Trzy samobóje kolejno

Kraj
Takie fajerwerki, takie wizerunkowe strzały w stopę – warto je odnotować w jednym miejscu, choć każdy z tych trzech starczyłby na jedną notkę.
Na facebookowym profilu MEN trwała dyskusja na temat obniżenia wieku edukacji szkolnej. Urzędnicy, odpowiedzialni za profil zaczęli od dyskretnego kasowania komentarzy, w końcu jednak nie wytrzymali i postanowili rodziców spuścić na drzewo, w sensie dosłownym:

Wszystkich, którzy kilka ostatnich godzin spędzili na naszym profilu pytając, odpowiadając, dziękując, kopiując... ZAPRASZAMY NA SPACER (najlepiej z dziećmi):) Pogoda nie jest najgorsza, na bazarze można już kupić tulipany... czyli właściwie WIOSNA powoli się zbliża!:D.

Rodzice oczywiście zachwyceni takim potraktowaniem nie byli. Ciekawy więc przykład podejścia rządu do kwestii konsultacji społecznych zaczął żyć własnym życiem. Przedwczoraj wieczorem zaczął krążyć na facebooku, dziś już o sprawie pisze też Fronda. Miejmy nadzieję, że na tym się nie skończy. Tymczasem „osoby odpowiedzialne” postanowiły podnieść poprzeczkę, zamieszczając „przeprosiny”. Oto bowiem chodziło o „lekkie wprowadzenie w weekendowy nastrój”. Jak widać – udało się. Ze swojej strony mam nadzieję, ze skończy się na kompromisie i rodzice udadzą się tłumnie na spacer pod ministerstwo.

Kolejnego samobója postanowił strzelić pan senator Pociej – słynny prawnik (m. in. Obrońca św. Beaty Sawickiej) – pisząc list upominający partyjnego kolegę, posła Godsona. Pociej pięknie odmalowuje tam obraz ciemnej, zaściankowej i rasistowskiej Polski B, w której objęcia pcha się pozbawiony instynktu samozachowawczego Godson. Wykazujący się czarną (przepraszam) niewdzięcznością za uczynienie go przez tę lepszą część społeczeństwa pierwszym czarnoskórym posłem. Tak zapamiętale broni jedynie słusznej linii wybitny prawnik, ze gotów jest nawet zaryzykować uznanie samego siebie za rasistę, a przy tym radośnie obraża gdzieś tak 1/3 co najmniej potencjalnych wyborców.

Jakby tego wszystkiego było mało, głos zabrała jeszcze wschodząca nadzieja polskiej polityki – Stefan Niesiołowski. Ledwo pojawił się w składzie nowego ciała Giertycha, postanowił przywołać do porządku Agnieszkę Holland. Mało mnie wzruszają rozterki tej ostatniej, ale już widzę ten zachwyt salonu nad wyciąganiem jej przez Niesiołowskiego córki-lesbijki. Niesiołowski zapiekla się i stroszy, bo głupia baba gotowa jest, dla „córuni lesbijki” wepchnąć Polskę w objęcia PiS. Żart polega jednak na tym, że dla towarzystwa, które zdaje się akurat pani Holland reprezentuje, Platforma miała bronić Polskę przed PiS dlatego, że ta druga partia to banda homofobów i rasistów. Tymczasem co chwila z któregoś z jej polityków wychodzi albo jedno, albo drugie. Pora na jakąś wypowiedź polityka Platformy o Żydach. Kto pierwszy?

PS. Zgodnie z prognozami, pani Holland już się ze swoich deklaracji wycofuje, ale to jest w tym wszystkim najistotniejsze.

http://www.fronda.pl/a/men-do-rodzicow-idzcie-na...
http://aleksanderpociej.natemat.pl/51273,godsono...
http://tvp.info/informacje/polska/holland-obchod...

10
Średnio: 10 (14 votes)

Wszystkiemu winne są niedotlenione resztki szarych kmórek

tłukących się PO pustych peowskich czerepach. Wiedzą, że się nie dotlenią bo w dusznej atmosferze III RP nie da się swobodnie oddychać. Więc bredzą trzy PO trzy para piętnaście nie zdając sobie sprawy z tego co mówią. Wszak wcześniej zostali naozonowani oddechem Palikota. Co cwańsi, jak niejaki Arabski Tomasz, którzy świetnie wiedzą czym to śmierdzi, a zacznie jeszcze bardziej, wybierają się tam gdzie "woda czysta i trawa zielona" czy "wóda czysta i trawa dozwolona" - bez znaczenia. Byle dalej.

Pozdrawiam

HdeS

1 strzał - tak wygląda debata publiczna w stylu Donek, Bronek &

Zdzichy, Rychy i wsia astalnaja.....

2-gi strzał - poseł Godson powinien jak najszybciej zaczerwienić się. Jak on to zrobi, jego sprawa.

3-ci strzał - wyraźne perskie oko Stefana od ośmiu kul w stronę posła Biedronia. Nie wiem co na to Rychu Kalisz, chyba się załamie albo... podda diecie cud.
Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com