Koniec balu na Titaniku

Blog

Establishment i podległe mu media obudziły się i jak Polska długa i szeroka rozlega się płacz i lament, bo system się wali. Walą się ZUS, OFE, resztki gospodarki, pogłębia katastrofalna zapaść demograficzna, miliony młodych ludzi emigrują. Ponosimy skutki szokowej terapii, idiotycznej propagandy i bzdurnej transformacji przeprowadzonej przez trzech szamanów - Kuczyńskiego,Balcerowicza i Lewandowskiego pod bacznym okiem Michnka i Geremka, co doprowadziło do dezindustrializacji kraju i umocnienia się postkomuny.

Mieliśmy 50 lat okupacji pod panowaniem komuny, potem 25 lat panowania postkomuny, w tym ostatnie 6 lat pod rządami najnowszej wypustki postkomuny - Plaformy Obywatelskiej. Tak jak za komuny stosowano mechanizmy przemocy fizycznej i symbolicznej, mordując niepokornych i strasząc a to imperializmem a to bratnią pomocą Wielkiego Czerwonego Brata, tak teraz establishment i PO stosują podobne mechanizmy zmodyfikowane stosownie do epoki.

Najperw straszyła Gazeta-Wiecie-Która. Straszyła czarnymi, Wałęsą,Ciemnogrodem,oszołomami,zwierzęcym antykomunizmem i antysemityzmem wyssanym z mlekiem matki.
Straszyli politycy z ramienia establishmentu, a to Kaczorem, a to Ziobrą czy Macierewiczem, a to PISem, a to IV Rzeczpospolitą. Straszą faszystami.

Straszą media, straszą opozycją, tą niekonstruktywną, straszą bandytami, straszą genderem.
Straszy w mediach pani Środa z panem Hartmanem, straszy minister Kozłowska-Rajewicz, straszą Bratkowskie, Szczuki & company. Straszy tęcza.

Nic dziwnego, że młodzi wieją przed tymi strachami do Wielkiej Brytanii, gdzie jeszcze jedzie się na oparach dobrobytu z minionej epoki realnego kapitalizmu i na resztkach realnej demokracji i gdzie nie ma bezczelnej, złodziejskiej postkomuny.

No, ale bal na salonach postkomuny się skończył, bo wyschły źródełka kredytów, zabrakło forsy na igrzyska i na chleb, pozostały strachy, ale i one zwróciły się przeciwko establishmentowi. Postkomuna, pod wpływem wydarzeń na Ukrainie, wystraszyła się sama.

10
Średnio: 10 (8 votes)

Re: Koniec balu na Titaniku

I nie boją się do tej Wielkiej Brytanii jechać, gdzie wiadomo "Sodoma i Gomora" zatwierdzona przez konserwatystów?

Najbiedniejsze państwa opierają swoją gospodarkę na ciężkim przemyśle...

portret użytkownika wilk na kacapy

Obawiam sie ze ten bal bedzie trwal jak dlugo unijna orkietsra

bedzie grac.BO Polacy sie nie rusza do momentu jak nie beda miec na chleb.

Bal

Obawiam sie, ze nawet jak nie beda mieli na chleb, to zawsze zrzuca sie na butelke wodki i dalej beda spiewac: "Goralu czy Ci nie zal" w upojeniu!

portret użytkownika wilk na kacapy

@niehrabiabis obawiam sie ze masz duzo racji ale to

jest niestey upiorne