Co tez Bronkowi chodzi po "historycznej" , niedouczonej Głowie ?

Świat

Żydzi byli widoczni a wielu Polaków od pewnego momentu zastanawiało się co zrobić - zasymilować ich , wysłać na Madagaskar?
Wybicie Polskich elit intelektualnych przez morderców Hitlera i morderców Stalina zaowocowało, ze po II Wojnie w Polsce było mniej niż 2% ludzi z wyższym wykształceniem.
Sowieci z komunizującymi żydami przejęli Państwo Polskie.
Żydówka Michnik pisała nam książki do Historii
Żyd Michnik wydawał wyroki na polskich patriotów
a Żyd Ozjasz Szechter przedwojenny anty-Polak był już na długo przed 39 sowieckim szponem i agentem wpływu, później doceniony w dziale propagandy i cenzury oraz mieszkaniem luksusowym w którym wychował swojego synalka A,a,Adama Michnika, „naszego guru i autoryteta” – mówiąc Ferdkiem Kiepskim.
Klan Szechtero-Michnika ma sie dobrze do dziś posiadając propagandowa tubę AGORA z GW i innymi środkami masowej propagandy i ogłupiania – również w internecie. Masowa propaganda współczesna i poprawność polityczna nie dopuszcza do głosu wielu świetnych autorów ( łapy położone na edycjach książek naszego premiera i pisarza St. Cata-Mackiewicza....lub jego brata Jozefa)
Lub tez bierze na cenzurowane książki, które my jako Polacy znać powinniśmy a nie mamy do nich wcale lub posiadamy znacznie utrudniony dostęp lub tez wielu nie wie, ze takie książki powstały a my powinniśmy je znać.
Myślę ,ze do takich autorów należy Feliks Konieczny
http://www.kki.pl/piojar/polemiki/land/land2.htm...
W świetle opisanych tam zamiarów żydowskich względem Polski i Polaków moznaby zastanawiać sie czy współcześni zydzi z Izraela nie powrócili do zamiarów sprzed 100 lat. Zamiarów stworzenia JUDEOPOLONI
o których jest właśnie wspomniana powyżej praca Konecznego, człowieka, który urodził się w gorącym okresie Powstania Styczniowego. Tak wiec gdy Polska odzyskała niepodległość i i on pisał powyższe był już człowiekiem dojrzałym ok. lat 70.
Izrael – wymarzona ojczyzna Żydów po 2000 lat mając wokół niesprzyjających arabów z państw ościennych oraz do wyboru tolerancyjnych i spolegliwych Polaków -
chyba tu należy upatrywać chęci zdobycia polskich paszportów przez Izraelczyków.
Czy Izraelici wrócili do idei utworzenia Judeopoloni?
Czy mąż żydówki trojga nazwisk
Rojer- Dziadzia -Dembowska
pojechał do Izraela w tej sprawie?
Czy może zechce nas wciągać w wojnę na bliskim wschodzie?
Czy tez w celu drenowania Polaków z kasy w ramach Przedsiębiorstwa Holokaust?
Co tez Bronkowi chodzi po "historycznej" , niedouczonej Głowie

10
Średnio: 10 (1 głos)

Bronek zrobi...

... co mu Putin każe (via WSI):):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Wygląda na to, że cokolwiek zaplanują, przeprowadzą to bez

większych kłopotów. Temat praktycznie "nie interesuje" ani lemingów, ani polityków lewych, ani mediów "głównego nurtu" (co zrozumiałe), ani "fajnych prawicowców", ani polityków "prawicowych", ani mediów "prawicowych" i "patriotycznych". No chyba, że trzeba wykazać radosne wsparcie. Czasem tylko ktoś cichutko napomknie nieco krytycznie w tym temacie, z reguły pomijając istotę rzeczy (np. nieźle na ogół piszący Chodakiewicz, stwierdzający, że pisanina Grossa i poparcie dla niego w USA, wpisuje się w  konflikt między liberałami (lewicowcami) a konserwatystami. Stwierdzenie takie wyglądające na ewidentnie niemające oparcie w rzeczywistości, wyrażone było chyba po to by krytykujac Grossa, nie podpaść wpływowej mniejszości ).

A jak nikt "nie chce" tego zauważać, to można robić wszystko, nie obawiając się nie tylko sprzeciwu, ale nawet szczątkowej krytyki.

Ba, można też twierdzić i głosić wszystko:). Jak czytam na bardzo słusznej :)) stronie:

Podstawą etyki żydowskiej jest miłość bliźniego. Na tym imperatywie pisma świętego „Kochaj bliźniego, jak siebie samego" zbudowany został cały gmach moralności  żydowskiej, znajdujący swój wyraz w Biblii, Talmudzie, Midraszu i innych księgach żydowskich. Ta myśl przewodnia, jak nić nierozerwalna przewija się w całej literaturze starohebrajskiej, począwszy od Biblii aż do ksiąg chasydzkich. W zaraniu naszych dziejów nauka Boża naucza nas, że bliskim ma być Żydowi każdy bez względu na pochodzenie, narodowość, religię.:)))

Pytanie wobec tego: skąd czerpał wiedzę, przekonania i z czego się uczył rabin Ovadia?:))))

"Duchowy lider partii Szas rabin Ovadia Yosef wystąpił z tradycyjnym sobotnim kazaniem, skierowanym do swoich wyznawców.
Były główny sefardyjski rabin Izraela rozważał tematy, związane z teologicznymi aspektami zachowania soboty i wykorzystania ludzi nieżydowskiego pochodzenia przy obsługiwaniu żydów, zachowujących święty dzień tygodnia (szabat).

„Goje zostali stworzeni przez Boga w tym celu, aby obsługiwali żydów w sobotę. To jest jedyna przyczyna, dlaczego Bóg dopuścił, by pojawili się oni na świecie. Nie ma miejsca dla gojów w tym świecie, jeśli nie służą oni żydom”, - oświadczył duchowy lider partii Szas.