Cmokier

Kraj

Bezkrytyczny chwalca trzymających władzę wobec tego, ze nie ma powodów do peanów ku czci i chwale umiłowanego i kompromitującego się Tuska przeszedł do atakowania zwykłych polaków.
Dla tego cyngla człowiek znad Wisły chcący uczciwie pracować i godnie zarabiać to Polak-Żądacz.

Państwo nie jest, bo nie może być, Świętym Mikołajem rozdającym pracę, dobre pensje i powszechną szczęśliwość, niezależnie od tego, "czy się stoi, czy się leży..." – napisał dziennikarz RMF FM.
- Polak-Żądacz oczekuje, narzeka, domaga się. Państwo ma mu dać, załatwić, zapewnić. Praca dla każdego? Wysokie zarobki? Dobre i wczesne emerytury? Niskie podatki? Opieka socjalna? Tak jest! I to wszystko naraz!-

Piasecki zaznaczył, że z roszczeniami "Polaków Żądaczy" spotyka się codziennie. Postulaty takiego Polaka są przeważnie – co najmniej – irracjonalne. Polak-Żądacz chce na przykład niższych podatków i składek na ZUS, ale w żadnym razie nie godzi się na obniżenie wysokości emerytur. Wręcz przeciwnie, jest przekonany, że emeryci powinni dostawać od państwa więcej pieniędzy.

Również niezbyt rozsądnie "Polak Żądacz" podchodzi do propozycji zredukowania liczby urzędników. Jest wprawdzie gotowy gorąco poprzeć pomysł wyrzucenia bezużytecznych "urzędasów", ale jego zapał znika momentalnie, gdy okazuje się, że wśród zwalnianych miałaby się znaleźć jakaś bliska mu osoba. Matka, żona czy syn "Polaka Żądacza" jest przecież "szarym człowiekiem ciężkiej pracy", jednym z niewielu wartościowych pracowników urzędu.

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/felietony/piasecki/news-...

Ileż pogardy w tym bydlaku, cmokierze Tuska dla milionów Polaków.
Wylał kubły pomyj na zwyczajnych ludzi, po czym zaćwierkał radośnie:

- Jesteśmy państwem z takim, a nie innym poziomem zamożności, z wieloletnimi, a nawet wielowiekowymi zaniedbaniami, państwem z trudem wydobywającym się z dziedzictwa PRL-u. To państwo nie jest, bo nie może być, świętym Mikołajem rozdającym pracę, dobre pensje i powszechną szczęśliwość niezależnie od tego "czy się stoi, czy się leży...".- usprawiedliwia złodziejska neudolną ekipę trzymajacą władzę cmokier Piasecki.

Cmokier nie pisze POwcy - ZŁODZIEJE - kiedy media donoszą o kolejnym podziale łupów w ministerstwach, milionowych nagrodach, zegarkach-łapowkach dla ministra z twarzy podobnego do stopy itd....

Cmokier waaaadzy nie tyka.
Cmokier gardzi zwykłym Polakiem.
Dla niego taki Polak to ŻĄDACZ.
Dla cmokiera hasło Tuska; by żyło się lepiej jest realizowane.

A to od waaaadzy i jej cmokiera dla POLAKA-ŻĄDACZA

10
Średnio: 10 (2 głosy)