Dmowski zginąłby w Auschwitz

Auschwitz.jpg
Blog

Lewica chce upaństwowić pamięć. Najbardziej mordercza ideologia świata uzurpuje sobie prawo do decydowania o tym, co moralne, a co nie. Stawia zarzut „faszyzmu” wszystkim przeciwnikom lewicy.

 

Gdyby twórca polskiej narodowej demokracji, Roman Dmowski (zm. 2 stycznia 1939 roku), doczekał napaści Niemiec i Rosji na Polskę, to niechybnie zginąłby w Auschwitz. Narodowy socjalizm, ideologia lewicowa (rasizm istniał też w polityce rosyjskiej wobec nierosyjskich mieszkańców

 

CCCP

 

czego dowodem były akty ludobójstwa na Polakach*, Ukraińcach, Tatarach czy innych grupach narodowościowych). Hipokryzja była i jest od wieków w Rosji instrumentem uprawiania polityki*. Stalin wymyślił określenie „faszyzm” na demokrację typu zachodniego; teraz tak zwana lewica i

 

Nowe Oświecenie

 

posługują się nim dla dyskredytacji swych przeciwników politycznych (wobec braku argumentów), zakładając skojarzenie faszyzm=Auschwitz*. Tymczasem to zwykła hucpa. Z kolei Niemcy nie znają odpowiednika pojęcia „narodowiec”, zastępując je (błędnie) terminem „nacjonalista”. A przecież

 

narodowiec

 

to nie szowinista, prześladujący innych, lecz patriota, broniący swej grupy przed prześladowaniami ze strony innych. Język niemiecki jest tu mniej doskonały od angielskiego, który trafniej oddaje te niuanse. Komuniści wiedzą o tym dobrze, ale różne „antify” mają na celu wyłącznie Endlösung”.

 

http://www.youtube.com/watch?v=WbJmcNTJ70c

 

* Timothy Snyder, Skrwawione Ziemie

* Adam Zamoyski, Własną drogą

* Stalin nie mógł przecież określać III Rzeszy po wybuchu wojny z byłym sojusznikiem jako narodowo – socjalistycznego wroga, no bo jak to socjalizm może być wrogiem Związku Socjalistycznych Republik Rad? Hypokryci na Kremlu nazwali wówczas ten system „faszyzmem”. Tak narodziło się lewackie i błędne skojarzenie faszyzm=Auschwitz. I tak uratowano dla ludu pracującego miast i wsi słowo „socjalizm”, usuwając je z określenia systemu politycznego III Rzeszy.

 

Post scriptum: podeszły wiek nie uchroniłby Dmowskiego od męczeństwa. Starcy byli mordowani przez Niemców i Rosjan na równi z dziećmi. Uprzedzając komentarze (zwłaszcza na onecie) że to nie byli żadni Niemcy czy Rosjanie, a nazisci i komuniści, odpowiadam, że za potop szwedzki (najbardziej wyniszczającą wojnę w dziejach Polski) odpowiadają Szwedzi, a nie karolacy.

 

Dmowski dołączyłby do takich postaci, jak św. Maksymilian Kolbe, o którym niejacy: Warren Green, Daniel Schlafly, John Gross: Kolbe&Anti-Semitism, New York Review of Books, 14 kwietnia 1983, pisali, że był nacjonalistą i antysemitą.

 

Stąd wniosek, że polscy antysemici bardzo zasłużyli się dla ratowania żydów i Żydów z rąk Niemców.

 

Dla tych, którzy nie rozróżniają pojęć „żyd” i „Żyd” (zwłaszcza moich Komentatorów na onecie) wyjaśniam, że żyd mógł być Polakiem (wyznania mojżeszowego). Nie zabrakło też narodowych demokratów pochodzenia żydowskiego.

 

10
Średnio: 10 (7 votes)
portret użytkownika sosenkowski

odkłamywać

usuwać SSowiecki szlam ze świadomości Polaków - to teraz główne zadanie dla Narodowców.
___________________________
jam... z tego, co mnie boli

sosenkowski

Jan Bogatko

...po prostu - dla wszystkich Polaków,

pozdrawiam,

żyd i Żyd

Nareszcie Pan to porządnie wyjaśniłeś.W jednym z diabelskich planów IIw.światowej autorstwa światowego syjonizmu współpracującego ściśle z socjalistyczną NSDAP,w której to syjoniści stanowili trzon decydujący,znalazł się arcydelikatny plan prześladowań żydów.Skończyło się holokaustem (nie mylić z shoah)co z jednej strony stanowiło przyspieszenie ucieczki biednego wschodnioeuropejskiego żydostwa do Palestyny,z drugiej oczyściło i wzmocniło ''rasę''Żydowską.Polacy którzy z powodów czysto ludzkich,chrześcijańskich ratowali żydów z narażeniem życia swojego i swoich rodzin,stali się wrogami Żydów,stając nieświadomie w większości,w poprzek tych szatańskich knowań, w tamtym konkretnym momencie,a także na przyszłość.Dalekosiężny plan zakładał bowiem poprawność polityczną i ''holokaust industry''

MiCho

Jan Bogatko

może po prostu uratowaliśmy ...za dużo? Plotę bzdury - dla chrześcijanina ratowanie życia to główny obowązek. Stąd Polacy uratowali mimo kary śmierci największą licbę żydów. Ale za to największą ofiarę w dziejach zapłacili Polacy - ja określam ten okres jako Pożoga - mordowanie Polaków w latach 1917 - 1956, a wliczając w to św. Jerzego - znacznie dłużej.

Pozdrawiam,

uratowani za dużo

...powiadają że z tej nacyji uplągnie się ANTYCHRYST,po tym mamy poznać początek końca czasów.Śmiem twierdzić że wobec tych naszych niewyobrażalnych ofiar na przestrzeni dziejów i cierpień naszej Ojczyzny z ich powodu,naszą dziejową i ponadczasową rolą będzie unicestwienie ANTYCHRYSTA.
Za jednym zamachem przedłużymy trwanie świata a w nim onych przez duże Ż i małe ż fundując im psikusa w postaci konieczności dalszego oczekiwania na tego ich mesjasza i świątynię,i to będzie nasza zemsta.
serdecznie pozdrawiam...
NIEZBADANE SĄ WYROKI BOSKIE