W tym roku niepoprawni skończą 3 lata

portret użytkownika Redakcja
Ogłoszenie

Droga społeczności niepoprawnych! Za nami 2,5 roku. Przez ten czas niepoprawni zdążyli odnieść sukces jako portal popularyzujący wolną myśl, inicjujący zakazaną dyskusję na tematy polityczne. W dniu dzisiejszym możemy dumnie powiedzieć, że jesteśmy rozpoznawalną w internecie marką, ostoją wolnego słowa i jednym z pierwszorzędnych wrogów internetowego mainstreamu karmiącego Polaków kłamstwem.

W poniższym artykule chcielibyśmy przedstawić naszą historię, pokazać pewne liczby oraz uchylić rąbka tajemnicy związanej z naszymi planami na przyszłość.

Historia

Początki

Niepoprawni.pl ruszyli w lipcu 2008 roku. Celem naszym i misją było stworzenie miejsca, w którym nie bylibyśmy skrępowani cenzurą pozostałych blogowisk (głównie salonu24), na których niepoprawność polityczna była zawsze źle widziana i niestety wycinana - stąd też nazwa naszej domeny. Serwis zakładała garstka 6 blogerów: Budyń78, Danz, DoktorNo, Gawrion, Hun, Jaku.

Krótką chwilkę później do Redakcji dołączył Kuki, tworzący wcześniej historyczny projekt blog.media.pl oraz Ma, której zawdzięczamy Antka (powstał w październiku 2008 r.) - naszą niepoprawną maskotkę - oraz dziesiątki innych okolicznościowych grafik niepoprawnych. Do Redakcji zaczęły następnie dołączać kolejne osoby - śp. Jacek Maziarski - świetne pióro, nieoceniony doradca i jeden z gorliwszych zwolenników niepoprawnych, MarkD - współzałożyciel, a później naczelny redaktor założonego u nas i później wyodrębnionego ze struktury niepoprawnych.pl pierwszego internetowego niepoprawnego radia blogerskiego. Następnie dołączyły do Redakcji doskonałe pióra Gadającego Grzyba, nurniflowenoli oraz inne osoby, które zaangażowały się w pracę na rzecz rozwijania serwisu. Zaczęła tworzyć się społeczność.

Rozwój

Rok 2009 to czas stale zmieniającej się witryny i wykupywania coraz to bardziej wydajnych serwerów, czas dołączania do grona Redaktorów, współpracowników coraz to nowych osób. Niestety nie obyło się w Redakcji bez wydarzeń smutnych - 27 maja 2009 roku odszedł od nas Jacek Maziarski. Wszyscy byliśmy wstrząśnięci i poruszeni tym wydarzeniem.

W sierpniu 2009 r. odbył się pierwszy, i jak dotąd jedyny zlot niepoprawnych, w którym uczestniczyli wspaniali goście - między innymi Antoni Macierewicz, Jadwiga Chmielowska, Jerzy Zalewski, Paweł Piekarczyk. Poszerzaliśmy stale grono naszych czytelników, blogerów, redaktorów i współpracowników. Niepoprawni niejednokrotnie byli inicjatorami i uczestnikami szerokich, prawicowych akcji. We wrześniu 2009 roku stworzyliśmy z innymi prawicowymi środowiskami apel do Irlandczyków, który odbił się echem w irlandzkich mediach. Do końca 2009 roku notowaliśmy stały wzrost pod każdym względem.

Smutny przełom

Prawdziwą popularność niezależnych witryn, w tym także niepoprawnych, przyniosły smutne wydarzenia kwietnia 2010 r. Katastrofa smoleńska spowodowała, że ludzie zdali sobie sprawę z kłamstw czołowych stacji telewizyjnych, mainstreamowych portali internetowych, odczuli bardzo wielką potrzebę czytania, odkrywania tego co czują inni Polacy. W związku z powyższym Redakcja jeszcze bardziej, tak jak nigdy dotąd, poczuła się w obowiązku przekazywania prawdy. W odróżnieniu od tchórzliwych komercyjnych portali, dawaliśmy ludziom możliwość prezentowania swoich odważnych analiz na naszych łamach. Nie baliśmy się mówić o zamachu. Z niepoprawnych wywodzi się duża ilość popularnych tekstów, w których autorzy nie bali się zadawać pytań. Powodowani wewnętrzną potrzebą uczczenia katastrofy smoleńskiej, postanowiliśmy wyprodukować i sprzedać jako cegiełki krzyżyki smoleńskie. Akcja doczekała się już dwóch edycji - planowana jest trzecia. W początkach roku 2011, w każdym z ostatnich miesięcy notujemy stały wzrost popularności. Obecnie niepoprawnymi zajmuje się stale grupa kilkunastu osób. Od samego początku żadna z tych osób nie wzięła za swoją pracę ani grosza.

Liczby

W ciągu ostatnich 12 miesięcy niepoprawni zanotowali ponad 20 mln odsłon. Czytało nas w tym okresie prawie 1,5 miliona unikalnych użytkowników. Aby pokazać wzrost należy powiedzieć, że tylko w ostatnim miesiącu odsłon było 3,3 miliona, unikalnych użytkowników odpowiednio prawie 0,3 miliona. Zresztą zobaczcie poniższy wykres.

Każdy z tej ilości użytkowników w ostatnim miesiącu odsłonił przy wizycie średnio prawie 4,7 strony i spędził w serwisie prawie 10 minut. To cieszy - widać że ludzie nie przychodzą tu przypadkowo.

Plany na przyszłość

Niepoprawni stoją w tym roku przed bardzo ważną decyzją. Stały wzrost popularności powoduje podwyższenie kosztów obsługi serwisu oraz stałe zwiększanie mocy serwerów. Okazuje się, że już nie wystarcza pojedyncza maszyna na hostowanie serwisu. Biorąc pod uwagę także to, że kod strony nie jest zbytnio zoptymalizowany, funkcjonalności nie do końca spełniają nasze oczekiwania, od kilku już miesięcy prowadzimy rozmowy na temat zbudowania nowej odsłony niepoprawnych. Niebawem rozpoczną się prace analityczne z naszej strony. Po ich zakończeniu będziemy mogli przystąpić do negocjacji z wykonawcą serwisu.

------

Chcielibyśmy podziękować za te wszystkie lata, miesiące, czy tygodnie spędzone z nami. Za wszystkie napisane oraz przeczytane teksty, komentarze. Jesteście wspaniałą społecznością ludzi, dla których budujemy i stale rozwijamy to miejsce. W przyszłości chcemy być dla Was zawsze macierzystym portalem, miejscem numer jeden.
Dalej zmieniajmy Polskę i rośnijmy w siłę!
Jeszcze raz dziękujemy!

Redakcja niepoprawni.pl
przedatowane 2011-02-05 21:35:44 +0100 na 08-my @Kuki
przedatowane na 10-ty @Kuki 22:30 @Kuki na 11-ty @Kuki

10
Średnio: 10 (54 głosy)

Jan Bogatko ...najlepszego!

Jan Bogatko

...najlepszego!

TEZ DOŁĄCZAM DO ZYCZEŃ I SPIEWAM STO LAT!

Alexola

NIKT INNY NIE DOSTARCZYŁ MI TYLU WSPANIAŁYCH WZRUSZEŃ I DUCHOWEJ UCZTY CO DRODZY NIEPOPRAWNI-
KAZDY CZYTANY TEKST PO KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WZBOGACAŁ MOJE WNĘTRZE. ZROZUMIAŁAM LEPIEJ TO CO JUZ ROZUMIAŁAM WCZESNIEJ.
PRAGNĘ WAM ZA TO DRODZY NIEPOPRAWNI Z CAŁEGO SERCA PODZIĘKOWAĆ
TO PRZEZ WAS POKOCHAŁAM INTERNET PRZED KTORYM DŁUGO SIE WZBRANIAŁAM OD LAT MIESZKAM W STANACH TO TUTAJ ZROZUMIELISMY KIM DLA NAS JEST OJCZYZNA I JAK BARDZO JEST NAM DROGA I JAK CIĘZKO PRZEZYWAMY ZADAWANE JEJ CIOSY.PODNIESIEMY SIĘ JAK CZYNILISMY TO JUZ NIE PIERWSZY RAZ TYLKO DLACZEKO CIĄGLE MUSIMY SIĄ PODNOSIĆ A NIE STAĆ BEZPIECZNIE NA PROSTYCH NOGACH??? Z WIELKIM SZACUNKIEM I ZOBOWIĄZANIEM ALEKSANDRA/USA.
JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ I ZYCZĘ SPEŁNIENIA NAJSKRYTSZYCH MARZEŃ.

Gratuluję i życzę pomyślnej przyszłości.

Dziękuję, że jesteście.

Droga Redakcjo,jak szybko leci CZAS :)

serdeczne gratulacje i słowa podziękowania,za stworzenie  Takiego miejsca

w sieci...........Dzięki.......robicie wielką rzecz,Pomagacie Polsce......:)

 

Re: W tym roku niepoprawni skończą 3 latka

To prawdziwa radość, że są takie miejsca, jak niepoprawni! Gratulacje na okolicznośc urodzin i 100 lat ciągu dalszego!
Pozdrawiam najserdeczniej

Sigma

Tu jest jednak niepowtarzalna atmosfera

Wyczuwa się swoich. Takich z którymi chciałoby sie zasiąść wspólnie do Wigilii.

Nathanel

WYŁĄCZ TVN, WŁĄCZ ROZUM.

Od kiedy znalazłem "Niepoprawnych"...

Od kiedy znalazłem "Niepoprawnych",myślę o powrocie do Ojczyzny.
Dzięki i wszelkiej pomyślnosci

TRZY latka , a może TRZY lata!!!!!!!

WSZYSTKIEGO

Nie boję sie juz kobiet

ascety najchudszego

boję sie jeszcze

wszystkiego najlepszego

Ks. Twardowski

Pomimo wszystko  WSZYSTKIEGO NAJ NAJ

P.S. Amero mnie tez juz dobrze ciągnie do powrotu - pomimo~~~~~~~~~???????

Re: W tym roku niepoprawni skończą 3 latka

Jesteście zjawiskiem w polskiej blogosferze identyfikowalnym, ze stała 'kadrą' współpracowników i rosnącą rzeszą czytelników. Z racji typowej działalności 'non profit' jesteście nie tylko niepoprawni, ale także niezniszczalni... i niech tak zostanie.
Trwajcie!

@

Na życzenia jeszcze za wcześnie :) ale na dobre słowo i kibicowanie/wspieranie naszych wysiłków zawsze jest pora. Dziękujemy.

Historię warto uzupełnić o wiele rzeczy. Na pewno o podziękowanie dla gospodarzy naszego pierwszego zlotu; na pewno o podziękowanie dla wszystkich, którzy byli z nami zwłaszcza w pierwszym, najtrudniejszym okresie. A ta lista jest o wiele dłuższa.

WITAM

Mam pytanie- czy w tym roku też jest organizowany jakiś zlot? Byłbym zaszczycony móc osobiście poznać i uścisnąć dłonie ludzi którym los Ojczyzny nie jest obojętny.

POZDRAWIAM

Re: WITAM

Trudno w tej chwili odpowiedzieć na to pytanie. Na pewno wiele osób związanych z naszym portalem weźmie udział w obchodach rocznicowych w kwietniu. Czy odbędzie się zlot w wakacje - tego jeszcze nie wiemy, choć oczywiście byłoby to bardzo dobre.

portret użytkownika Paweł T

Re: Re: WITAM

Czy na tym zlocie miałbym okazję poznać pana homo polacusa osobiście? ;)

Gratulacje i życzę wytrwałości moderatorom niepoprawnych oraz jego twórcom i pomysłodawcom, niech się na niepoprawnych w dyskusjach żelazo hartuje...Dyskusje są potrzebne dla dobra Polski.

Wytrwałości życzę, oby na końcu drogi wygraną była Polska, nasza wspólna Ojczyzna. ;)

nie wiem,

ale każdego 10 miesiąca ... nadchodzi rocznica ... OB-CIACH 12.02,2011

http://niepoprawni.pl/blog/94/moherowe-berety-maszerują

 

Niepoprawni

Dziękuję, że stworzyliście to miejsce.
Serdecznie pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego!
Anderson

Szanuj czytelnika swego jak siebie samego.

Cóż życzyć ? Ano sensownej wymiany myśli, jak i propagowania myśli nieobojętnych.

Groźne są trolle , jak i debile co słowa spod klawiatury leją się im ciurkiem.

Wydaje się mi że tworzycie małą enklawę wolnej wymiany myśli, to jest coś warte,zwłaszcza wobec przemijalności świata tego.

Nikt ,tu się fałszywie podłączę pod wasze wielkie ,ulotne dzieło, nie zarzuci nam że byliśmy obojetni wobec kurestwa rządzących swiata tego.

Ten co go wszyscy zbanowali-wycięli.

Ten portal to jest fantastyczny pomysł

Przed redakcją wiele, jeszcze większych sukcesów.

Pozdrawiam,
ixi band

portret użytkownika germario

Re W tym roku niepoprawni skończą 3 lata

Dopóki tu nie trafiłem czułem się osaczony przez komuchów i użytecznych idiotów, ale jak zajrzałem to już wsiąkłem na dobre. Jesteście jak powiew świeżego powietrza wypychający epidemie nie tylko POlszewicką.
Bądźcie (właściwie bądźmy)jak najdłużej.
germario

"Do bez-tęsknoty i do bez-myślenia,
Do tych, co mają tak za tak - nie za nie,
Bez światło-cienia...
Tęskno mi, Panie..."
CKNorwid

portret użytkownika Gadający Grzyb

Re: W tym roku niepoprawni skończą 3 lata

Czas szybko leci... Nie byłoby mnie jako blogera bez Niepoprawnych. Zerknąłem na swoje konto - 2 lata i 12 tygodni. Szmat czasu, eech...

pozdrowienia

Gadający Grzyb

portret użytkownika Andrzej Wilczkowski

do Niepoprawnych

Na Niepoprawnych sprowadziłem się z moim blogiem w dn.8 sierpnia 2008 roku.

Przyszedłem z następującym tekstem:

Legiony To

Kilka dni temu w telewizyjnej dyskusji o Powstaniu Warszawskim pan prof. Śpiewak wypowiedział następujące zdanie: „Kaczyński zawłaszczył Powstanie Warszawskie”

Zwracam się z ogromną prośbą do telewizji, prasy, ludzi prominentnych i wszystkich Polaków. Niech ktoś „zawłaszczy” Legiony.
Dość pilnie śledziłem programy telewizyjne w dn. 6 sierpnia – cisza kompletna. Wziąłem Gazetę Polską datowaną na ten dzień – ani słowa.

94 lata temu, w dniu 3 sierpnia 1914 roku, o świcie wyruszył z Oleandrów w kierunku granicy zaboru rosyjskiego pierwszy partol kawaleryjski.
Tego samego dnia do złączonych w kompanię kadrową oddziałów związków i drużyn strzeleckich Józef Piłsudski kieruje te pamiętne słowa:
„Żołnierze! spotkał was ten zaszczyt niezmierny, że pierwsi pójdziecie do Królestwa i przestąpicie granicę rosyjskiego zaboru, jako czołowa kolumna Wojska Polskiego, idącego walczyć za oswobodzenie ojczyzny. Wszyscy jesteście równi wobec ofiar, jakie ponieść macie, wszyscy jesteście żołnierzami”
No i 6 sierpnia I Kompania Kadrowa przekroczyła garnice Królestwa.
Dziwne to było wojsko te Legiony. Skupili się w ich szeregach i wokół nich ludzie, których nazwiska znane są zarówno z kart historii Polski jak i z ich własnych dzieł.
Do Legionów, a przede wszystkim do Pierwszej Brygady, wstąpili: Andrzej Strug, Gustaw Daniłowski, Juliusz Kaden-Bandrowski, Wacław Sieroszewski, Władysław Orkan, Jerzy Żuławski, Władysław Broniewski, Bogusław Szul, Józef Mączka, Mariusz Zaruski. Poetów w tych oddziałach w ogóle było sporo. W większości ludzie ci byli prawdziwymi liniowymi żołnierzami, a nie sztafażem, mającym dodać blasku szaremu wojsku.
Skupili się wokół legionów: Kazimierz Przerwa-Tetmajer, Kornel Makuszyński, Henryk Sienkiewicz, Ludwik Solski, Artur Oppman (Or-Ot), Lucjan Rydel, Stanisław Witkiewicz, Jan Kasprowicz, Stanisław Przybyszewski.

Niech przemówi jeden z nich – Jerzy Żuławski – pisarz zmarły w wieku 41 lat w 1915 roku w szpitalu wojskowym na tyfus. Ojciec trzech znanych synów, z których żaden nie sprzeniewierzył się ideałom przodków.

Synkowie moi, poszedłem w bój,
Jako wasz dziadek, a ojciec mój
Jak ojca ojciec, i ojca dziad
Co z legionami przemierzył świat
szukając drogi przez krew i blizny
Do naszej wolnej Ojczyzny

Synkowie moi, da nam to Bóg
Że spadną wreszcie kajdany z nóg
i nim wy męskich dojdziecie sił,
jawą się stanie, co dziadek śnił:
szczęściem zakwitnie krwią wieków żyzny
łan naszej wolnej Ojczyzny!

Synkowie moi, lecz gdyby Pan
nie dał zejść zorzy z krwi naszych ran:
to jeszcze w waszej piersi jest krew
na nowy świętej wolności siew:
i wy pójdziecie pomni spuścizny
na bój dla waszej Ojczyzny!

Może warto czasami przypomnieć skąd idziemy i co było najważniejsze dla ludzi mających sto lat temu coś do powiedzenia narodowi.
Nie wiadomo co by było, gdyby ta garstka nie wierzyła, że Polskę można wywalczyć i nie przekazała swojej wiary następnemu pokoleniu.

AW

I tak mi zostało

Serdeczne dzięki

Andrzej Wilczkowski

Niepoprawni:

azyl dla niepogodzonych, otucha dla niepocieszonych, wytchnienie dla zmęczonych. Dziękuję, trzymajmy się i do zobaczenia.
Reszta nie jest milczeniem.

Serdeczne dzięki, za tak

Serdeczne dzięki, za tak wspaniałe miejsce, gdzie można z przyjemnością i z pożytkiem spędzić czas.

"Być człowiekiem to czuć, kładąc swą cegłę, że bierze się udział w budowaniu świata." [Antoine de Saint-Exupéry]

Gratuluje i dziekuje!

Gratuluje i dziekuje za to, ze jestescie!

Przyszedlem tu, po zaproszeniu przez Danza, skrajnie wq.. na Jankego i jego cenzorow, tutaj odetchnalem pelna piersia, nigdy mnie tu nie zbanowano , ani nie ocenzurowano. Zawsze moglem liczyc na zyczliwosc i miejsce na SG, no poznalem wspanialego grafika Dobosza, takze osobiscie.

Bede tu pisac, poki klawiatury starczy!

Bardzo sobie cenie znakomite towarzystwo, ktore serdecznie pozdrawiam spod Madagaskaru.

TRZYMAJCIE SIE!;-)

seawolf

TRZY LATKA NA KURSIE.

Ja też Redakcji Bardzo Dziękuję,
Dziękuję za TO, że Zaistnieliście.
Że Pozwalacie pisać mi jak czuję,
I jak chcę, by było patriotycznie...

By się budziło co uśpione,
Choć czasem łza aż błyśnie w oku.
Bo TU są dla nas rzeczy Ważne.
Dla nas nieważny święty spokój.

Na Niepoprawnych Imponderabilia,
Na Niepoprawnych chce się być.
Tu Ważne Słowo Jest Ojczyzna...
Tu między nami jest TA Nić.

Tu się nie czyta między wierszami.
Tu słowo TAK jest oczywiste.
Tu słowo NIE, mówi tak samo,
Tu się cenzura nam nie wciśnie.

Tutaj się czuje Puls Narodu.
To Tutaj biją Nasze Polskie Serca.
Tu nie ma nic z "warszawki" chłodu.
Nam Niepoprawność tu Przyświeca !

Dzięki Redakcjo za te Trzy Latka.
Trzymać tylko trzeba tak dalej.
Ten Kurs to Nasza jest Ścieżka...
Wieżą Historia...ONA śle nam Sygnały...........

portret użytkownika arkadia6810

TRZY LATKA NA KURSIE. poeta, 6 lutego, 2011 - 01:44

arkadia6810

Piekne podziekowanie i to w postaci wspanialego wiersza.
Gratuluje i pozdrawiam :)

Dziękuję,za to że jesteście

Dzięki Wam jestem wśród "swoich" :)

Od samego początku

jesteście moim portalem.Czytam Was od dechy do dechy(było kiedyś takie określenie) po innych tylko się ślizgam.

portret użytkownika Jerzy Zerbe

Re: W tym roku niepoprawni skończą 3 lata

Szczere gratulacje

Sto lat!

Dziękuję Wam, że jesteście! Należę do tych, którzy odkryli "Niepoprawnych" po 10.04 - pozwoliliście mi przetrwać ten pierwszy, najgorszy czas i pokrzepić ducha wśród myślących jak ja. Jak napisał jeden z moich poprzedników, są tu ludzie, z jakimi chciałoby się usiąść do Wigilii. Teraz już nie wyobrażam sobie dnia bez choćby zerknięcia do portalu. STO LAT!

NP!, po zablokowaniu a następnie zbanowaniu przez Igora i jego

pryszczatych na s 24 wprowadziła mnie na NP Alga czyli Iwona Jarecka, za co Jej jestem wdzięczny, gdyż doskonale tutaj się czuję!
"Tu jest mi dobrze!, tu jest mi ciepło i tu będę się...
rozmnażać!!!!"*
Wszystkich bardzo serdecznie pozdrawiam.
* skąd ten cytat? sam nie wiem!
p.s.
1. Zapewne będziemy mieli okazję spotkać i poznać 10 kwietnia
nie tylko w Warszawie.
2.Nie bójmy się trolli! Może i one/oni?/ czegoś zdrowego na NP
łykną!

miejsce numer jeden :)

Człowieka potrzeba...OSTATNIE STROFY KS. INDRZEJCZYKA

Zamknąć się w milczeniu?
Odgrodzić od świata?
i pozostać w zgodzie ze swoim sumieniem,
By godność ocalić, trwać mocno w modlitwie -
Czy to Ci wystarczy?
Człowieka potrzeba o otwartym sercu,
zwykłego człowieka (nie lisa, nie wilka).
 

Spotkałeś człowieka o szlachetnym sercu...
to bądź przekonany, że spotkałeś Boga

dzień bez niepoprawnych, dniem straconym ;), czy gdzieś indziej można spotkać tak wielu o których pisał śp.ks.Indrzejczyk?

Pozdrawiam

 

nemo sapiens nisi patiens

portret użytkownika Polon210

Wszystkiego dobrego Droga Redakcjo :)

 

Cieszę się, że tu się znalazłem w jakżesz doborowym towarzystwie :)) Kochani, robimy razem dobrą robotę ale najważniejsze by był efekt- na jesieni musimy odgonić agenturę od władzy nad Nami- nie ma ważniejszego celu!!

pozdrawiam wszystkich serdecznie!

"Nie odzywając się w towarzystwie ryzykujesz uznanie za głupka, odzywając się rozwiejesz wszelkie wątpliwości" O. Wilde

 

 

portret użytkownika Sybilla

Jam dwór polski...

Znalazłam Was, drodzy Niepoprawni, dopiero po Smoleńsku...daliście mi to wszystko, czego jedynie sporadycznie doświadczam w moim środowisku - odwagę bycia Polką, głoszenia swoich zasad, poglądów, nie ulegania głupocie tłumów i ostoję duchową, taki azyl człowieczeństwa, patriotyzmu, który bardzo mocno kojarzy mi się z polskim dworem XVIII i XIX wieku. Dlatego niezwykle trafnym wydaje mi się - w miejsce jubileuszowych życzeń - wpisanie słów poety: Jana Bułhaka -

O, polski dworze, ognia, krwi morze
Przeszło nad tobą, a ty wciąż trwasz
I tak jak dawniej, w lip rozhoworze
Stoi aleja i trzyma straż.
 
To Wy, kochani blogerzy - trzymacie straż. I do Was - jak do gościnnego dworu - przychodzę codziennie nakarmić się Polskością. DZIEKUJĘ. Sybilla.
 

3 lata

Gratulacje i podziękowania!

pzdr

Gratulacje

 Czuje sie na Niepoprawnych jak w domu. Dziekuje i oby jak najdluzej panowala tutaj taka mila i rzeczowa atmosfera!

Droga Redakcjo,a ja jeszcze raz pragnę Wam podziękować

za Waszą wyjątkową do mnie cierpliwość 

nie dość,ze mnie zaprosiliscie,to jeszcze mieliście Anielską Cierpliwość

przy moim  niesprawnym"logowaniu".

Pamiętam,jak cierpliwie prowadziliście mnie krok po kroku,aż się udało......zachowałam w moim pamiętniku te PROBY":)

i  bardzo Wam za TO dziękuję................w przeciwnym razie,nie mogłabym TU

być........:) 

dzięki stokrotne..........i stu lat......przeżyliśmy wspolnie małe radości i wielką Rozpacz/Smolensk/

a to łączy i zobowiązuje.....

 

@Redakcja

Pragnę również dołączyć się do gratulacji i gorących podziękowań.
Nie cukrując, powiem, że portal Niepoprawni, jest wspaniałym portalem.
Eksponowanie prawdy, to zaiste szczytny cel zwłaszcza w czasach jakich dożyliśmy.
W sytuacji kiedy to wszystkie media w państwie są pod kontrolą razwiedki, portal taki jak ten, kapitalnie spełnia swoją rolę w propagowaniu właśnie prawdy, a także w obnażaniu nagości króla.

Bolszewickie łże media indoktrynują umysły Polaków w sposób bezprzykładny.
Cenzura i kłamstwo serwowane nam wszystkich, czynią z Polski kraj o obliczu współczesnej Białorusi.
W redakcyjnym wpisie na szczególną uwagę zasługuje jeden fakt.
Otóż wzrost frekwencji w odwiedzinach Niepoprawnych w jakże tragicznym okresie wydarzeń smoleńskich, niesie za sobą pewien napawający nadzieja symptom, gdyż okazuje się, że podczas gdy każdy ma nieograniczony niczym dostęp do łżemediów, to jednak w celu poznania prawdy wchodzą poszczególni ludzie do takich witryn jak ta i jej podobnych.
Jest objawem tego, że Polacy nie do końca zidiocieli za sprawą walterowni.

Życzę zrealizowania wszystkich planów związanych z portalem, a i osobistych również.

Pozdrawiam serdecznie i raz jeszcze dziękuję!

@ Redakcjo...

........ no co tu więcej dodać ? / nie lubię lukru/...
Dzięki, że mogę być z Wami .
pozdrawiam NP
ps . proszę , posłuchajcie ...
http://www.youtube.com/watch?v=f02xuDAxnkQ&featu...

Ma tym portalu

"odkryłam" internet. Zobaczyłam, że mogę mówić to co myślę. Oczywiście po 10.04.2010 wiedz pozyskiwana tutaj była nieoceniona. Dziękuję wszystkim blogerom i komentatorom.

Życzę, oczywiście wszystkim zmian w Ojczyźnie i niektórym uczestnictwa w Nowym Sejmie.

Do zobaczenia 10.04.2011 - policzmy się.

Nie jestem sama!

 To była pierwsza myśl, gdy po rejestracji i zalogowaniu poczytałam komentarze Niepoprawnych. Za to. że jesteście, za odzyskanie poczucia wspólnoty, za wszystkie teksty, komentarze i ekspertyzy Niepoprawnych, za cichą Waszą obecność- Kochana Redakcjo Niepoprawnych- z całego serca dziękuję.   

                                                                     Bożena 

Ciociobabcia, słusznie napisała

10 Kwietnia Kolejny RAZ podpiszemy Listę Obecności POLEK i POLAKÓW

10,za za Przyjaciół,jakich dzięki WAM znalazłam TU.....:)

portret użytkownika kura domowa

Droga Redakcjo !

Jestem tylko szarą kurą domową, nie bardzo ogarniającą tajniki internetu.

    Jestem za to bardzo dumna z tego, że raczyliście przyjąć mnie do swego grona.

 Dziekuję Wam za to i życzę sukcesów w walce o umysły naszego społeczeństwa.

"Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć, tracą życie"

1 rok 52 tygodnie

pozdrawiam

Dziekuje

....chcialam tylko Wam wszystkim podziekowac,ze jestescie...ze nie jestem sama...ze sa ludzie,ktorzy mysla podobnie....
ja podczytuje Was od dawna,ale dzisiaj specjalnie sie zalogowalam,zeby Wam wszystkim podziekowac.

Dobosz

Dobosz
serdecznie gratuluje Redakcji i wszystkim Blogierom ,którzy tworzą to miejsce

portret użytkownika K-pax

Re: W tym roku niepoprawni skończą 3 lata

Dziękuję całej wspólnocie blogerów komentatorów i czytelników
którzy dziś mogą tu znaleźć odzwierciedlenie swojej determinacji i swobodnej wymiany myśli ! To wy i wasza wiara sprawia że jesteście siła napędowa tego portalu !

Poznałem tu wielu ciekawych i otwartych ludzi którzy gwarantują z waszym wsparciem kolejne rekordy sukcesy i kto wie co jeszcze ! BRAWO NIEPOPRAWNI !!!;)

Redakcja

Dołączam się do Życzeń, może nadejdzie czas gdy naszą niepoprawność będziemy wykorzystywali już tylko do Ochrony Naszej Polski I Polskie Pamięci.


Dziękuję za Zaszczyt jakim jest dla mnie Pisanie na Niepoprawnych.

Pozdrawia Serdecznie Redakcję i Wszystkich Niepoprawnych.
jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Re;W tym roku niepoprawni skończą 3 lata

a mnie właśnie mija roczek z Wami, wszystkiego naj wszystkim i następnych lat...10

Dziękuję Twórcom portalu Niepoprawnych za ten przyczółek

Wolna myśl potrzebuje miejsca, by zaistnieć, by wśród wielkiego chłamu narzucanego nam przez partyjną propagandę udało się "przemycić" słowa prawdy.

Dobrze, że jest takie miejsce.

Życzeniem mym jest, by Niepoprawni przyczynili się swoim działaniem do roztrzaskania w drobny mak Platformy Obywatelskiej i czerwonych, by winni zdrady Ojczyzny nareszcie stanęli przed niezawisłym sądem w imię prawa i sprawiedliwości.

 

 

Pozdrawiam Niepoprawnych bojowników o wolną Polskę!

 

(Fotografia z sieci)

__________________________

Prawda ma w sobie znamię trwania i wychodzenia na światło dzienne, nawet gdyby starano się ją skrupulatnie i planowo ukrywać. Kłamstwo zawsze kona szybką śmiercią.- Bł. Ks. Jerzy Popiełuszko

dzieki!!!

Kochani, powiem jedno: niech Bog Was prowadzi.

Po 1000-kroć dziękuję za portal Niepoprawni.pl !!!!

Dzięki Wam wiem, że oprócz mnie są jeszcze Polacy, którym Polska nie jest obojętna - i że jest nas więcej niż wykazują oficjalne sondaże. A to jest bezcenne!!!

Marzę o zlocie niepoprawnych. Wiem, że w zasadzie spotykamy się każdego 10-go, ale to smutna rocznica, a zlot niepoprawnych powinien być jak najbardziej radosnym wydarzeniem.

Pozdrawiam. Kasia

Dzieciaki.

Trzylatkom to jakąś zabawkę należałoby, ale jak by to wypadło?.

Ja to wyszykuję Wam prezent na pełnoletniość co najmniej.

Krótko tu z Wami jestem ale nie raz czytałem i mądre i, często wzruszające teksty.

Róbmy swoje - jak śpiewał swego czasu klasyk - może to coś da. Kto wie?

Tak czy inaczej, bez pozdrowień dla Redakcji i Blogerów, przecież, się nie obejdzie!

 

Historia

Trzymam kciuki życzę dalszego rozwoju i mam nadzieję że poinformujecie meilem o zlocie jeśli jest on ogólny dla niepoprawnych.Szarko

Dzękuję Reakcjo! Dziękuję Niepoprawni !

Dziękuję za to, że jesteście, za Waszą niepoprawną niepoprawność.
Jednego, czego żałuję to tego, że tak późno Was odkryłam.

Wszystkiego najlepszego i obyśmy doczekali wszystkiego tego, czego tak bardzo pragniemy - Polski wolnej, Polski silnej.

contessa

Jestem z Wami

Nie myślałem że nastanie taki czas kiedy bedę ponownie poszukiwał prawdy tak jak ponad 30 lat temu. Wtedy byłem młody, to był "nasz czas" i to było jakby normalne. Dziś po tylu latach, prawdy też trzeba szukać. Dobrze że jesteście. To jest Wasz czas.

andy

Dziękuję

dziekuję, że jesteście, że mogę być tu z Wami. Jest tu tylu Wspaniałych i Mądrych ludzi. Trwajcie!

Wszystkiego najlepszego

Wszystkiego najlepszego w Dniu Urodzin !!!!!

......... , . - . - , _ , .......
......... ) ` - . . ' `( .......
........ / . . . .`\ . . \ ........
........ |. . . . . |. . .| ........
......... \ . . . ./ . ./ .........
........... `=(\ /.=` ..........
............. `-;`.-' ............
............... `)| ... , .........
................ || _.-'| ........
............. ,_|| \_,/ .........
....... , ..... \|| .' ............
....... |\ |\ ,. ||/ ..............
.... ,..\` | /|.,|!\, ...........
..... '-...'-._..\||/ ............
......... _.-`!| ............
.............. ,_|| ..............
................ \|| ..............
................. || ..............
................. || ..............
................. |/ ..............
..................................100 lat !!!!!!
życzy : Bardzo Wirtualna Polska

portret użytkownika migawka

jestem z Wami od jesieni

jestem z Wami od jesieni 2008, a konto założyłem na jesieni 2009

 

.

Wszystko pięknie, podoba się mi projekt utrzymywany przez blogerów za ich pieniądze, tylko że juz kilka miesięcy temu apelowałem by umieścić numer konta do wpłat, a nie zmuszczać do korzystania z bakobrodzianego paypala.
Dlaczego tego nie ma?
Może wielu chciałoby ustawic comiesięczne zlcenie stałe i nie miec tego na głowie?

portret użytkownika Paweł T

Re: .

Ja o to apeluję od początku, gdy jestem na niepoprawnych, bez żadnego efektu. ;)

.

Może się wstydzą?

"Aby pokazać wzrost należy powiedzieć, że tylko w ostatnim miesiącu odsłon było 3,3 miliona, unikalnych użytkowników odpowiednio prawie 0,3 miliona."
________________________________________

Ano właśnie, Niechby z tego 0,3 miliona jeden promil zechcial ustawic sobie comiesiecznie zlecenie stałe na zwykłe 10zł, to ile razem tego będzie?
A dla dwóch promili? A dla większej liczby unikalnych użytkownikow?

Wiem też, ze tylko niepoprawni.pl utrzymywani za pieniądze blogerów będą czymś wartościowym i normalnym.
Inne socjalistyczno-reklamowe badziewia zawsze będą wychodkiem.

.

Zachowujecie się niczym PRLowska ekspedientka w sklepie mięsnym, sklepie z gołymi hakami w tle i towarem pod ladą.

portret użytkownika Kuki

OVH

chciałeś coś kupić? a co? salceson czy kaszankę?

OHV popieram

gość z drogi,czas tak szybko leci,że aż strach,a tak bank wykona usługę sam.....

pozdr

portret użytkownika PP

100 lat

! ;-)))

gratulacje

nodedet
Też należę do tych, których sprowadziło tu smutne wydarzenie. dziękuję.
Życzę sił i wytrwałości i wszelkiego błogosławieństwa

Gratuluję sukcesu!

Cieszę się, że tak to się rozwinęło. Powodzenia!

Jubileusz

Zagladam do was kilka razy dziennie i chociaz mam swoje poglady na rozne tematy niezawsze zgodne z niektorymi blogerami to uwazam niepoprawnych za bardzo istotna czesc polskiego pluralizmu i demokracji. Serdeczne pozdrowienia z Kanady dla wszystkich blogerow i czytelnikow.

Niepoprawni to Nowa Polska Siła

Życzę jeszcze więcej sukcesów w każdej dziedzinie życia.Może z czasem jakaś Gazeta Niepoprawna PL na rynek by wskoczyła,bo już tych wymiocin komunistycznych GW,Fakt,Wprost,Dziennik,Polityka,NIE mam dość. Pozdrowienia dla wsztstkich.

Dużo radości i satysfakcji :-)

Mocnego serwera, bogatych darczyńców, tłoku na łączach życzy Katarzyna

portret użytkownika Kuki

Re: Dużo radości i satysfakcji :-)

w imieniu redakcji - dziękuję! :)

Sto lat!

Bez Was, Droga Redakcjo, nic by nie było.
Muldi

Dziękuję, dziękuję za to że jesteście.

Niepoprawni to miejsce gdzie zaczyna się prawdziwa Polska. Dzieki Wam wiem,że nie jestem sama ze swoimi poglądami, takich jak ja są tysiące. Po 10 kwietnia byliście dla mnie jak balsam na zbolałą duszę. Dajecie nadzieję,że jeszcze nie wszystko stracone bo w każdym z nas jest siła potrafiąca kruszyć mury. Jeszcze raz Wam dziękuję Przyjaciele.