Młodzież przeprasza....

mp.jpg
Blog

Zgromadzona tłumnie w wielu miastach i miasteczkach, siołach i wsiach, na Orlikach i dyskotekach, w każdym, nawet najmniejszym zakątku Polski młodzież solidaryzuje się z Ofiarą faszystowskiej napaści, Grzegorzem M. Młodzież przeprasza swojego przywódcę duchowego Jerzego O. i jego ministrantów za skandaliczny wybryk i odcina się od jego sprawców. Podkreślmy – sprawców, bo jest ich więcej. Są wykonawcy i są prowodyrzy odpowiedzialni za ten ohydny, rodem z Polski sanacyjnej, czyn. W imieniu polskiej postępowej młodzieży Kuba W. oraz Mirosław S. zadeklarowali wsparcie dla ofiar, od teraz, aż do końca świata i jeden dzień dłużej, każda Młoda Polka i Polak będą oglądali wszystkie powtórki Szkła K. i Kropki nad...

     Nie milkną słowa potępienia ze strony środowisk twórczych, nauczycieli i wykładowców akademickich. Rolnicy ślą furmankami jaja z wolnego wybiegu i kapłony na rosół, by kuracja Grzgorza M. przyśpieszyła, jak polska gospodarka. Jest on bowiem tak niezbędny ojczyźnie, jak stonka imperialistom. Koło Gospodyń Wiejskich pełną parą robi na drutach ciepłe skarpety i ochraniacze dla bohaterskiego i niezależnego dziennikarza, a fani Szkła K. z Mongolii ślą bukłaki z kumysem i dziesiątki jurt na przyszłoroczny Przystanek W. W fabrykach i prywatnych zakładach pracy, małych warsztatach, a nawet wśród domowych rękodzielników rozwija się akcja inwestowania jednego procenta od każdego produktu w gwaranty postępu i rozwoju wolności słowa, jakimi są bez wątpienia koncerny IT. i Ag...

     Co prawda tu i ówdzie pojawiają się głosy niedorżniętych kułaków i ich pachołków, warchołów i karłów reakcji, jakoby zajście było prowokacją koncernów medialnych w celu podniesienia oglądalności w sezonie ogórkowym, jednak zdrowa część społeczeństwa jest skutecznie i codziennie zaszczepiona przeciw tak cienkim intrygom i knowaniom nielegalnej już, na szczęście, opozycji. Ukochana przez wszystkich telewidzów Maria Czu. przeprosiła, że nie udało jej się wyskrobać sprawcy czynu, który godzi w nas wszystkich. Równocześnie podkreśliła, że Grzegorza M. by nie wyskrobała. Wśród sportowców rodzą się cenne inicjatywy i pomysły. Kadra bokserska podjęła się przeprowadzenia szkoleń dla dziennikarzy w zakresie uników i stosowania gardy, a piłkarze zdeklarowali się, iż poprowadzą kursy z kiwania społeczeństwa we wszystkich legalnych mediach.

     Z placówek dyplomatycznych, jak Polska długa i szeroka, napływają listy kondolencyjne pełne ubolewania nad upadkiem demokracji w naszym kraju oraz deklaracje jej przywrócenia, w czym przodują ambasady Rosji i Białorusi. Przywódca Jedynej Wolnej Korei zaproponował zorganizowanie u siebie Obozów Młodzieżowych, by w przyszłości wykluczyć możliwość takich terrorystycznych zamachów. Gwarantuje własnym, niezawodnym słowem odpowiednie jej wychowanie oraz wyżywienie, a także dostęp do najnowszych metod mediacji z opozycją, czy też narzędzia do walki z zakusami imperialistów.


     Niestety Ameryka, jak zwykle zawiodła, World Wrestling Entertainment, Inc, czego się można było spodziewać, nie bez wsparcia konserwatywnych środowisk, próbuje zdeprecjonować całe zdarzenie, twierdząc, iż ciosy były na niby i delikatne. A dobrze wiemy, że każdy, nawet najmniejszy cios w Dyrektora Grzegorza M. jest ciosem w wolność i demokrację w naszym kraju. Natychmiast odpór tym imperialistycznym knowaniom dał Wrestlingowy Klub Sportowy z Pruszkowa im. Kiełbasy bez Masy. Młodzi sportowcy rzucili wrestlerom z Ameryki garść grantów i kilka lasek dynamitu, jako symboliczne wyzwanie do pojedynku o Prawdę Czasu i Ekranu. Wsparcie obiecały inne kluby, związki i stowarzyszenia, m.in. Klub Miłośników Militariów im. Pershinga oraz Związek Hodowców im. Baraniny.

     Chuck Norris pokazał jednak swoje prawdziwe ciemnogrodzkie i prawackie oblicze, wyraził bowiem chęć przeszkolenia zdeprawowanej młodzieży spod znaku Kaczki, Dmowskiego i Piłsudskiego w brutalnej technice walenia w ryj z półobrotu. W przyszłości możemy się spodziewać kolejnej eskalacji, jaką jest wybijanie mlecznych zębów młodej polskiej demokracji z pełnego obrotu oraz zdradzieckie jej podcinanie.

     W sposób oddolny i demokratyczny powstają Kluby Dyskusyjne dla młodzieży, w których zajęcia - Pro Sovietico Bono - poprowadzą sprawdzeni w walce o Wolność Naszą i Waszą emerytowani Lektorzy PZPR. Już od poniedziałku w szerokiej dystrybucji pojawią się Notatniki Lektora w wersjach papierowych oraz w całym elektronicznym wachlarzu. Nieodpłatnie udostępni je znany z wkładu w rozwój niezależnych mediów Grzegorz Haj...

     Pomimo mrówczej pracy jątrzycieli, za którymi stoją wiadome siły, które nie boją się uciec do brutalnych metod oraz współpracy z tzw. kibicami sportowymi, naród polski w swej zdecydowanej większości mówi zdecydowane NIE

MIECUGOWYM SKRYTOBÓJCOM I PRZEPRASZA....

     Dziwne stanowisko zajęli górnicy, przestali wychodzić spod ziemi. Tą sprawą zajmie się specjalna komisja pod przewodnictwem specjalistów z tego zakresu, generałów Wojciecha J. I Czesława K.

     Na szczęście zarówno Ojciec Narodu, jak i Przywódca Jedynej Słusznej Partii zajęli w tej sprawie zdecydowane stanowisko i w krótkich męskich słowach potępili ten i przyszłe, zaplanowane już przez odpowiednie służby, czyny.

     Sam Grzegorz M. dzięki temu wstrząsowi doznał oświecenia i niczem SzkłoStradamus obwieścił wszem i wobec, iż...

„...Ten człowiek jest zadymiarzem. Ale od drobnych rzeczy się zaczyna i nie można odpuszczać. W latach 30. porządni Niemcy odwracali oczy od tłuczonych witryn sklepów, a potem był Holocaust. Wojna zaczyna się od żartów z innych nacji...".

Zapomniał tylko dodać, że tak się kończy III RP i SB-ecko WSI-iowe koncerny medialne i nie są to żarty. O czym Oni już dobrze wiedzą.

Wkrótce ciąg dalszy w innej tonacji pod tytułem Grzegorz WIEC-ugow.

P.S. Za styl, interpunkcję oraz ortografię i inne nie biorę odpowiedzialności, wszakże to nie moje słowa.

Czerwone Gitary - Hymn ZSMP - videolink.

 Umęczyłem się spisując słowa, ale warto było...

 

Czerwone” Gitary - Związek Socjalistycznej Młodzieży Polskiej.

Muzyka – Seweryn Krajewski

Słowa – Waldemar Dzikowski

 

Ze wszystkich kraju stron

dobiega wspólna pieśń

( coś tam, coś tam ) ...znad rozległych pól

znowu bełkot nieczytelny, a refren Prima Sorta

 

Związek Socjalistycznej Młodzieży Polskiej

Łączy, łączy, Młodzież Miast i Wsi

Związek Socjalistycznej Młodzieży Polskiej

Wspólną Drogą, Hasłem Naszym Jest ( ? )

 

Związek Socjalistycznej Młodzieży Polskiej

Pracą, pracą, naprzód wiedzie Nas

Związek Socjalistycznej Młodzieży Polskiej

Wspólną Wartą, tworzy Lepszy Świat

 

Ze wszystkich kraju stron

dobiega Wspólna Pieśń

Jak dobrze śpiewać, kochać, żyć

We wspólnym Rytmie Serc

 

Związek Socjalistycznej Młodzieży Polskiej

Łączy, łączy, Młodzież Miast i Wsi

Związek Socjalistycznej Młodzieży Polskiej

Wspólną Drogą, Hasłem Naszym Być ( jest ? )

 

Związek Socjalistycznej Młodzieży Polskiej

Pracą, pracą, naprzód wiedzie Nas

Związek Socjalistycznej Młodzieży Polskiej

Wspólną Wartą, tworzy Lepszy  Świat

( duże litery moje, a co !, ja też czuję tę pieśń... )

 

"...Zespół, wraz z Alibabkami  wygrał konkurs na hymn ZSMP (Związku Socjalistycznej Młodzieży Polskiej), organizacji powstałej z połączenia ZMSu (Związku Młodzieży Socjalistycznej) i ZMW (Związku Młodzieży Wiejskiej). Utwory „Hymn ZSMP” „Młodość naszą siłą” zespół zaprezentował podczas zjazdu zjednoczeniowego w grudniu 1975 r. Ostatecznie, pomimo wygrania konkursu, „Hymn ZSMP” nie został hymnem wspomnianej organizacji młodzieżowej...".


Źródło - http://blog.czerwonegitary.pl/2010/11/28/odpowiedzi-do-ii-cz-testu-wiedzy-o-cz-g/

8.8
Średnio: 8.8 (15 votes)