Hipokryzja lewactwa

Kraj

nie zna granic.
Dwie najbardziej obrzydliwe postacie żenskie, które na sztandary wzięły walkę z Kościołem Katolickim i wierzącymi, czyli z tzw.ciemnogrodem.

Magdalena Środa, córka Edward Ciupaka.

Profesor Edward Ciupak, ojciec prof. Magdaleny Środy, był marksistowskim socjologiem, który miał udział w dechrystianizacji Polski. Potem jednak nawrócił się i zmarł, przyjąwszy sakramenty.
Profesor Ciupak zmarł w październiku ubiegłego roku. Jego śmierć nie została publicznie zauważona. Trudno znaleźć jakieś wzmianki o tym wydarzeniu w prasie, poza nekrologiem w „Gazecie Wyborczej”. Jednak kilka tygodni później zaczęły krążyć historie o jego nawróceniu przed śmiercią. Powodem szczególnego zainteresowania były dwie okoliczności: w okresie PRL był on znanym marksistowskim socjologiem, który walczył z Kościołem, a obecnie robi to jego córka, prof. Magdalena Środa. Według przekazywanych ustnie historii, prof. Ciupak miał się nawrócić tuż przed śmiercią i modlić o nawrócenie córki Magdaleny. Inna wersja mówi, że to właśnie ona podała umierającemu ojcu krzyż. I jak zwykle w tego typu sytuacjach, pewne fakty są prawdziwe, a inne to wymysły, które mają pasować do prostego schematu. A ta historia nie jest prosta. Jest w niej mroczny okres komunizmu, planowa ateizacja i walka z religią, ale przede wszystkim miłość i nawrócenie.
http://www.fronda.pl/a/nawrocenie-marksisty-ojca...

- Szanowni Państwo,
o ile nie dotarła do Państwa smutna wieść o naszym rozstaniu ze ś.p. Prof. Edwardem Ciupakiem, to informuję, że zmarł 21 bm. Pogrzeb jutro - we czwartek - w Warszawie. Msza Św. w domu pogrzebowym (kaplicy) na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach (nie mylić ze starym Cmentarzem Powązkowskim) o godz. 11. Natomiast dziś o godz. 18-19 spotkanie przy Zmarłym w domu pogrzebowym "Służew" przy ul. Fosa 17, nieopodal kościoła św. Katarzyny.
Ze słowami szacunku i pozdrowieniami
Andrzej Potocki

http://lubczasopismo.salon24.pl/pl24/post/357899...

- Prof. Ciupak z pewnością poszedł do Pana pojednany, a Bóg ma swoją ekonomię zbawiania każdego człowieka. Dla Kościoła to duża radość, że powrócił do Boga – mówi o. Kazimierz Lorek, który służył prof. Ciupakowi posługą religijną w ostatnich latach życia.

i krzyż na grobie wojującego z katolicyzmem komunisty

http://nekrologi.wyborcza.pl/0,11,,126609,Edward...

Kolejna lewaczka, córa PRLu, uczennica Urbana wojująca z KK i o małżeństwa dla pederastów.

Monika Olejnik została teściową! W Boże Ciało dziennikarka ożeniła Jerzego Wasowskiego juniora (28 l.) - syna, którego ma z satyrykiem Grzegorzem Wasowskim (64 l.) i jednocześnie wnuka popularnego kompozytora Jerzego Wasowskiego (†71 l.). Z racji tego, że to jedynak, pieniędzy nie żałowała. Huczne weselisko kosztowało ok. 100 tysięcy złotych!

Ślub Jerzego juniora i pięknej Julii odbył się w kościele Sióstr Wizytek pw. Opieki św. Józefa Oblubieńca Niepokalanej Bogurodzicy Maryi na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. A po uroczystości ponad 100 gości wybrało się na wesele do warszawskiego Soho Factory.

http://www.se.pl/rozrywka/plotki/monik-olejnik-w...

Ot zakłamane, lewackie parchy.

ps. podobno słuszny ojciec dyrektor Sowa zrzucił potem habit, ubrał różowe stringi i koloratkę, pogonił ciemnogród i zatańczył białe tango z kropidłem w ustach.

10
Średnio: 10 (9 votes)

Lewactwo jest płytkie i tchórzliwe. Płytkie bo myśli, że takie

przekomarzanki z Panem Bogiem to takie normalne gierki jakie codziennie ze wszystkim i ze wszystkimi prowadzą, a Pan Bóg w którego nie wierzą jest dobry i jakby co to wszystko wybaczy. Tchórzem są straszliwie podszyci bo chrzczą dzieci, wysyłają je do Pierwszej Komunii i gnają przed ołtarz bo wiedza podświadomie, że inaczej nie można. Maja nadzieję, że Pan w swoim laptopie skrzętnie takie plusiki odnotuje i jakoś to będzie jak nastąpi Ostateczny Rozrachunek. Dokładnie tak jak wszyscy TW co to donosili na kolegów, ale nikomu krzywdy tym nie wyrządzili. Racjonalizują sobie swoje postępowanie i myślą, że Najwyższego na to nabiorą. A gdzież waleczność i odwaga w walce ze straszliwym ciemnogrodzkim talibanem? Gdzie nie uleganie dyktatowi czarnych? Gdzie "nieklękanie" przed księżmi? Lenin, Marks i Engels przewracają się w swych grobach i nie mogą spać spokojnym wiecznym snem komunisty. Pójść do kościoła! tego nie robi się Wiecznie Żywym!

HdeS

tak się zastanawiam...

...czy to sie przynajmniej umie przeżegnać?

Jeszcze nie, ale ma osobistego trenera - para-księdza Sowę:-)

HdeS

@ Szanowna Krysko....

- Jesteśmy świadkami wściekłego ataku lewactwa na nasz Kościół Katolicki.
Krysko, gdybyśmy mieli takich Kapłanów jak ten młody Polak
z Ukrainy, który jako dziecko oznajmił :
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
..... chciałbym zostać Papieżem choć na chwilę.....żeby ogłosić swoją Mamę- Świętą za to, że nauczyła mnie wiary.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Boże, jak to wspaniale, że ten młody Kapłan, ma w sercu Polską krew.
Wklejam ten filmik z nadzieją ..... może ks.Sowa, coś w nim dostrzeże ?
ps.
.... proszę o wyrozumiałośc i cierpliwość.
- Naprawdę warto obejrzeć ten materiał. Jest dość długi:


pozdrawiam,
Marek