CZY KAMIL STOCH POKAŻE W SOCZI GEST KOZAKIEWICZA ?

kamil.jpg
Kraj

Dziś w Soczi Kamil Stoch zdobył złoty medal...na kasku ma lotniczą szachownicę...symbol polskiego lotnictwa.

Mistrz świata i najlepszy polski skoczek narciarski na zimowych igrzyskach olimpijskich w Soczi wystartuje w kasku ze znakiem lotniczej szachownicy. O zgodę na wykorzystanie wojskowego symbolu zawodnik poprosił ministra obrony narodowej. Podpisał ją wiceszef resortu obrony Czesław Mroczek.

„Symbol lotniczej szachownicy chciałbym zamieścić na moim kasku startowym, w którym wystąpię w 2014 roku na igrzyskach olimpijskich w Soczi. Wierzę, że symbol polskiego lotnictwa wojskowego będzie dla mnie szczęśliwy” – pisał w liście do ministra obrony Kamil Stoch, aktualny mistrz świata w skokach narciarskich na dużej skoczni z włoskiego Predazzo.

Pozwolenia na szachownice na kasku dostał...dziś zdobył złoty medal...zapytany, przez jakiegoś dziennikarzynę, czy szachownica mu pomogła...odpowiedział, że oczywiście...

-Mamy przecież najlepszych lotników...no nie Polsko ? - rzekł z entuzjazmem do kamery...

...niestety w głównym wydaniu wiadomości osunięto tą wypowiedź ...:((

Jestem przekonany, że Kamil oddaje hołd polskim lotnikom, którzy polegli na Sewiernym...jestem tego pewny... lubię patriotów, wierzących w Boga ...chłopaków z jajami, którzy wiedzą co to umiłowanie Ojczyzny...Kamil taki jest...Góral z jajami...mój ziomal, nie skażony lemingozą...czy pokaże w Rosji gest kozakiewicza i przypomni Rosjanom, że kwiat polskiego lotnictwa zginął w katastrofie smoleńskiej ?

10
Średnio: 10 (20 votes)

Re: CZY KAMIL STOCH POKAŻE W SOCZI GEST KOZAKIEWICZA ?

Dodajmy, że biało-czerwona szachownica to symbol polskiego lotnictwa wojskowego. Ale się dzisiaj Putin musiał wq...wić :-) Nie dość, że Kamil "zabrał" po kilkunastu minutach Rosjanom rekord skoczni, to jeszcze zwyciężył w konkursie nokautującą przewagą ;-)

pozdr...
/benjamin

:))))))))

..otóż to ..drogi Benjaminie..otóż to :))

Gest Kozakiewicza

Stoch nie pokaże bo by sobie zniszczył karierę , a swoją droga teraz ludzie bardziej się boją niż za komuny

już pokazał...

..szachownica na kasku, wyrypanie rosjan, złoto...a w ogóle wystąpienie do MON-u o ten symbol, to jest działanie patrioty...teraz liczy się ogladalność...Kamil osiągnął sukces, a Putin, jak oglądał skoki, to na pewno widział polską szachownice na jego kasku...to już jest piękne i wymowne ...pozdrawiam niepoprawnie

Robercie... gest Kozakiewicza ...?

.... Cześć Trybeuesie !
Znakomicie, że to Ty jesteś Autorem tego wpisu/informacji.
Właśnie jesteśmy świadkami... gest "Kozaka", przechodzi do historii.
- To co pokazał Kamil Stoch, to lekcja, jak można wytknąć w sposób dobitny, zdecydowany swoją opinię o agresorze.
Szachownica, która pojawiła się na kasku Kamila, to znak polskich "myśliwców", którzy oddali życie nad Londynem, Mirosławcem i Smoleńskiem.
A poza tym ....poszedł następny sygnał do Naszej Młodzieży - można się nie bać, być patriotą !
serdecznie pozdrawiam,
Marek
ps.
.... czy wiesz Autorze...portal NP.PL, jako jedyny ma w swoim symbolu "szachownicę" - nie wiem jak Ty, ale ja jestem dumny, że należę do TEJ społeczności .

witaj Marku

...powiem Ci ucieszyłem sie bardzie z tego gestu (szachownicy) na kasku niż z samego medalu..oczywiście jedno bez drugiego nie ma tej siły rażenia..masz racje jest to lekcja dla młodych, a młodzi naśladują swoich idoli...pozdrawiam niepoprawnie

niech żyje GEST STOCHA :)))))))))))

Z tego co przed IO

powiedział K. Stoch wynika, że był w Muzeum Lotnictwa na Czyżynach podczas sesji zdjęciowej i wtedy z żoną wpadli na pomysł przyozdobienia kasku. Uzyskał błogosławieństwo Komorowskiego i Siemoniaka (chodzi o użycie symbolu szachownicy).
To co powiedział Stoch jest mniej ważne, bo mógł w tym odnieść się wprost do swoich udanych lotów, a ważniejsze jest wycięcie tej wypowiedzi, co nadało jej zupełnie inny kontekst, a jednocześnie udowodniło, że cenzura reaguje histerycznie i nadal boi się, aby nie urazić Rosjan.

zgadza się Tadziu

...w dalszych wywiadach, które śledzę na bieżąco..widać wielką niechęć Kamila do tefałenów i innych gadzinówek...stwierdzenie, że "musi przejść procedurę wywiadów z nimi"...świadczy o niezbytniej sympatii...Jaśka Ziobro znam osobiście i jego rodzinę ...niesamowita patriotyczna rodzina, ze zdrowym, moralnym kręgosłupem...pozdrawiam niepoprawnie

@Tadman

Ależ Tadeuszu... nie relatywizuj.

Odbiór się liczy. A jak widać po Trybeusie, po mnie i wielu, wielu ludziach, tak właśnie ten symbol Kamila zrozumieliśmy.
To misterna gra z jego strony, a nie prostackie kawa na ławę.

I jak widać, w tej telewizji też coś im się kojarzy.

Pzdr

Ja powiem po prostu:

Dziękuję Ci Kamil!

portret użytkownika Jerzy Zerbe

Re: CZY KAMIL STOCH POKAŻE W SOCZI GEST KOZAKIEWICZA ?

Kamil Stoch pokazał i jeszcze raz pokaże. Ale nie ekscytujcie się - zdobędziemy góra 3 medale we wszystkich konkurencjach. Komorowski bedzie ścigal sie z Tuskiem w dziekczynnych ukłonach, zjedzą razem pokazowe śniadanie i będą ordery. A jakże!

Brawo Kamilu !!

 Serdeczne dzieki Kamilu za piekny prezent, ktory otrzymali od Ciebie Polacy mieszkajacy w Polsce jak i Ci rozrzuceni po calym Swiecie. Ciesze sie, ze na przekor POlszewickim merdiom i rzadzacej bandzie sa jeszcze w Polsce mlodzi patrioci. Wyciecie zas patriotycznej wypowiedzi Kamila swiadczy o tym, ze POlszewicy od czasu zamachu w Smolensku nie spia spokojnie, cos ich gryzie. Nie zauwazylem tez aby tym POlszewickim, rynsztokowym merdiom przeszkadzal patiotyzm Niemcow, Rosjan, Amerykanow lub kogokolwiek, nie nazywaja ich ciemnogrodem itd. Tym zas, ktorzy uwazaja, ze nie nalezy mieszac polityki ze sportem odpowiadam, ze robia to wszyscy na calym Swiecie a wiec i Polacy maja do tego prawo a nawet obowiazek. Polityka jest wszystko, nieinteresowanie sie i nieuczestniczenie czynne w polityce, to tez polityka. Juz Platon powiedzial : jezeli nie interesujesz sie polityka, bedziesz rzadzony przez gorszych od siebie.

@Trybeus

Witaj Robercie

Z ciekawości zajrzałem sobie na kabaret Neonówka.

Zadaniowi funkcjonariusze trolle-kontrolerzy zlecieli si do ciebie jak muchy do lepu.
Co za bogaty asortyment zamulania dyskusji - JPII, Żydzi, głos z Hameryki o marności Polaków.
Durnoty warte onetu. Zresztą pewnie ten sam mocodawca.

Jednakże mam nadzieję, że przynajmniej ty się dobrze bawisz.

Zdrufko

cześć Janusz

:))kabaret...ale zaraz widać co komu leży na wątrobie :)))śmieszy mnie ten lament..widziałes koment @nikandera ???
...normalnie gość odjechał, napisał taki koment

@ admini...
kto wypromował tego watykańskiego popierdoleńca na pudło...przecież będziemy płacić drożej za gaz.."

:)))))))))))) widziałeś, żeby gość miał takie jazdy he he he pozdrawiam niepoprawnie

portret użytkownika Bibrus

Piękny gest Kamila Stocha.

Ta szachownica jest pewnie wyrazem hołdu dla każdego naszego lotnika, poczynając od eskadr na Wyspach, a kończąc na załodze Tupolewa rozwalonego pod Smoleńskiem, dziękujemy.

Oby tylko Stoch nie wchodził w buty Małysza, oczywiście te poza sportowe.

Ocena "10". Pozdrawiam Trybeusie.

cześć Bibrusie

"Oby tylko Stoch nie wchodził w buty Małysza, oczywiście te poza sportowe."
tak jest..powiem Ci, że Małysz to jest dla mnie zwykły "ślimok" :))oprócz dobrych osiągnieć sportowych nic więcej sobą nie reprezentuje...pozdrawiam niepoprawnie

Kresowiakom nie trzeba przypominać:)

 

LWÓW rok 1918

15 listopada 1918 z meldunkiem z oblężonego Lwowa do Warszawy przyleciał pilot porucznik Stefan Stec, na samolocie miał namalowaną jako godło osobiste czerwono-białą szachownicę. Ten genialnie prosty znak zainteresował ówczesnego dowódcę lotnictwa ppłk Hipolita Łossowskiego. Uznał on, że szachownica powinna być polskim znakiem lotniczym.

Najczęściej nie czytam

pisania tego blogera, ale tym razem w tej jego notce coś jest na rzeczy.
To działanie przypomina mi także rozwalanie blogosfery w imię, że nic nie może się urodzić, co będzie jednoczyło ludzi i okaże się elementem scalającym tą zatomizowaną populację.

http://cygnus.neon24.pl/post/105926,stoch-i-polo...

Ja też

tak uważam.

Gest Stocha ocenił mały Małysz

Adam Małysz, zamiast siedzieć cicho, dał głos. A pięknie skakał przecież, tylko że złotego medalu olimpijskiego nie zdobył. I po co obnaża swoją małość? Żałosne.

http://niezalezna.pl/51701-szachownica-na-kasku-...

 

mały małysz...

...nie skorzystał z szansy, żeby siedzieć cicho...masz rację, żenada...pozdrawiam niepoprawnie

portret użytkownika wilk na kacapy

A kto to jest teraz Malysz?

Czy to chodzi o jednego z wileu tych WSiowych sportowcow?

Mam nadzieje ze nie tylko Stoch okaze sie nieWSIokowym spotrowcem, ktory pojechal do kacapow na igry, by reprezentowac POddanstwo PObolszewickie.

Mam nadzieję ,że Kamil Stoch żadnego gestu nie pokaże

Wystarczy ,że jego ziomal się kompromituje pisząc tego typu bzdety

Kazek