JOANNA SENYSZYN

SENYSZYN Z DZIEWCZĘTAMI
Kraj

JOANNA SENYSZYN
Joanna Senyszyn, światła posłanka lewicowa, być może przyszła prezydent, chętnie udziela wywiadów dotyczących Krzyża Pańskiego, najczęściej „Skokowi rabina":
"Czy pani nosi krzyżyk na szyi"?
"No wie pani, jak pani może o to pytać?! Ja się krzyżykiem brzydzę! Ja w ogóle jestem anty krzyżowa.
Co będzie modne tej jesieni według Joanny Senyszyn? -
W Polsce na pewno zapanuje moda krzyżowa - ocenia kandydatka na euro posłankę. Senyszyn twierdzi również, że krzyż sprzed Pałacu Prezydenckiego ma wpływ na odkrycia naukowe. - Pomoże w poszukiwaniu punktu G, bo krzyż na Krakowskim Przedmieściu to pisowski punkt G i dlatego piso krzyżowcy odstawieni od krzyża nie mogą dostać orgazmu i są do dzisiaj sfrustrowani - mówi Wirtualnej Polsce Joanna Senyszyn, euro posłanka SLD.
Zdaniem Joanny Senyszyn, krzyż który stał przed Pałacem Prezydenckim, to samowola budowlana, a ci, którzy go postawili powinni być karani tak samo, jak inni łamiący prawo budowlane. - Harcerze dokonują samoukarania niosąc ten wielki krzyż do Częstochowy.
Joanna Senyszyn nazwała krzyż przed Pałacem Prezydenckim krzyż "nielegalną budowlą". - I jak każda nielegalna budowla powinien być usunięty natychmiast. Niestety prezydent elekt Komorowski nie podjął natychmiast takiej decyzji, uznał, że trzeba pytać Episkopatu. Ja nie wiem, czy, gdyby to było co innego niż krzyż, to też by były takie ceregiele z usunięciem czegoś, co jest postawione nielegalnie – mówiła Senyszyn w TVN 24.

Zdaniem Senyszyn, fakt, że krzyż będzie towarzyszył pielgrzymce w drodze do Częstochowy, a później przeniesiony zostanie do kościoła św. Anny przy Krakowskim Przedmieściu, to "sprytne rozwiązanie".

- Nie było innego wyjścia tylko namówić harcerzy, żeby za karę, że ten krzyż nielegalnie postawili, teraz go nieśli na pielgrzymkę.

- Ja nie widzę różnicy, zresztą prawo nie rozróżnia, a ja się trzymam ściśle prawa - podsumowała Senyszyn. Mnie ta nazwa "nielegalna budowla" bardzo się podoba i odpowiada prawdzie!!
Postawili, a raczej podrzucili, jak zgniłe jajo, to teraz niech chociaż sprzątną po sobie.
Komentarz w blogu Senyszyn:
abalys
„Znaczy że mogę sobie wybudować przed pałacem garaż......................w kształcie krzyża i mogą mi skoczyć albo burdel też w kształcie krzyża…”
Na swoim blogu Senyszyn konkluduje:
".poseł Palikot ma się więc z czego uczyć",
"nie każdy ma brata na Wawelu!",
"Jarosław Kaczyński wskakuje na trumnę brata, jak Piłsudski na kasztankę!"
Ukończyła studia na Uniwersytecie Gdańskim. Prowadzi stałą rubrykę w antyklerykalnym tygodniku "Fakty i Mity" pt. "Katedra Profesor Joanny S.". Jej teksty ukazywały się także w antyklerykalnym tygodniku "NIE" oraz lewicowym "Przeglądzie" i "Trybunie".
Działalność polityczna
Od 1975 do rozwiązania była członkinią PZPR. W 1980 wstąpiła do NSZZ "Solidarność", opuściła ją w 1995. W latach 1998–2001 była radną sejmiku pomorskiego I kadencji.
W 2001 dostała się do Sejmu z listy SLD-UP. W 2004 bezskutecznie kandydowała do Parlamentu Europejskiego. Od 2005 do 2008 pełniła funkcję wiceprzewodniczącej Sojuszu Lewicy Demokratycznej. W 2005 skutecznie ubiegała się o reelekcję w wyborach krajowych. W wyborach parlamentarnych w 2007 po raz trzeci została posłem, kandydując z listy koalicji Lewica i Demokraci i otrzymując w okręgu gdyńsko-słupskim 25 193 głosy. W VI, podobnie jak w V kadencji, pełniła funkcję wiceprzewodniczącej Polsko-Tajwańskiego Zespołu Parlamentarnego.
W wyborach do Parlamentu Europejskiego w 2009 została wybrana na deputowaną w okręgu krakowskim. 12 listopada tego samego roku została wybrana wiceprzewodniczącą komisji Platformy Parlamentu Europejskiego na rzecz przestrzegania świeckiej polityki i rozdziału kościoła od państwa w krajach Unii Europejskiej. Jest członkinią Komisji Praw Kobiet i Równouprawnienia.
10 grudnia 2011 bez powodzenia ubiegała się o przewodnictwo w SLD, została jednak ponownie wiceprzewodniczącą partii.
"Wzywam abp. Michalika, aby (...) zrezygnował z funkcji przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski. Gdyby jednak kurczowo chciał trzymać się stołka, zwracam się do papieża Franciszka, aby go odwołał w trybie natychmiastowym" - napisała na swoim blogu Joanna Senyszyn.
Episkopat Polski, żeby nie płacić ofiarom księży pedofilów, dopuszcza się różnych podłości, oszustw, krętactw. Jednak to, co powiedział przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski, abp Michalik, przechodzi wszelkie granice nieprzyzwoitości i okrywa jego osobiście i cały Kościół w Polsce wiekuistą hańbą - komentuje tę sprawę na swoim blogu Joanna Senyszyn.
Posłanka pisze też, że przewodniczący KEP przyjął w swojej wypowiedzi "optykę przestępcy". "Wstyd, że przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski bagatelizuje jedno z najobrzydliwszych przestępstw. To już nawet więźniowie mają właściwszy stosunek do pedofilów niż polscy biskupi" - tłumaczy Senyszyn.
Dlaczego jednak abp Michalik, oceniając pedofilię w Kościele, przyjmuje optykę przestępcy?
Dlaczego abp Michalik zbrodnię pedofilii nazywa „niewłaściwą postawą, nadużyciem”? W cywilizowanym świecie, pedofilia jest uznawana za jedno z najcięższych przestępstw. W Polsce podlega karze pozbawienia wolności od 2 do 12 lat. Wstyd, że przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski bagatelizuje jedno z najobrzydliwszych przestępstw. To już nawet więźniowie mają właściwszy stosunek do pedofilów niż polscy biskupi.
To jest bełkot, który ma przysłonić i zrelatywizować problem pedofilii w polskim Kościele oraz wybielić księży-pedofilów. Zarazem pokazuje lekceważący stosunek do dziecięcych ofiar molestowania seksualnego. Abp. Michalik wciąż trzyma parasol ochronny nad swoimi kolegami przestępcami i daje do zrozumienia, że nie pozwoli im zrobić krzywdy. To skandaliczne zachowanie, mające znamiona postępowania mafijnego.
Wzywam abp. Michalika, aby natychmiast, zrezygnował z funkcji przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski. Gdyby jednak kurczowo chciał trzymać się stołka, zwracam się do papieża Franciszka, aby go odwołał w trybie natychmiastowym.
Z blogu http://senyszyn.blog.onet.pl/
Senyszyn twierdzi 24 stycznia 2014:
- Bezkarne namaszczenie
W szczecińskim szpitalu klinicznym kapelan dokonał ostatniego namaszczenia ateisty, kiedy ten był nieprzytomny. Dopiero po odwołaniu do Sądu Najwyższego zostało to uznane za naruszenie dóbr osobistych pacjenta. Sąd odmówił jednak zasądzenia zrekompensowania krzywdy, gdyż uznał, że nie została „obiektywnie wykazana szkoda psychiczna lub fizyczna, a pacjent nie udowodnił, by z powodu namaszczenia pogorszył się stan jego zdrowia. Nie wykazał, by poniósł związane z tym wydatki”.
Tym samym sąd uznał, że w III RP można bezkarnie naruszać uczucia ateistów, bo tylko uczucia religijne są prawnie chronione. Katolicy nie muszą udowadniać żadnych szkód, by sądy skazywały artystów za obrazę uczuć religijnych. To kolejny dowód, że żyjemy w państwie wyznaniowym.
Joanna Senyszyn w swoim blogu, reklamowanym na oficjalnej stronie SLD, nazwała polityków prawicy "katoprawicą", która "idzie na pasku kleru" i "jest gotowa na każdą podłość, byle zyskać błogosławieństwo wyborcze Kościoła". - Dawanie na tacę z budżetu jest najefektywniejsze, a łaskawców nic nie kosztuje. Wszak dają nie swoje, tylko publiczne - pisze Senyszyn.
Joannie Senyszyn ciężka choroba atakuje mózg za onet. pl
http://wirtualnapolonia.com/2013/07/23/joannie-s...
Joanna Senyszyn na blogu w Onecie: gender wygra z ciemnotą, zacofaniem i zakłamaniem
"Chwi¬lo¬wo, łgar¬stwa o gen¬der przy¬no¬szą kłam¬com oso¬bi¬ste i gru¬po¬we (Ko¬ściół, par¬tia So¬li¬dar¬na Pol¬ska) ko¬rzy¬ści. Na szcz꬜cie kłam¬stwo ma krót¬kie nogi, a praw¬da wy¬zwa¬la. Dla¬te¬go gen¬der wygra w po¬je¬dyn¬ku z ciem¬no¬tą, za¬co¬fa¬niem i za¬kła¬ma¬niem" - pisze na swoim blogu w One¬cie Jo¬an¬na Se¬ny¬szyn. Po¬słan¬ka SLD kry¬ty¬ku¬je jed¬no¬cze¬śnie kru-cja¬tę Beaty Kempy prze¬ciw¬ko "ide¬olo¬gii gen¬der" oraz pań¬stwo Wa¬ty¬kan - za "dys¬kry-mi¬na¬cję ko¬biet".
Europosłanka SLD Joanna Senyszyn znowu pluje na żołnierzy wyklętych - pisze www.fronda.pl
Uważa, że zostali słusznie wyklęci, bo po zakończeniu II wojny światowej mordowali swoich rodaków. PiS chce karać za mówienie prawdy, że po zakończeniu II wojny światowej żołnierze słusznie wyklęci mordowali swoich rodaków.
Dokumenty, źródła, cytaty:
http://senyszyn.blog.onet.pl/
http://aleszum.salon24.pl/223049,agnieszka-holla...
http://www.wykop.pl/link/1822602/joanna-senyszyn...
www.fronda.pl
http://www.wykop.pl/link/1822602/joanna-senyszyn... Joanna Senyszyn znowu pluje na Żołnierzy Wyklętych
http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/......
http://wirtualnapolonia.com/2013/07/23/joannie-s...
http://wirtualnapolonia.com/2013/07/23/joannie-s...

10
Średnio: 10 (3 głosy)

po co Panu Bogu komary, szczury, wszy i Senyszyn?

Ten skrzeczący, czerwony, pomiot jest nielogiczny w swoim twierdzeniu. Gdyby Polska faktycznie była państwem wyznaniowym, to jej truchło już dawno zeżarłyby robaki.

Po co zajmować się głupkami, do których zalicza się ta pani,

 Nie bardzo rozumiem po co pisać o ludziach niespełna rozumu, same studia i tytuły "naukowe" nie świadczą o mądrości, a przykłady głupoty ta starsza  pani, a raczej towarzyszka dała wielokrotnie., a ze ma swoich zwolenników to nic dziwnego bo głupiec zawsze znajdzie głupca, który go uwielbia.