Chór idiotów z Merkel w tle

portret użytkownika yupiter
46305-517031379867263.jpg
Kraj

Jeszcze w Niemczech nie ogłosili wyników wyborów a w reżimowych mediach polskojęzycznych słychać hymny pochwalne i pienia zachwytu z powodu zwycięstwa agenta STASI byłej NRD pani Merkel. Dziennikarze-wazeliniarze aby przypodobać się Tuskowi roztaczają wizje dobrobytu jaki czeka na Polaków , ponieważ kanclerzem Niemiec została po raz trzeci Merkel.
Jakoś przez dwie kadencje jej przywództwa nie widzę jakiejkolwiek pomocy dla Polaków i Polski oraz projektów pomocy w które by trwale zaangażowała się ta pani. Ani w dziedzinie gospodarczej ani bezpieczeństwa ani wsparcia na arenie międzynarodowej. jeżeli już to Niemcy starają się przy uległej postawie Tuska
zrobić z nas kolonię, z której należy ciągnąć jak największe korzyści dając w zamian jak najmniej. Mnie nie cieszy zwycięstwo Merkel tym bardziej , że jej komunistyczne korzenie i współpraca z Putinem są dla Polski wielkim zagrożeniem.
Napisane w niedziele 22.09.2013r

9.66667
Średnio: 9.7 (12 votes)

wybory.

Rzygać się chce gdy słyszy się to pianie z zachwytu po wyborze--merkel..Za moment ta banda z-tvn-będą porównywać zwycięstwo-merkel-do zwycięstwa-ryżego-jacy to wspaniali politycy i jak to prowadzą swoje kraje do dobrobytu-nie wspominając o tym że nasz ryży doprowadził Polskę na samo dno politycznego i gospodarczego szamba..

portret użytkownika obiboknawlasnykoszt@tlen.pl

W czasach PRL było 200 agentów STAzI w tym 54 księży i biskupów

Takie są dziś znane i potwierdzone dane z akt komunistycznej bezpieki Układu Warszawskiego.
Podkreślam, że nie chodzi o TW czy KO lecz agentów STAzI, którymi jako rosyjski zarządca i rezydent rządził na terenie NRD i RFN KGBista Putin.
Informację o tej agenturze STAzI posiadają dziś służby BND, a za ich pośrednictwem kanclerz Merkel i prezydent Niemiec Gauck, który był kustoszem akt STAzI namaszczonym na to stanowisko przez ostatniego niemieckiego Kiszczaka Kranza, a później już w dniu formalnego połączenia NRF z NRD też z dnia na dzień rzekomo wcześniejszy Bundestag, który już wówczas był opanowany przez agenturę KGB i STAzI.
Gauck to taki pastor jak Turowski przez 10 lat był rzekomo mnichem, zakonnikiem w Watykanie.

Posiadam swoje typy agentury STAzI w III RP w tym na najwyższych urzędach państwa rzekomo polskiego, którego żandarmeria zwalcza jak okupacyjne wojska wszystko co polskie.

Są do tego stopnia zdemoralizowani i utopienie, że dopuszczą się każdego draństwa i zatańczą każdą niemiecką melodię by ratować własną dooopę.

Obibok na własny koszt

By żyło się lepiej dla narodu wybranego jakim są...

Angela Mrkel

merkel

Angela dostaje instrukcje, co ma robić w Niemczech od swojego szefa

śmieszne zdjęcia z internetu

Donek dostaje instrukcje od swoich podwładnych

jewish uk

Tony Blair również

USA president bush

a to wszystko musi zatwierdzić marionetka Izraela, kiedyś Bush teraz Obama

By żyło się lepiej dla narodu wybranego jakim są.. wiecie kto.