Cymański- nie róbmy sobie jaj.

portret użytkownika yupiter
Kraj

Wywiad posła Cymańskiego dla "Faktów"
"To, co powiedział Adam Hofman, jest dla mnie przykre i bolesne. Niech mi ktoś wskaże, kiedy, w którym zdaniu rzuciłem cień na Prawo i Sprawiedliwość, gdzie swoją wypowiedzią zaszkodziłem partii? Moje słowa były pełne miłości i żaru do PiS, a ten młody poseł, który mógłby być moim synem, straszy mnie, że wypowiadając się podążam drogą do wyjścia z partii! Nie róbmy jaj! To jest jakieś przedszkole! Jakaś paranoja!
Jestem w PiS wiele lat, uważam się za pułkownika w niej i nie wolno mi nic powiedzieć? Mam się z kimś konsultować? Czy my ciągle walczymy na jakimś froncie? Przecież kampania się skończyła. Serce mi krwawi, jak coś takiego słyszę. (...) Chyba nie za dobrze się dzieje. Nie pojmuję jak moja wypowiedź miałaby mnie stawiać na "drodze poza PiS". Ja uschnę bez PiS, trzy dni i mnie nie ma."

Ano właśnie panie Cymański nie róbmy jaj. A pan sobie jaja robi.Panie Cymański ma pan mówić jak reszta wazeliniarzy, którymi otacza się Prezes Kaczyński. PiS nie poniósł klęski wyborczej. PiS wygrał te wybory bo stracił tylko ponad milion wyborców a mógł stracić więcej. Tylko mądrość i zaangażowanie Prezesa doprowadziły do moralnego zwycięstwa.
I to by było na tyle panie Cymański.

bialogwardzista

1
Średnio: 1 (8 votes)
portret użytkownika Max

Re: Cymański- nie róbmy sobie jaj.

Uwaga techniczna: na Niepoprawnych staramy się publikować teksty dłuższe, wzbogacone o pewną analizę - w trosce o czytelników i Portal.

portret użytkownika ossala

yupiter: czy Ty masz drugi etat na Onecie?

Ocena? Tradycyjnie - na obniżenie średniej ocen. Może nie przejdziesz do następnego wpisu, czego i sobie, i wszystkim pozostałym życzę.

Przepraszam

Czy Kolega mógłby nie epatować nas swoimi obsesjami?
Wyrywa Pan jedno zdanie z kontekstu, aby później pastwić się
nad własnymi, wcześniej wyciągniętymi, wnioskami.
I proszę odpuścić sobie, to z uporem maniaka, powtarzane określenie "prezes".
Ma Pan do dyspozycji jeszcze Premier, Lider, Pan.
Gdyby Pan o tym zapomniał, proszę ten mój komentarz potraktować jako ściągawkę.
1.
Pozdrawiam

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma

Białogwardzista??

Czy może jednak czerwonoarmista?

Siadaj. Jeden:)

@yupiter

Szkoda gadać, "siadaj - pała"

Skąd tyś się tu znalazł człowieku? Tu się nie polemizuje z tekstami nic nie wnoszącymi. Taka płaska krytyka jest dozwolona na innych portalach. Acha, zgłoś się do Arłukowicza, on przygarnia wykluczonych więc pomoże Ci.