Promocja pedofilii

akt.jpg
Blog

MEN przejęło rolę burdelmamy. Niech żyje Nowe Oświecenie!

Znakomity adres (PAN), żenujący wynik: seksuologia dla sześciolatka była (między innymi) tematem konferencji resortów edukacji i zdrowia przy pomocy agendy ONZ do spraw rozwoju i polskie biuro WHO. Tergo typu sabaty miały już miejsce w wolnej od cywilizacji łacińskiej Europie zachodniej, skoro

syn

mojej znajomej, uczeń gimnazjum w Bonn, zapytany przeze mnie, czego najbardziej nie lubi w szkole, odpowiedział: wychowania homoseksualnego. To nie dowcip! Nasze pociechy muszą wiedzieć, z kim mają robić i co! To ważne, bowiem rabbi polskiej seksuologii, prof. Lew-Starowicz, oznajmił w

PAN

że już niemowlęta doznają orgazmów. To rzeczywiście szalone marnotrawstwo, czekać tyle lat na seks! Sam temat konferencji jest niezwykle ważny: trzeba przecież zagospodarować dzieci pracujących singelek. Maleństwa, zamiast bawić się misiem czy lalą, powinny nauczyć się jak używać kondomy.

http://www.google.de/imgres?start=126&hl=pl&biw=...

Post scriptum: na razie – uspokajają MEN-ele – to tylko oferta, a nie standardy, które będą wdrażane w szkołach. Jestem pewien, że kolektyw przyjmie tę ofertę przez aklamację: wszak młode pokolenie należy przygotować do pracy – w burdelach, rozumie się.

Nowe Oświecenie odbiera dzieciom prawo do szczęśliwego dzieciństwa,tak jak dorosłych pozbawia prawa do życia w godności.

10
Średnio: 10 (21 votes)

Panie Janie, - proponuję zatem na początek...

... wyedukować w proponowanym temacie najpierw niejako eksperymentalnie... dzieci i wnuki tych głupoli, którzy chcą takiej edukacji w Polsce. Poobserwujemy przez kilka lub kilkanaście lat, co wyrośnie z tych dzieci. Nie trzeba być Eisteinem, aby przewidzieć skutek. Wówczas owi głupole widząc, jak im się rodzina posypała, jak z domów rodzinnych zrobili burdel, w których... dwóch tatusiów lub dwie mamusie wychowują dzieci, to może im się odechce propagować taki program edukacji dzieci.

Pozdrawiam z 10, Satyr   
________________________ 
"I złe to czasy, gdy prawda i sprawiedliwość nabiera wody w usta".  
(ks.J.Popiełuszko)

Satyr

Jan Bogatko

...bardzo dziękuję! Ta metoda ma doprowadzić do celu - najmniej uległe dzieci będą stanowiły bank części zamiennych dla liderów Nowego Oświecenia,

pozdrawiam,

W celu nowej edukacji

przecież tak bardzo chętnie odbiera się dzieci rodzicom pod byle pretekstem aby edukowały ich rodziny zastępcze lub domy dziecka. Wszystko jest dobrze przemyślane.
A pan Lew Starowicz widocznie zazdrości niemowlakom orgazmu. No, ale to przecież jest biologiczny efekt starzenia się organizmu o czym pan profesor powinien wiedzieć.
Pozdrawiam

Szpilka

Jan Bogatko

...tak, to strategia, znana już z bolszewickich czasów,

pozdrawiam,

Szpilko, - oby nie okazało się niebawem, że...

... prof. Lew Starowicz podzieli losy psychologa - Andrzeja Samsona, który w latach 2000-2004 często zabierał głos na antenie TVP jako... ekspert w leczeniu traumy dzieci molestowanych seksualnie. Wkrótce okazało się, że sam... był pedofilem, a sąd uznał go za winnego wszystkich zarzutów i wymierzył łączną karę 8 lat więzienia, z czego odsiedział 4 lata i 7 miesięcy i został zwolniony z odbywania kary ze względu na... zły stan zdrowia. 
Dla mnie L. Starowicz nigdy nie był, nie jest i nie będzie autorytetem w dziedzinie seksuologii. Ma on bowiem "przetrącony kręgosłup i zwichnięty mózg" lewackimi i libertyńskimi brudami z Zachodu.

Pozdrawiam, Satyr 

P.S.
Dzisiaj w TVP zakomunikowano, że we Francji homoseksualiści i lezbijki... mogą odetchnąć z ulgą, bowiem parlament przegłosował na ich korzyść zapisy uprawnień na równi z osobami heteroseksualnymi! Świat zwariował!  
________________________ 
"I złe to czasy, gdy prawda i sprawiedliwość nabiera wody w usta".  
(ks.J.Popiełuszko)

Mnie interesuje,

 kto płaci Starowiczowi za te wystepy w tv? Mignął mi dziś na krótko, stwierdzając coś o orgazmach niemowląt. To przecież zgroza, bo lemingi będą skłonne naprawdę w to uwierzyć!

o "orgazmach niemowląt"

może bredzić tylko człowiek skrzywiony, obleśny pedofil.

Przyznam szczerze,

 że nie myślałem, iż dożyję TAKICH czasów! Pozdrawiam serdecznie.

portret użytkownika wilk na kacapy

@ Markowa.Dokladnie masz racje tylko zboki moga takie

tematy publicznie oglaszac, ale wlasnie o to chodzi tej TV
za kazda cene chca zwiekszyc ogladalnosc jak nie moga liczyc na normalnych ludzi to chociaz zboki i lemingi beda to badziewie ogladac.

all10101

Jan Bogatko

...będą skłonne?! Ależ one w to wierzą!

Pozdrawiam,

Satyr

Jan Bogatko

...a co na to nierówne traktowanie powiedzą zoofile? Niechby chociaż zlikwidowali podatek za psa! Za kochanka (ę), nie płaci się podatku!

Pozdrawiuam,

Uczestnicy konferencji powinni w ramach gratisowych materiałów

konferencyjnych otrzymywać kondomy, które powinni nakładać na głowy aby wszyscy widzieli jakie z nich są ...uje. Tylko skąd wziąć złamane prezerwatywy?

Tak na poważnie to wyć się chce i ręce opadają, mimo, że to nie jesień.

Pozdrawiam

HdeS

Drogi HdeS

Aleś Ty niedomyślny. Nie wiesz, skąd wziąc złamane prezerwatywy? To proste. Nałożyć na durny i nic nie warty czerep postępaka-idioty, a potem ten gustowny komplecik złamać przy pomocy ciężkiego narzędzia typu: kłonica, gruby kij od miotły, noga od stołu, lub coś w tym rodzaju.

Pozdrawiam Niepoprawnie

krisp

portret użytkownika wilk na kacapy

@ Sawicki M. Ciesz sie chlopie ze jeszcze w sklepach nie

sprzedaja koszernych kondomow w smaku czosnkowym.

promocja....

Sodoma i Gomora,tylko w nowym wydaniu.Musimy bronić naszych dzieci.Wiem że damy radę ,a rozpisywać się o gościach którzy to promują,myślę ze nie ma sensu.Warto natomiast promować NASZE wartości,a za nie nie musimy się wstydzić,i to wszystko.Pozdrawiam

Hilaris Bellator

Jan Bogatko

..co do promowania naszych wartości, zgoda. Ale jeśli ich promocje pomijamy milczeniem, to się na nie godzimy, chcąc nie chcąc.

Pozdrawiam,

Jak ukarano Sodomę i Gomorę,wszyscy pamietamy...

gość z drogi

a Dzisiaj ?

szerzy się to robactwo,niczym stonka...ale i z nią sobie poradzono przed laty....

oby i TERAZ TEZ../.azotoxem...super skuteczna mikstura.../

pozdrowienia z 10 tka dla Autora :)

gość z drogi

Jan Bogatko

...kara nadejdzie, to pewne. Ale chodzi też io to, by nas nie ukarano - za bezczynności i zaniechanie,

pozdrawiam,

Panie Janie,my TO wiemy...

gość z drogi

i nie odpuszczamy....a że nas już dawno ukarano ,za to że nie z nimi...to też fakt niezaprzeczalny...i że une na tym wyszły super ,a my nie ...to już oczywista oczywistość...

serdeczności :)

Marzy mi się

że ktoś inteligentny i mądry (to nie to samo!) przeanalizuje skąd wzięło się współczesne lobby homoseksualne. Zrobi coś takiego co ja usiłowałem wykonać w aspekcie "zimy nuklearnej" - zapewne nie udalo mi się tak jak chciałem, ale przynajmniej zrobiłem co mogłem. Ale "zima nuklearna" jest bliska zagadnieniom w których czyję się fachowcem - lobby pedalsko-lesbijskie raczej nie. Trzeba poznać jego korzenie i nie chodzi mi tu o pogardę dla tych których natura potraktowała "po macoszemu". Intuicyjnie wyczuwam poparcie dla dewiacji ze strony tych dla których kultura (w najszerszym znaczeniu) zachodnia jest nieprzejednanym wrogiem.
Pozdrawiam
Honic

Honic

Jan Bogatko

...zima nuklearna była bardzo dobrym opracowaniem, pamiętam. Lobby homoseksualne jest silne, bo ma pieniądze i rządzi kulturą, zwłaszcza mediami. Do tego opracowano teraz ideologię (nie nową; to powtarza się zawsze w schyłkowych kulturach). Temat arcyciekawy.

Pozdrawiam,

Skąd się wzięło to lobby?

Z programu NWO. Zdemoralizować, ogłupić, zrobić z ludzi bezwolną hołotę aby można było wziąć wszystko na krótką smycz i sterować tak, jak akurat tym globalnym oszołomom potrzeba.
Pozdrawiam