M: „Platforma Oburzonych” w Sali BHP Stoczni Gdańskiej - nasza relacja wideo

po.png
Kraj

16.03.2013 w Sali BHP Stoczni Gdańskiej odbyło się spotkanie „Platformy Oburzonych”, zrzeszającej przedstawicieli około stu stowarzyszeń, organizacji oraz związków zawodowych, jednoczących się we wspólnym sprzeciwie przeciwko szkodliwym rządom Donalda Tuska.

M: „Platforma Oburzonych” w Sali BHP Stoczni Gdańskiej - nasza relacja wideo:

http://pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=3363

10
Średnio: 10 (2 głosy)

Re: M: „Platforma Oburzonych” w Sali BHP Stoczni Gdańskiej - nas

Dziękuję za relację filmową.

-----------------------------------------------------------
"Polska Niepodległa to Polska niebezpieczna" Lenin

A co to

za Volksturm? Więcej was matka nie miała? Dajcie sobie spokój z tą "rewolucją" bo wam żyłka pierdząca pęknie. W Sierpniu 1980r strajkowali ludzie młodzi którzy mieli nadzieje że coś w tym kraju można zmienić na lepsze. Dzisiaj ta nadzieja zmywa gary w Irlandii i wynosi klocki spod staruszków w RFN. Hej cwaniaczki w dobrze skrojonych garniturkach gdzie byliście przez te ostatnie dwadzieścia lat gdy obracano ten kraj w perzynę? No gdzie.

Paweł Kukiz - zagadka

grek - Paweł Kukiz w stoczni, porównuje D.Tuzka z J.Kaczyńskim ,a nawat stawia znak równości między nimi ,ma prawo do swoich poglądów ,ja bym z tymi porównaniami dyskutował ,a nawet powiem więcej ,to jest skala moich poglądów z przed katastrofy Smoleńskiej ,po niej ,wszystko stało się jasne ,kto i z kim tańczy.