Czerwone szambo

Kraj

Została utworzona w roku 2006. Założenia projektu były bardzo proste: stworzyć pierwszą telewizję informacyjną, która nie będzie wchodzić do tyłków czarnym sukienkom Faktu. W tym celu zorganizowano szereg castingów z dala od kościołów, a także przeczesywano okolice w poszukiwaniu profesjonalnej obsługi technicznej. Gdy 2 października stacja w końcu wystartowała, od razu było widać, że cel został osiągnięty w 100%. Dzięki zdarzającym się na okrągło wpadkom i humorowi prezenterów uzyskano unikalną atmosferę, a kanał rzeczywiście prezentował wysokie walory rozrywkowe (dla ludzi, którzy nie poszukują 10 relacji mszy z dokładnym pozdrowieniem fonetycznym papieża i transmisji Anioła Pańskiego). Dziś jest to 12-sta najchętniej oglądana telewizja w naszym kraju. Ponadto głównym zajęciem Superstacji jest dostarczanie materiałów do Łapu-Capu w Canal+. Najbardziej znane programy to wywiady Elizy Michalik, „Puszka Paradowkiej” oraz kultowe już „Krzywe Zwierciadło", które pierwotnie prowadzone było przez duet Mariusz Gzyl (obecnie Biznes TV) oraz Kuba Wątły. „Krzywe Zwierciadło” było programem publicystycznym, które najostrzej w historii obchodziło się z absurdami życia w państwie de facto wyznaniowym. Obecnie program w zmienionej formule prowadzi Kuba Wątły wraz z gościem.

Oto gwiazdy tego szamba:A to ojciec chrzestny tegoz szamba :

częsty rozmówca Elizy Michalik,znanej plagiatorki.

i gość czerwonej diwy Paradowskiej:

Program niejakiej Elizy Michalik w telewizji „Superstacja” powinien być obowiązkowo emitowany na jakiejś większej antenie. Trudno bowiem o lepsze przedstawienie jak prymitywne jest myślenie dzisiejszej lewicy o państwie, społeczeństwie i Kościele.

Oczywiście, niektórzy mogą dowodzić, że koleżanka Michalik, która lekturami raczej umysłu nie męczy, jest agentką podesłaną przez prawicę by kompromitować lewicę, ale zapewniamy - to nieprawda.

Zawdzięczamy jednak Michalik sporo. Teraz na przykład (środa, 16 października) w pełnej inwektyw wobec Kościoła pogawędce wyciągnęła od Jerzego Urbana, sama zresztą przyklaskując, szokującą opinię o pedofilii. Kumpel Adama Michnika, dobry znajomy Moniki Olejnik, częsty komentator TVN mającego sporo krwi na rękach stwierdził:

- Dzieci są winne pedofilii bo prowokują (…). Istnieją wyuzdane 6-latki. Im to sprawia przyjemność, oczywiście jeśli nie wiąże się z przemocą bo nikt nie lubi na sobie przemocy, chyba, że jest masochistą. Ale tak to jest przyjemność dla dzieci i pedofil jest przyjemnym wujkiem.

Michalik przyjęła tę ohydną i niezwykle szkodliwą pochwałę okrutnego zboczenia dokonaną przez Urbana radosnym potakiwaniem. Narzekała też, że nie mogą z Urbanem mówić całkiem szczerze bo boją się „cenzury”. A Urban przypomniał, że mówił podobnie niedawno w Radiu PiN.

„Superstacja” i Radio PiN należą (są powiązane) do koncernu medialnego Zygmunta Solorza.

http://wsumie.pl/nie-przegap/78379-urban-pedofil-jak-wujek
http://popieranie.pl/17102013,urban-pedofilii-sa-winne-wyuzdane-6-latki....

Oto odpowiedz Elizy Michalik u parówkowca:

Towarzysz Szmaciak w natarciu

Jest postęp. Dawniej Towarzysz Szmaciak nie umiał pisać i czytać. Dziś nie potrafi także oglądać programów telewizyjnych ze zrozumieniem. Portal www.wpolityce.pl zarzucił mi promowanie pedofilii. Wszystko dlatego, że we wczorajszym programie "Nie ma Żartów", w którym gościem był Jerzy Urban, nabijaliśmy się - sarkastycznie i ironicznie – z księży pedofilów i ich obrońców, takich jak abp Michalik, który wszędzie w cywilizowanym świecie, po swojej pro-pedofilskiej wypowiedzi zostałby już postawiony poza nawias kościoła i szczerze mówiąc także, cywilizowanego społeczeństwa.

Niniejszym oświadczam, że zarzuty pod moim adresem są jak najbardziej słuszne. Zgadzam się z opinią jednego z dostojników kościoła, że hordy wyuzdanych sześciolatków, z rozbitych domów ściągają niewinnych księży na złą drogę. Wsadzać do więzienia nieletnich gerontofilów! Najlepiej niech siedzą w odosobnieniu, a dopuszczać do nich należy tylko kapłanów z posługą duszpasterską. Ale tak, żeby nie było kamer, bo nauka Bożej miłości wymaga intymności!

Kiedy pomyślę, co wyprawiają księża pedofile, robi mi się niedobrze. A mogą to czynić, bo stoi za nimi horda umysłowych ciemniaków, którym trzeba tłumaczyć pojęcie ironii i sarkazmu, o plugawych charakterach i skłonnościach do gównianych donosików. A jako że donosiki są gówniane, mam je tam, gdzie ich miejsce, czyli…. Domyślcie się gdzie.

http://elizamichalik.natemat.pl/78677,towarzysz-szmaciak-w-natarciu

Nie nazywajmy szamba telewizją!
Nie nazywajmy szambonurków gwiazdami!

9.88889
Średnio: 9.9 (9 votes)

szambo..

To prawda ta stacja śmierdzi na odległość.Ale co się dziwić skoro tam pracuja--paradowska i michalik--a do studio zapraszani są takie kłapciate wieprze jak-urban-od ,którego śmierdzi zgniłym komunizmem..Dziwię się tylko prawicowym politykom że idą się tam tłumaczyć.