Niezwykle neutralna telewizja

Kraj

Jedynie słuszny kandydat na stróża żyrandoli w Pałacu Prezydenckim, naczelny hydrolog IIIRP, znawca kaszalatów, człowiek miast i WSI nie chce debatować.
Podobno nie odpowiada mu telewizja publiczna, bo tam wiadomo same pisowskie lizusy, którym przewodzi Żakowski z Kuczyńskim wraz ze swoimi kumplami z Czerskiej.
Jeśli juz człowiek ze WSI ma z kimś debatować to tylko z Kaczyńskim i to w telewizji tvn i tvn24, bo to bardzo obiektywne środowisko i neutralny teren.
Zresztą za tym terenem spotkania Komorowskiego z Kaczyńskim jest sam znawca tchniętych geniuszem boskim, śliczny Sławek.

- "Nadarza się okazja do debaty , na neutralnym gruncie, już 15 czerwca. Telewizja TVN i TVN24 wysłała i do nas i do sztabu Jarosława Kaczyńskiego zaproszenie na taką debatę" - powiedział Nowak na konferencji prasowej w Warszawie.

Fakt, tvn i tvn24 to niezwykle neutralne i obiektywne srodowisko medialne.

Tym neutralnym środowiskiem cyngli tvnowskich zachwycony jest równiez Wajda, który nie omieszkał się tego faktu nagłośnić i zarazem zaapelował wszcząć kroki w kierunku zneutralizowania tvp publicznej:

Wajda: "Mamy przyjaciół w TVN, wspiera nas też druga prywatna telew - wiemy, wiemy, ale dobrze, że to powiedziano głosno......


O tym jaki to neutralny teren można się przekonać codziennie oglądając FAKTY czy też dyskusje na tvn24, których jedynym celem jest ośmieszyć a najlepiej wyeliminować Prawo i Sprawiedliwość i kandydata na prezydenta Jarosława Kaczyńskiego oraz wykpić elktorat tej partii i elektorat JK.
Wczoraj zmusiłam się do obejrzenia SK programu ojca Miecugowa.
Dwóch przygłupów z radia tokfm urządziło sobie godzinną kpinę z JK przeplataną wyśmiewaniem Napieralskiego.
Ich jedynie słuszny kandydat Bronek i jedynie słuszna partia pozostała nietknięta.

Niech żyje neutralna tvn i tvn24!

ps. na prowadzących debatę w tej neutralnej tv proponuję Miecugowa, Olejnik / chyba się już wyplakała /, Morozowskiego wspieranych komiecznie przez Wołka i Kuczyńskiego.
A co, jak się bawić, to się bawić.

http://www.dziennik.pl/polityka/wybory-prezydenckie-2010/article622238/D...

10
Średnio: 10 (6 votes)

TVN

Oglądam TVN jak mi się palec omsknie na pilocie, ale zaraz wracam do  nieobiektywnych kanałów.

Juz sobie wyobrażam tłum fanów, jaki by przyprowadził leśny hrabia i ten ryk, kiedy Kaczyński chciałby coś powiedzieć. Brrr...

Pozdrawiam

cui bono

Coś nie tak

 kiedy programy R.Ziemkiewicza , B. Wildsteina i wiele innych są sekowane.Za to króluje lis, czy żakowski.Taka ciekawostka: lis zadawał jakies pytanie na które odpowiadali telewidzowie.Takie idiotyczne pytanie .Nie oglądałem programu.Za to "grałem kanałami czekając na wyniki .Ze wszystkich odpowiedzi nie zdarzyło się żebym się pomylił wiecej jak o 8 procent,Oczywiście brałem poprawkę na klakierów.Pozdrawiam.

W POLSCE

jak wiemy, nie ma telewizji POLSKIEJ tylko polskojęzyczna. W czyich rękach ,nie wiem,ale zapewne WSI,SB i innych służb antypolskich.A czyje te służby są to wiemy.Co prawda dawno nie oglądałem ,czasami wiadomości z ciekawosci jak kłamią i kto na jaki temat. Nie oglądam z prostego powodu,żydzi nie nawidzą POLSKI i POLAKÓW, więc nie widzę powodu abym oglądał żydowskie telewizje.Pozdrawiam

Kryska, ta niby obiektywna,

z miecugowem do szkiełka dzwonią leśne babki jadący po PiSie, stokrota olejnik stronnicza jak cholera,kolenda zalewska córka pełowca, dwoiła się i troiła aby widzowie nie widzieli negatywnych transparentów,a u lisa dziś cyngiel z czerskiej kuczyński zionie jadem i tylko Kaczyński w tej wrednej mordzie, obiektywizm w tefałemie bije nas po oczach razem z knapikiem o czasach wyborów z słupkami poparcie, dlugo by pisać ,nocna zmiana,

marika, 7 czerwiec, 2010 - 22:28
ja wczoraj na tv trwam oglądałam film z nocnej zmiany i co widziałam niesioł był przeciwny rozwiązaniu rządu i był przeciw, a co się mi rzuciło w oczy tytuł gazety pt."Nowy świat" i słowa Olszewski odchodzi, a agenci zostają razem z bolkiem