Polska nie ma polskiego rządu !

portret użytkownika yupiter
pobrane.jpg
Kraj

Polska i Polacy nie mają rządu , który by bronił interesów Polski i Polaków. Rząd Tuska broni interesów Rosji, Niemiec, Grecji i innych krajów UE natomiast interesy Polski są drugorzędne i rząd Tuska nie liczy się z nimi. Przykładem niech będą stocznie, pakiet klimatyczny czy dopłaty dla rolników.
Rząd Tuska nie broni Polaków a wręcz ich dyskryminuje. Widać to było podczas Mistrzostw Europy kiedy atakowani przez Rosjan polscy kibice byli pokazywani jako bandyci. Podobnie jest teraz , kiedy Polacy zaatakowani brutalnie przez Meksykanów są przedstawiani przez Tuska i jego pachołków w mediach jako bandyci a wręcz mordercy i terroryści.
Polska i Polacy nie mają rządu. Rząd Tuska jest rządem ludzi z PO i ich interesy i prawa są przez ten rząd bronione. Polacy , patrioci są gnębieni, poniżani i niesłusznie oskarżani.
Polacy głosując na PO wybrali sobie do władzy ludzi , którzy nie mają państwa, współobywateli. Tusk i jego rząd to mafia i działają jak mafia. Tylko siłą Polacy mogą odzyskać wpływ na swoje państwo i na swoje losy. Nie pozwólmy aby Tusk zrobił z nas niewolników we własnym kraju!Zastanawiającym jest oświadczenie Arcybiskupa Kowalczyka , który z takim zapałem broni bufetowej a rząd Tuska przedstawia w superlatywach. Co jest grane????
Czyżby Tusk i Prymas Kowalczyk mieli tych samych mocodawców. Przecież Tusk to ateista i robi wszystko aby zdyskredytować Kościół i wiarę a Prymas Kowalczyk mu w tym pomaga.

10
Średnio: 10 (3 głosy)
portret użytkownika wilk na kacapy

Polacy nie maja rzadu od 39 roku z 2 malymi przerwami.

Ale ta pomylke okupant szybko naparwil.
Po za tym jak nie ma rzadu polskiego to znaczy ze tez nie ma panstwa polskiego.
Tylko jakos dziwnie wciaz ludzie mowia ze mieszkaja w Polsce ktorej nie ma.

portret użytkownika yupiter

Polacy robią wiele głupstw

Na przykład glosują na PO i nie zdają sobie sprawy , że wybrali rząd Tuska a nie rząd państwa polskiego.Państwo może istnieć bez rządu ale wtedy nierządem stoi tak jak teraz Polska.W takim państwie nic nie funkcjonuje poprawnie.
Ludzie mieszkają w Polsce ponieważ państwo istnieje ze swoimi granicami. Ale jad długo to nie wiadomo ponieważ rząd Tuska nie dba o suwerenność państwa i jego obronność. Działania rządu Tuska doprowadziły do likwidacji armii. Mamy tylko kilka oddziałów.
bialogwardzista