Skrzydło samolotu wbiło się w mur budynku na około SIEDEM METRÓW

Świat

Samolot linii British Airways z około 200 osobami na pokładzie, szykując się do startu z lotniska w Johannesburgu, zawadził skrzydłem o budynek.

Świadkowie mówili, że maszyna "praktycznie odcięła dach". Samo skrzydło jest poważnie uszkodzone, a z rozerwanych zbiorników w skrzydle wylało się dużo paliwa. Nie doszło jednak do pożaru.

Nikt na pokładzie samolotu nie został ranny, ale ucierpiały cztery osoby z personelu naziemnego, które były w budynku. Rzeczniczka zarządu lotnisk ACSA (Airports Company South Africa) zapewniła, że ludzie ci są tylko lekko ranni.

http://media.thedenverchannel.com/photo/2013/12/...

SIEDEM METRÓW !!! i 40 cm brzoza.

Jednak amerykanie mocniejsze samoloty robią.

10
Średnio: 10 (8 votes)
portret użytkownika wilk na kacapy

@tequil ale nie bierzesz POprawki ze to byla jeszcze sowiecka

brzoza czyli gniotsa nie lamiotsa.

Chodze po lasach i takich zlamanych przez wiatr brzoz o takiej samej budowie w ten sam sposob to widzialem dziesiatki.
Brzoza stojaca w lesie w gestym otoczeniu drzew ma budowe smukla bez rozbudowanej ciezkiej korony jest elastyczna i rzadko sie lamie pod naporem wiatru oblodzenia czy sniegu.wygina sie czasem do samej ziemi aby wiosna powrocic do pionu.
Brozy stojace samotnie czy w otoczeniu jakis krzakow maja wybujala ciezka korone i sa bardziej kruche co sprzyja czestym zlamaniom przez nature.
Brzoza Smolenska jest wlasnie dokadnie taka brzoza zlamana przez nature uzyta do zaklamania i kamuflazu zamachu smolenskiego.