolicach ramion i pleców, garnitur... Acha, jeszcze tajemnicze schadzki z ludźmi Putina na różnych ruskich wygwizdowach, no ale to przecież żadna polityka zagraniczna bo kurica nie ptica i Polsza nie zagranica, czyli był tam jak u siebie...

Podobnie dziwny jak polityka zagraniczna prezydęta i niezasłużony jest samonadany sobie tytuł strażnika Konstytucji. Dziecięca naiwność to czy zwykła bezczelność ?
Strażnik ? Nie, prędzej i najwyżej strażak !
H2O z przemówień pana prezydęta nie będę cytować, przypomnę tylko jak obficie olał dzisiejszy prezydęt
Konstytucję RP 10.04.2010, łamiąc ją w kilku punktach, a w ostatnim kwartale 2013 r. olał ją dwukrotnie – raz gdy nawoływał Polaków do olania referendum warszawskiego i drugi - podpisując sprzeczną z Konstytucją RP ustawę o OFE, którą zamiast przed podpisaniem odesłać do Trybunału Konstytucyjnego, podpisał i dopiero wtedy odesłał do TK. Ta kolejność to przecież sygnał dla konstytucjonalistów trybunalskich, że mają w niej nie grzebać.
To tylko te najgłośniejsze olewki strażaka Konstytucji RP, a ile cichych zaliczył to już tylko jedynie biegli i nierozgrzani konstytucjonaliści mogą policzyć. Ale nie „ci” z obecnego Trybunału Konstytucyjnego, o którym senator Rulewski z dumą raczył był niedawno rzec - „mamy przyjazny TK”. „Mamy” czyli my, Platforma Obywatelska. Dlatego nie ci z obecnego bo jak oni zaczną liczyć to im wyjdzie jak naczprokwojom z mierzeniem pancernej brzozy w centymetrach, arszynach i łokciach albo zawartością szminki i pasty do butów w trotylu...

Tak czy inaczej politykiem roku 2013 został wybrany Bronisław Komorowski i to jest fakt.
Hmmmm.... Czas szybko leci, tak samo szybko jak absurd goni absurd w naszej tonącej w tusko-komorowskich nonsensach Najjaśniejszej i nie obejrzymy się jak marzec zapuka do drzwi. Czy już należy się bać, że tuskolizy z CBOS mogą wpaść na pomysł wytypowania z okazji 8 Marca... Anny Grodzkiej na kobietę roku ?

10
Średnio: 10 (9 votes)

@contessa

To bardzo nieładnie, nieludzkie i nie po chrześcijańsku, Droga Contesso.
Pastwić się nad niepełnosprawnym?
Bo co do tego ja nie mam wątpliwości.

Zamiast polskiego słowa niedorozwinięty, które nie oddaje całej głębi i dramatyzmu wolę angielskie retarded.

Biedny Polski naród.

Serdeczności

Jazgdyni - miłosierdzie okazałabym w innych przypadkach.

W tym nie mogę bo ten niepełnosprawny jest niestety prezydentem mojego kraju, który wystawia na niebezpieczeństwo i na pośmiewisko.

Nad Polakami litować się też nie mam zamiaru, mogę zamiast ryby dać im wędkę i pomagać - w drodze po rozum do głowy i w jego szybszym znalezieniu.

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

"Prezydęt" jest obciachowy to prawda, sprawia wrażenie idioty

Astra
masz rację i super wpis.
Ale ten obciachowy bul jest baaaardzo groźny i ma umocowania poza Polską ...

http://www.youtube.com/watch?v=uor4gJIJ8Q0

pozdrawiam

Patria

O niebezpieczeństwie zjawiska "Komorowski" pisałam wielokrotnie, o BBN, któremu patronuje również bo to trzeba wbijać do głów Polaków, jak trzeba będzie to i przysłowiowym sierpem i młotem, Może w bólu się opamiętają.

Tu ostatnia wyliczanka niebezpieczeństw ze strony zjawiska "Komorowski":

http://niepoprawni.pl/blog/1792/komorowski-musi-...

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

On jest pełnosprawny...

...ale w sposób alternatywny.
Pastwicie się nad biedaczkiem, a to jest po prostu wesoły chłopak.
Gdzie się pojawi - tam go wyśmieją.

darmowa POrada Biesiadnikom

Był taki jeden co wyrwał
krzesełko spod tyłka
Potem tłumaczył że to
taka piar(d)owska zmyłka.

Był taki gamoń drugi,
który szwedzkiej Królowej
Podwędził kieliszek
podczas kolacji rządowej

Więc zapamiętaj mój biesiadniku,
że na kolacje z Bronkiem lub Donkiem,
przychodź z własnym kieliszkiem
i składanym siedzonkiem.

Pozdrówki contessa
10 za wpis
tequila