Pomysł na WOŚP 2015 - Wieczór taneczny z ministrą

Blog

Jeśli ktoś ma wątpliwości co do poziomu intelektualnego decydentów reprezentujących resortowe dzieci pomoże mu je rozwiać lektura linkowanych artykułów:

http://www.rp.pl/artykul/1085212.html?p=1

http://wpolityce.pl/artykuly/73734-rajewicz-tanc...

To są wszystko objawy ostatecznego kretyństwa i mentalnego badziewia, które nie jest żadnym cofnięciem się do barbarii. To są urodzeni pozaczasowi nihiliści. Szkoda, że pani Kozłowska-Rajewicz nie wystąpiła w Orkiestrze Owsiaka z ofertą "Wieczór taneczny z ministrą".
Teoretycznie mogę snuć rozmaite scenariusze działań prowadzących do rozwiązania problemu i zmiany takiego stanu rzeczy, ale osobiście, intuicyjnie, jestem przekonany, że nie obejdzie się bez rozwiązań radykalnych, jeśli traktujemy przyszłość poważnie. Ręka nie służy do łamania cegieł, ale zawodnik karate potrafi cegłę rozbić, gdy nie ma innych narzędzi. Wydaje mi się, że jesteśmy w sytuacji zawodnika karate.

0

Krol zebrakow

Efektu żenującej żebraniny nikt nie kwestionuje: 35 mln 489 tys. 735 zł wyrwane małolatom z kiszonkowego ma uratować lecznictwo w RP? Wiadome, ze w klinikach leczących VIP-ów niczego nie brakuje ale pozostała większość Polaków czeka w niekończących się kolejkach do leczenia - to może zdecydować się na powiedzenie narodowi prawdy i niech się naród leczy w Niemczech, Szwecji, Czechach , Słowacji, Austrii! skoro w Polsce przez 22 lata nie podjęto produkcji potrzebnego sprzętu dla leczenia Polaków innych niż faworyzowanych VIP-ów. orkiestra fałszuje i pora by zmienić jej dyrygenta