Mój to post tu ostatni (na NE)

Obóz Wielkiej Polski.jpg
Blog

ŁŁ uznał, że obrażam „innych blogerów” i dlatego usunął mnie z Areopagu na NE.

Widzę, że nie ma miejsca na dyskusję tam, gdzie się promuje gazpromowski Obóz Wielkiej Polski. Można tu bezkarnie obrażać Piłsudskiego czy Mickiewicza, ale wara od Tonderskiego czy Kajdasa. Nowy Ekran się zdekonspirował. Dziękuję Państwu za uwagę!

Post scriptum: tak, jak opuściłem swego czasu Salon24, teraz opuszczam NE. Nadal można mnie czytać na niepoprawni.pl i słuchać w radiownet.

Post scriptum 2: oczywiście Bogatkę można obrzucać inwektywami, bo ŁŁ wie, że prawdziwa cnota krytyk się nie boi. Nie wiem, czy Krasicki w kursie, może znowu obraziłem Gazprom.

9.59091
Średnio: 9.6 (22 głosy)

TU JEST NORMALNIE

I tak długo Pan tam wytrzymał.

Ja miałem jedno podejście zaledwie.
Drugiego razu nie było.
Dziwne odniosłem wrażenie z tej pierwszej i jedynej wizyty.
Nawet nie potrafię powiedzieć co dziwnego poczułem.
Jakaś atmosfera czy może barwy dziwne były ?

TU JEST INACZEJ.

poeta,

Jan Bogatko

...przyznaję, mam skórę jak hipopotam, ale i ta ma pewien stopień wrażliwości. Zauważyłem, że służę nie całkiem czystej sprawie.

Pozdrawiam,

portret użytkownika Petronela

Re: Mój to post tu ostatni (na NE)

kto to Tonderski i Kajdas?

pzdr

Petronela

Jan Bogatko

...to widać nowe twarze NE,

pozdrawiam,

portret użytkownika ossala

Gratuluję decyzji.

Nie będą nam salony (pożal się, Boże) i ekrany (wykoślawiające rzeczywistość) pluć w twarz!

ossala

Jan Bogatko

...nie będą,

pozdrawiam,

Re: Mój to post tu ostatni (na NE)

Z własnej woli nie wchodzę na NE od dawna. Czasem gdy zobaczę jakiś link do treści która mnie może zainteresować to wejdę żeby go zobaczyć ale nawet się nie loguję i tam nic nie komentuję. Kiedyś zgadałem się z człowiekiem po spotkaniu z Wojciechem Sumlińskim i on mi się chwalił że najbardziej lubi na NP czytać teksty Jana Bogatko ;)

JaN.

Jan Bogatko

...dziękuję, to łechce moją próżność,

pozdrawiam,

Re: Mój to post tu ostatni (na NE)

i bardzo dobrze Pan zrobił, tu się Pan należysz i basta
pozdrawiam

DOBOSZ

Jan Bogatko

...tak jest!

Pozdrawiam,

I dobrze!

Piszę to następnej osobie, która zrobiła właściwe posunięcie. Na portal s24 wchodziłam, od początku jej istnienia! Portal ten był wtedy unikatowy, raczej nie było innych. Czułam taki lekki powiew wolności, po latach posuchy! Z czasem odniosłam wrażenie, że zabierają tam głos osoby, które zaczynają pouczać: co jest dobre, co czytać, jakie wyciągać wnioski, jak właściwie interpretować zdarzenie! Zaczęło mi się to rozjeżdżać z moim sposobem myślenia! Podkreślę, że właśnie z powodu, takiej uporczywej nachalności red. naczelnego, przestałam brać do ręki gazetę wyborczą, której nie czytam, już będzie 20 lat! To samo było z NE! Tu z kolei zorientowałam się, kto jest założycielem! Poczekałam trochę, poczytałam, zobaczyłam co piszą i nie zmyliłam swojej czujności! Znów to samo, tylko w bardziej zawoalowany i wyrafinowany sposób! Wiedza o "dygnitarzach" peerelowskiej wsi, przydała się! Kiedyś oni rozpracowywali naród, teraz ludzie ich rozpracowali!  Tak już mam, że jak wiem kto zacz, a próbuje przybierać inną maskę, mój rozum sygnalizuje i nauki Andrzeja Gwiazdy z 1980 roku, nie idą na marne!  Tego sie trzymam! Gratuluję Panu Janowi Bogatko, bo tylko zyska Pan zdrowie, na podchody szkoda czasu! 

viki

Jan Bogatko

...dziękuję, zgoda - szkoda czasu.

Pozdrawiam,

Panie Janie

Mogę tylko pogratulować decyzji. Całkiem niedawno, pod jedną z Pańskich notek, wyraziłam pewność, że NE nie jest portalem, który mozna by w jakikolwiek sposób reformowac, bo nie ma watpliwości, na jakich autorów postawił i że jest to polityka gwarantująca mu dalszą opiekę sponsorską.
Uważam, że to dobrze, iż staje się to oczywistym dla kolejnych osób. W Pańskim przypadku to szczególnie cenna decyzja, bo dobre nazwiska (a choćby i pseudonimy) :), nie powinny uwiarygadniać takich przedsięwzięć.

Może tym samym znajdzie Pan więcej czasu dla Niepoprawnych :)

ellenai

Jan Bogatko

...uzmysłowiłem sobie, że moje skromne nazwisko może posłużyć za listek figowy dla inicjatywy nie po mojej myśli. Neomoczarowcy - jak i neopuławianie zresztą - przerażają mnie, bo to kontynuacja PRL "innymi środkami",

pozdrawiam,

A ja o sobie, beszczelnie, bo jasnowidz chyba jestem.

W momencie zakładania NE wiedziałem czym to trąci, tak jak wiedziałem co wyjdzie z całowania Kapusty przez Mazowieckiego, akcesji do UE, szeptów na molo, itp. Bez naiwnej wiary w dobre intencje. GieWu przeczytałem tylko dwa pierwsze numery i do niewidzenia się na zawsze, podobnie ze sralonem. Kretyńskie odloty jakiegoś JKMa, czy innego Wielomskiego w moich oczach skreślają ich na amen.

Ja, szewc, przyjmuję za prawdę tylko to co widzę, intelektualista czy tam prosty inteligent doszukuje się czegoś, czego nie ma, a wydaje mu się, że powinno coś tam jednak być. Niektórym zajmuje to dziesięciolecia, w czasie których produkują potomstwo genetycznie obciążone tą samą żądzą dociekania w nieskończoność.

Tak - tak, nie - nie! I już.

Konkretnie i na temat!

Też, podejrzewam u siebie, takie same "jasnowidztwo"! Na szczęście nie jesteśmy osamotnieni! Pozdrawiam

viki

Jan Bogatko

Gratuluję!

Pozdrawiam,

wicenigga

Jan Bogatko

...dar to cenny. Ja jednak kieruję się naiwną wiaró w cudowną moc nawrócenia. Może miałem być misjonarzem, ale nic z tego nie wyszło? Kto wie?

Pozdrawiam,

portret użytkownika obiboknawlasnykoszt@tlen.pl

Re: Mój to post tu ostatni (na NE)

Chociaż tam nic nie napisałem, ani nie postawiłem choćby i jednej kropki, to jednak w gówno wdepnąłem zakładając tam swoje konto, które nie mogę teraz usunąć bez wejścia tam gdzie nie wchodzę w ogóle.
Pisać próśb do agentury czy to eSBeckiej WSIowej SOW(a)wiej czy gorzelnianych Pro Mili nie przywykłszy.
No i mam problem - duży.

Pozdrawiam,
Obibok na własny koszt

======================================================

Nunquam sapiens irascitur.

obiboknawlasnyk...

Jan Bogatko

...ja też tam już nie wchodzę; może po prostu automatycznie usuną moje konto, taką mam nadzieję, albo samoistnie zwiędnie...

Pozdrawiam,

portret użytkownika PP

A może...

stworzymy na NP osobną rubrykę o nazwie:
"żale na inne portale"? ;-)

Choć ta akurat notka jest na tyle krótka, że z chęcią potraktuję ją jako informacyjną. :)

portret użytkownika Muni

już mam jeden żal, akurat od wczoraj :)

http://xiezyc.blogspot.com/2012/07/prawicanet-tr...

mam zamiar to rzucić również na NE, bo ich to też dotyczy...

portret użytkownika PP

Muni

Czyli to był dobry pomysł. ;-))

portret użytkownika Muni

pomysł świetny:)

Oni nie są zainteresowani zbytnio artykułami o agenturze i tym podobnym. Szybko takie wpisy znikają i zwykle od razu dostają niskie noty. Ale uważam, że trzeba im dowalać, skoro jest możliwość. Niech agenci wiedzą, że wiemy, gdziekolwiek są.

Bardzo trafny jest ten zlinkowany wpis,

jest oczywiste, że delikwent wychwalający Łukaszenkę czy Putina, to nie jest idiota prosty, psychiatria nie notuje takich przypadków :).

Był jeden, Shredder*, cwaniak zdrów na umyśle że hej!

* perfidna złośliwość

Muni

Jan Bogatko

...bardzo dobre!

Pozdrawiam,

portret użytkownika raven59

@Jan Bogatko

Trudno doprawdy być sąsiadem niektórych.
Czasem trzeba zmienić miejsce zamieszkania ale to nigdy nie daje gwarancji, że w innym miejscu nie trafimy na sąsiadów podobnych lub gorszych.

Administratorzy osiedli czy burmistrze miasteczek też bywają różni, nie mówiąc o urzędnikach, których zatrudniają.

Ja niektórych sąsiadów omijam a chamów do domu nie wpuszczam, gdy do mnie wtargną to "za kołnierz i z kopa" i ślady, które zostawiają sprzątam...

Powiadam Panu nie ma idealnego miejsca, no chyba że w pustelni czy zgromadzeniu zakonnym.
Tylko kogo byśmy tam nawracali na dobrą drogę?

Pozdrawiam.

portret użytkownika obiboknawlasnykoszt@tlen.pl

Cytat:Tylko kogo byśmy tam

Cytat:
Tylko kogo byśmy tam nawracali na dobrą drogę?

Mój śp. dziadek zawsze mawiał, że nawracanie należy zawsze zaczynać od siebie.

Podług mnie miał świętą rację.

Pozdrawiam,

Obibok na własny koszt

======================================================

Nunquam sapiens irascitur.

portret użytkownika wilk na kacapy

NE zalozony przez WSIokow jest klonem ONETu czy innych

polskijezycznych postbolszewickich jewrejskich mediow dokladnie ma za zadanie zbieranie informacji o opozycji rozmiekczania ich marnowania energi, sianie propagandy zwalczanie wolnych mediow oraz kreowanie sie na nowych zarzadcow Polski w mysl ze wladza w Polsce musi zostac w komuszych rekach.
Opara i ta cala banda jego pieskow dawno sie zdemaskowali kim sa drenuja nastroje spoleczne i manipulaja za pomoca cenzury pisza to co itak juz jest wiadome i napisane na innych portalach.Zmarnowali celowo podpisyd o wyborow zeby miec swojego niby niezaleznego przedstwaiciela bo sie okazalo nagle ze nie maja dostatecznej ilosci bo tam jakies byly adresy nie takie czy cos w tym rodzaju, ktos pisal naiwnie to dlaczego taki maly margines zalozyli nawet jak by byl niewiem jaki duzy ten margines to i tak by zawsze o jeden podpis zabraklo.
Wyzywano mietam od pozytecznych idjotowe jak namawaialem zeby wszyscy szli na wybory bo ich idea bylo zeby wybory zbojkotowac to wtedy beda niewazne!! takie kity to konsomolcy nawet nie wymyslili bo oczywiscie czerwona gwardia nawet z babciami na wozkach inwalickich prala zeby ich id zloba nie odciagnac.
Zamach smolenski jest traktowany przez NE jako PISowska teoria spiskowa zas ataki na Pospieszalskiego i jego gaete sa jakas horobliwa histeria calej wierchuszki NE.
Jesli ktos jest niePOprawny zostaje szybko naznaczony i ukarany.
Wasze nazwiska ,adresy i dane przy rejestracji na NE sa przetwarzane i stanowia nowe archiwum i moga byc wykorzystane przeciwko wam a przy obecnej technice cyfryzacji moga zawsze was namierzyc i dokopac wam badz waszej rodzinie w odpowiednim momencie.
Do tego inne ich zasoby jak Nasza Klasa dostarcza im zdjecia wasze i waszej rodziny nie mowiac juz o Facebooku.
W tej chwili stworzenie banku danych prawie ic nie kosztuje robote za nich robi komputer.

raven59

Jan Bogatko

...ale i misjonarz musi dać nogę, jak widzi przygotowany dla niego kocioł...

Pozdrawiam,

Do trzech razy sztuka

Brawo Panie Janie !

Po s24 i nE zostali...  Niepoprawni.

Z ktorych nikt Pana nie wyrzuci.

Mysle, ze tu... jest Pan tu u siebie ;)

pozdro.

baca.

Jan Bogatko

...tak, tu jestem u siebie.

Pozdrawiam,

@Jan Bogatko

Ja też myślę, że na NE nie ma czego szukać.Początkowo po jego starcie zalogowałam się tam i pisałam komentarze. Teraz nie wchodzę tam z komentarzami. To jest towarzystwo określonej wzajemnej adoracji i wolę nie wyrażać tam swojego zdania. Bardzo mądrą decyzję Pan podjął wycofując się z tego portalu.
Pozdrawiam

@ Jan Bogattko :)

gość z drogi

serdeczny uśmiech i dyszka słoneczna :)

chyba Pan nie tęskni za tamtym miejscem....:)

gość z drogi

Jan Bogatko

...och, nie,

pozdrawiam,

Szpilka

Jan Bogatko

...jak to mówią: lepiej późno, niż wcale.

Pozdrawiam,

@Jan Bogatko :)

gość z drogi

mnóstwo serdeczności od stałego czytacza :)))

pozdr z 10