Krew na rękach

Godło ABW
Kraj

Ta sprawa nie jest „newsem” nigdzie poza portalem dziennik.pl, a przecież od jej ujawnienia minęło już kilka godzin. Kierownictwo ABW zaszczuło jedną ze swoich funkcjonariuszek. A ta popełniła samobójstwo.

Podpułkownik Barbara P. popełniła samobójstwo z powodu wywierania na nią nacisku ze strony szefostwa ABW poszukującego dowodów „zbrodni” PiS. Motywacje pani oficer nie są spekulacją – osobiście wyłożyła je w liście pożegnalnym.

Tragedię ABW próbowała ukryć, a teraz wszystkiemu zaprzecza. Sądzę jednak, iż podpisani z imienia i nazwiska dziennikarze wiedzą co robią i mają dowody. Inaczej ich tekst byłby przecież wielką kompromitacją.

Mamy do czynienia nie tylko z tragedią, ale gigantycznym skandalem. Nastąpiło brutalne obnażenie sposobu działań nowego kierownictwa służb. Barbara P. nie była zapewne jedyną osobą prześladowaną w ramach histerycznej walki z domniemanym pisowskim zagrożeniem.

Niestety, już teraz można przewidzieć, iż nie powinniśmy się spodziewać nawet ułamka medialnego hałasu, który towarzyszył np. samobójstwu Barbary Blidy. A krew oficer ABW bez wątpienia spłynęła na czyjeś wysoko postawione ręce.

10
Średnio: 10 (7 votes)
portret użytkownika Gawrion

Rybitzky

Linki, namiary jakieś na sprawę! Trzeba to nagłośnić gdzie się da!

Re: Rybitzky

http://www.dziennik.pl/wydarzenia/article301749/...

starsza wersja, która różni się jednym, ale za to kluczowym zdaniem:

http://www.dziennik.pl/wydarzenia/article301749/...

było:

Według oficera wielkopolskiej policji, która bada sprawę, kobieta w liście pożegnalnym oskarżyła obecne kierownictwo agencji o nagonkę na własną osobę. Miała być nękana w związku z pełnieniem ważnych funkcji w czasach PiS. Według informacji DZIENNIKA oficer odebrała sobie życie wkrótce po rozmowie ze zwierzchnikiem poznańskiego oddziału ABW. Szefostwo służb utrzymywało samobójstwo Barbary P. w tajemnicy

portret użytkownika DoktorNo

Re: Rybitzky

Re: Re: Rybitzky

i to jest właśnie notka z Dziennika w pierwotnym brzmieniu

i niech ktoś jeszcze ma czelność powiedzieć Blida, albo Sawicka!

Cholera, cholera, cholera!!!!