Wina wnuków i synów

Kraj

Kurski miał racje ostrzegając Polaków przed wnukiem . Dziadek jest ważny i niestety NIEDALEKO PADA JABŁKO OD JABŁONI. Faceci z powyższego zdjęcia jeździli na polowania - opisał to kiedyś słowami nieszczęsny mieszkaniec Biłgoraja Janusz P. od ruchów z Biedroniem słowami "weźmiemy z ... strzelbę , zastrzelimy .... i powiesimy skore”. Oni to robili, polowali na ludzi z nagonkami, psami i karabinami przez kilka lat w Polsce. Otóż Nazi faterzy ze zdjęcia polowali nie tylko na Żydów oni również robili PACYFIKACJE ZAMOJSZCZYZNY.

http://en.wikipedia.org/wiki/File:Bundesarchiv_B...

Tacy "Nazi -myśliwi" ukradli tysiące i jak się szacuje ok 30 tys. Polskich Dzieci,

o blond włosach, które następnie uprowadzili do Nazi-Vaterlandu by zniemczyć w ogóle przepadło bez wieści- Polscy rodzice nie odzyskali tych dzieci nigdy !

Dziś, gdy tamtym ofiarom - bo przecież przy okazji dziesiątki tysięcy Polskich Rodzin wysiedlono, tysiące zabito - na Zamojszczyźnie chcą zbudować pomnik. http://www.polskieradio.pl/39/156/Artykul/871267...

WNUK KIEROWCY SS, zapodaje, ze nie ma pieniędzy przewidzianych na taki pomnik

http://www.kresy.pl/publicystyka,wydarzenia-tygo...

I KTO POWIEDZIAŁ, ze dzieci/wnuki nie odpowiadają za winy swoich przodków skoro jak najwyraźniej jest tu wyraźna KONTYNUACJA, zacieranie śladów niemieckich zbrodni przez "naszego" Kanclerza!

To ja się pytam czyim Kanclerzem, o tfu podobno Premierem jest Donald T. ?

Nie chce by anty-Polacy rządzili w moim kraju !

http://www.kresy.pl/publicystyka,wydarzenia-tygo...

Podpis pod zdjeciem z Bundesarchiv "Polska polowanie na Zydow"

10
Średnio: 10 (3 głosy)

niemcy nie chca pomnika tamtego ludobojstwa?

""Któregoś ranka przyjechali uzbrojeni po zęby Niemcy i wyprowadzili nas na podwórko. Najpierw zastrzelili gospodarza, Czochrę, następnie moją mamę, później, jak sądzili, mnie. Dwie kule w tułów i jedna w głowę to dosyć, by pozbawić małego chłopca życia. Można przytoczyć znane powiedzenie: człowiek strzela, a Pan Bóg kule nosi. Przeżyłem, choć byłem ciężko ranny. Zostałem sierotą..."

wiecej o niemieckich zbrodniach:

http://www.kresy.pl/kresopedia,historia,ii-wojna...

Wiec czemu niemcy nie chca pomnika tamtego ludobojstwa?
W osobie "naszych wladz"....

Skomentowałbym odpowiednio,

ale jak kiedyś napisałem tuSSk, strasznie oberwało mi się na tym portalu,,, ;-)))