Ein Volk, ein Reich, ein... - czyli nowy żydowski Euro Parlament

edukacja wczesnoszkolna w kipie
Świat

Ten słynny slogan brzmiący „Jeden Naród, Jedna Rzesza, jeden wódz” powtarzany do znudzenia w III Rzeszy za czasów wybitnego socjalistycznego przywódcy Adolfa Hitlera nabierze wkrótce nowego znaczenia. Jak donosi serwis BIBULA.COM nasi żydowscy „starsi bracia w wierze” rozsiani po całym „Reichu” tj. pardon, Zjednoczonej Europie (UE) postanowili zrobić sobie własny ”Żydowski Parlament Europejski”. Żydzi skupieni w „Europejskiej Unii Żydów” postanowili, że czas najwyższy założyć sobie własny parlament, w którym „goje” będą co najwyżej otwierali drzwi , a który to jak sami określają „zebrałby myśli, poglądy i idee, jak również reprezentował i ogłaszał zatroskanie oraz inspiracje europejskich Żydów w stosunku do europejskich i światowych liderów”. To piękne słowa i jeszcze piękniejsza idea, która już nabiera nowego kształtu. Oczywiście ten zjednoczony „JUDENRAD” ma powstać fizycznie w Brukseli (przynajmniej urzędnicy kursujący w tę i nazad nie zbankrutują płacąc z naszych podatków za taksówki kursujące pomiędzy nowym żydowskim parlamentem a starym europejskim). Nie określono jeszcze kto i z czyjej kieszeni zapłaci za budowę ale jest to drobny i nie istotny szczegół. 

Fucha żydowskiego euro-deputowanego przewidziana jest dla 120 wybrańców poddanych surowym kryteriom „selekcji” (zwykłych euro-posłów jest jakoś nieco ponad 6 setek) . Docelowo mają tam się znaleźć osoby z życia publicznego znaczy politycy, artyści, pisarze (oby nie wyemigrowali tam wszyscy nasi geniusze z GazWybu bo nie będzie co czytać w kraju), liderzy młodzieżowi oraz autorytety religijne wszelkiej maści. Co ciekawe rejestracja przedwyborcza ruszyła już 15.08 br. na stronach Europejskiego Związku Żydowskiego. Dość wiele mówiący jest tytuł w nagłówku strony „Jesteśmy jednym narodem” . Jeśli jak głoszą są oni „jednym narodem” tzn. że ponad wszelką wątpliwość nie są częścią narodów krajów europejskich w których pomieszkują. A może chodzi o to, że to „goje” zamieszkujący rozległe obszary Europy nie są wcale narodem, któremu należy się ów tytuł „narodu”? 

Warto obserwować tą inicjatywę bo wyniki obserwacji mogą być bardzo interesujące. Ot przykładowo wpierw uradzi coś i ogłosi Żydowski Euro Parlament a potem klepnie to „gojowski” Euro Parlament. Będzie to niewątpliwie czytelny sygnał dla nie uświadomionych europejskich mas pracujących miast i wsi od kogo należy odbierać polecenia i komu raportować ich wykonanie w pierwszej kolejności.

Należy dodać że Polacy mają już dość dobrze udokumentowane doświadczenia w kwestii współpracy nowym „narodem” występującym w charakterze kierowników narodu tubylczego („mniej wartościowego”). Kłaniają się tu słynne słowa prof. Bartoszewskiego : “Polska to ewenement. Wszystkie liczące się siły polityczne w naszym kraju są życzliwe Izraelowi... Proszę wskazać inny kraj w Europie, w którym w ostatnim 20-leciu trzech szefów dyplomacji, Meller, Rotfeld i Geremek, było żydowskiego pochodzenia, jeden ma honorowe obywatelstwo Izraela, a obecny ma żonę Żydówkę." Dla przypomnienia artykuł "A więc jednak "teroria spiskowa" - polską dyplomacją od 20 lat rządzą żydzi."

P.S.

O tym jakie to ciekawe i nie konwencjonalne poglądy mają niektórzy „przywódcy” owego „jednego narodu” można przeczytać we wpisie "gojowska sperma daje barbarzyńskie dzieci" .

10
Średnio: 10 (6 votes)
portret użytkownika triarius

super!

Tekst oczywiście, nie idea tego pejsatego ojroparlamentu.

(Z malutkim zastrzeżeniem: nie mam bladego pojęcia co by miało znaczyć "socjalistyczny przywódca", bo i nie mam bladego pojęcia, co by to miało być "bezprzymiotnikowy socjalizm". Ale to całkiem nawiasem.)

Pzdrwm
triarius
-----------------------------------------------------
http://triarius.pl - mój prywatny blogasek
http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

2-AM

No i jak tu nie zostać antysemitą?

w dodatku to stado syjonistyczne przypisuje sobie sprawstwo bezpośrednie lub kierownicze każdego zła, jakie się dzieje na tym świecie - i nawet jesli nie jest to prawdą, to w końcu, jak im się noga powinie, odpowiedzą za całe zło - nawet jesli tylko podstawiali łapę, kiedy kuli prawdziwego konia.

portret użytkownika krzysiek4

ciekawe

prof.? Bartoszewskiego ...

Ciało jakieś "zbierające mysli" istniej od dawna

przynajmniej takie nasuwa się przypuszczenie, patrząc na skuteczność działań tejże nacji. No, ale nadchodzi czas jawnego, nieskrępowanego czy wręcz ostentacyjnego  konsumowania owoców tych działań. Potrzebne są więc ciała bardziej widoczne.

Coming outy, potrzeba ostentacji, wynikające chyba z poczucia potęgi, są ostatnio coraz bardziej modne. I nie chodzi tylko o indywidualne demonstrowanie swej żydowskości, lecz także instytucjonalne. Np. otwarcie w Toruniu szkoły wyższej języka hebrajskiego czy jakoś tak. Osobiście wydaje mi się, że inicjatywa ta, a przynajmniej dobór miejsca, wskazuje, że może im chodzić o doprowadzenia jakiejś konfrontacji z tzw. rydzykowcami. A wtedy juz "niezależne" media i organa państwowe będą wiedziały co robic ....

No i słowo stało się ciałem,

ŻPE istnieje i działa. W budynku Parlamentu Europejskiego w Brukseli :(