Kasa i patriotyzm

portret użytkownika yupiter
pobrane.jpg
Kraj

Po 1989 zaczął się w Polsce skok na państwową kasę. Były to jeszcze "małe" przekręty przy prywatyzacji państwowego majątku, korupcja i łapówkarstwo.Społeczeństwo biedniało, nieliczni bogacili się szybko i bezkarnie. Kiedy w 2005r władze przejął PiS proces ten został zahamowany więc uknuto intrygę i odsunięto od władzy Jarosława Kaczyńskiego . Większość społeczeństwa świadomie lub nie poparło skorumpowanych polityków uwikłanych w służbach specjalnych PRL. Jak dzieci rzucili się na pięknie opakowana szkatułkę, która po otwarci okazała się puszka Pandory.Do władzy dorwali się ludzie z PO. Jak zwykle tam gdzie kasa i władza znaleźli się postkomunistyczni sojusznicy z PSL. Od 2007 roku mamy u władzy liberalno-komunistyczny układ. Jest to układ mafijny mający na celu ukraść jak najwięcej nie ważne jakim kosztem. Po nich zostanie spalona ziemia, społeczeństwo bez przyszłości i zrujnowane państwo bez majątku. Polacy sami sobie zgotowali ten los. Głupota kosztuje.
Sprzedajni politycy mają swoich pomocników, dla których kasa jest najważniejsza. Za swoje usługi otrzymują stanowiska, profity i odpowiednie garze. Są to aktorzy , dziennikarze , sędziowie prokuratorzy a także duchowni. Za pieniądze zrobią wszystko, oplują wszystko i sprzedadzą wszystko. Ich bogiem jest mamona.
Już siódmy rok Polacy są okradani, obdzierani z pieniędzy, godności, wiary i patriotyzmu. Już siódmy rok godzą się na traktowanie takie jakby rządził nami okupant. Mamy władzę dla której Polska to nazwa banku , który trzeba okraść, Polacy to niewolnicy , polskość im ciąży a patriotyzm to puste słowa. O honorze nie wspomnę bo oni nie znają znaczenia tego słowa.

10
Średnio: 10 (7 votes)
portret użytkownika Bibrus

Już widać kres tego zaprzaństwa.

Już niedługo się to skończy całkowitym upadkiem państwa, a wtedy mafia przefarbuje się na blokowych, strażników, kapo itd.
Pozdrawiam.

Tak, tak...czekac i nic nie robic...

Z pewnoscia wystarczy tylko przygladac sie, kiwac glowa, popijac "pyffko" i przytakiwac zydowskim szczekaczkom..., a samo sie wszystko naprawi i zalatwi, no bo przeciez nie jest tak zle, by gorzej byc nie moglo...:)))

A czy nie lepiej przyspieszyc ten "proces" majac kije w rekach i taczki na wszelki wypadek do wywiezienia tego g...na za rogatki miast i wsi???..

======================

jasiek z toronto

http://polskawalczaca.com

portret użytkownika Bibrus

Gdybym mieszkał w Toronto,

to już dawno latałbym z taczką. W Polsce wygląda to zupełnie inaczej.Pozdrawiam.

@ Jasiek z Toronto....

...wiesz Jasiek, już czytam któryś tam z kolei twój komentarz... Ty to chyba jakiś weteran Goralenvolk ?!
Co taki "wojownik" robi w Kanadzie ?
Przyjedź, do Starego Kraju i pomożesz, wygonić tę zgraję- raz na zawsze !
Póki co, daruj sobie lżenie mnie i moich Rodaków za grzechy zaniechania - understand ?
Marek from Warsaw

@ Jasiek z Toronto....

Każesz nam wywozić na taczce tych wszystkich złodziei i pewnie czekasz, aż uprzątniemy kraj i wyślemy Ci zaproszenie na srebrnej tacy abyś raczył wrócić do uprzątniętej ojczyzny, prawda? I jeszcze może powiesz, że mieszkając w Toronto nadal jesteś patriotą?

Ale patriotyzm wymaga ofiar, do czego Ty nie jesteś zdolny skoro opuściłeś tę polską biedę na pastwę złodziei. Może i jesteś patriotą, ale takim na pół gwizdka. Wybacz, ale to wszystko, co mi przyszło do głowy w tej chwili. Daj sobie spokój na pouczanie nas, którzy na co dzień z tym obcujemy. Ale jak chcesz, to przyjedź, weź kij w ręce, taczkę i pokaż jak się robi porządek.