Sprytny Żyd z NAZI-vaterami okradali ....Żydów

Kultura

Sprytny Żyd z NAZI-vaterami okradali ....Żydów
Jak podaje prasa anglo-języczna, niemiecka policja dotarła do potężnej kolekcji obrazów, zrabowanych podczas II Wojny Światowej. Ponad 1500 obrazów wartych ponad 1 miliard EU.
Gość – spadkobierca nigdy nie pracował mając 80 lat, utrzymywał się ze sprzedaży skradzionych obrazów. Znalezione obrazy ukrywał po prostu za przepierzeniem zastawionym starymi konserwami i inna żywności....
Żeby było dowcipniej – „porządna niemiecka policja” trzymała te wiedze o odkrytym znalezisku nie puszczając pary z gęby przez dwa lata !
Prawie jak Michnik wiedząc o sprawie z Rywinem ? - tylko jeszcze dłużej.
Bo to ogromny wstyd - wstyd dla Niemców którzy kradli oraz dla...Żydów posiadaczy skradzionej kolekcji – kradzione obrazy ukradli NAZI-vaterzy czyli Niemcy i w spółce z żydowskim handlarzem dziel sztuki, który nimi handlował zmieniając przez lata na deutsche Marki i euro – coz począć z taka kupa , smrodem przed światem ?
Zyd 80-cio letni odziedziczył kolekcje od swojego ojca...
http://www.irishtimes.com/news/world/europe/bill...
http://www.dailymail.co.uk/news/article-2486251/...

Gdy próbowałem znaleźć cos w śmierdzącej sprawie tylko gw/ michnikowszyzna i Fakt podal o tym .
Takie znalezisko za ok. 4 miliardy złotych – czyż dla prasy w Polsce ( oj zapomniałem, ta prasa jest w niemieckich rekach...) taka gratka to nie jest „news” na pierwsza strone?
A powinien.
Jak podaje FAKT
„Jak to możliwe, że przez 60 lat nikomu we władzach nie przyszło spytać o los obrazów marszanda Gurlitta czy jego syna. Przecież wiadomo było, że Hildebrandt Gurlitt odkupywał obrazy od nazistów – krytykują urzędników niemieckie media. Niektórzy uważają, że syn marszanda cieszył się dyskretnym poparciem wysoko postawionych osób we władzach Bawarii, "a w mieszkaniach jego protektorów wisi niejedno dzieło sztuki" z tej kolekcji.”
http://www.fakt.pl/niezwykle-cenny-skarb-nazisto...
W ogole dziwny jest tytul, zwrot jakiego uzyl piszacy do faktu „cenny nazistowski skarb”
Bo jeśli cos było wojennym lupem zrabowanym właścicielom – to do kogo on naprawde należy – do NAZI-vaterow? Bo jeśli ofiarami byli zydzi, którzy już zapewne dawno nie żyją, przepuszczeni gdzieś przez kominy obozowych krematoriów – to?
Czy Przedsiębiorstwo Holokaust upomni się o obrazy należące kiedyś do Żydów?
Jak Amerykanscy Zydzi napiętnuja Żyda korzystającego przez lata z rodzina ze sprzedaży obrazów skradzionych innym Żydom? A jak czuli się ci Żydzi handlarze sztuki , którzy przez tyle lat sprytnie i z cala świadomością żyli z paserstwa mając świadomość, ze to ukradzione ich własnym, pomordowanym współziomkom? Puszczonym przez komin przez NAZI-vaterow ?
Czy Gross napisze nowa książkę
„Olejne żniwa - żydowski handlarz obrazami?”
To jest konkretne znalezisko poza tym potężny skarb a zanadto gruby szwindel i moralnie nieczysta sprawa nawet w świetle postępowania dzisiejszych już nie-NAZI władz
ale jednak NAZI-SPADKOBIERCOW...
Czy NAZI-spadkobiercy oddadzą obrazy np do Paryża?
Obserwacja tego będzie ciekawa również w świetle naszych polskich prób odzyskania skarbów zrabowanych nam w Polsce.

10
Średnio: 10 (5 votes)
portret użytkownika wilk na kacapy

Prezciez to normalka ze Zyd zyje z Zyda dla tej nacji liczy sie

tylko geld,a w biznesie nie ma sentytmentow.
Zydzi niemieccy nienawidzili Zydow ze wschodu zreszta amerykanscy tez i dlatego pomogli Hitlerowi w planie likwidacji ich.
Zydzi niesa jak sie Polakom jednolita solidarna grupa oni nie sa narodem.
Biznes Holokaustu jest pasozytowaniem przez Zydow co sa przy zlobie na zabitych w holokauscie Zydach,a rodziny tych Zydow dostaja ochlapy tylko.

portret użytkownika Igor Zamorski

Re: Sprytny Żyd z NAZI-vaterami okradali ....Żydów

Zgodnie z niemieckim prawem każdy posiadacz dóbr jeśli jest Niemcem po 30- tu latach staje się automatycznie ich właścicielem choćby nawet wszedł w ich posiadanie za sprawą ludobójstwa.

portret użytkownika wilk na kacapy

@Igor cos nie tak bo do tej pory sa wylapywane ukradzione

rzeczy i sa oddawane.
Zma pare takich przypadkow po 1975 roku juz czyli po30 latach
ze rzeczy powrocily do Polski.W tej chwili zreszta Niemcy dalej oddaja zydowskie mienie.