Prezes Kaczyński lekceważy struktury regionalne

portret użytkownika yupiter
Kraj

W rzeczpospolitej czytamy między innymi.
"Wśród terenowych działaczy PiS wrze. Dlaczego? Bo powołanie przez Jarosława Kaczyńskiego pełnomocników okręgowych zamiast wyboru nowych lub choćby przedłużenia kadencji obecnych traktują jako wotum nieufności. – Narzucona władza nie będzie miała społecznego mandatu od członków PiS – mówi "Rz" poseł Jarosław Jagiełło, prezes okręgu łódzkiego, który w proteście przeciw sytuacji w partii nie wstąpił do Klubu Parlamentarnego PiS. Dodaje: – Takie postępowanie świadczy o postępującym kryzysie w partii i będzie kolejnym zarzewiem konfliktu".
W pełni zgadzam się z powyższym fragmentem artykułu w Rzeczpospolitej http://www.rp.pl/artykul/10,758047-Jaroslaw-Kacz...
Jarosław Kaczyński od początku istnienia PiS (należę do PiS od 2002r) lekceważył struktury regionalne traktując nas jako tych gorszych członków, bo z terenu. Dla Prezesa najważniejsi są w Warszawie, reszta to ci od składek i rozklejania plakatów. Prezes daje nam to odczuć bardzo często a ostatnia decyzja narzucająca nam władze przeleje chyba czarę goryczy. Arogancja pana Kaczyńskiego sięgnęła Himalajów.

1
Średnio: 1 (9 votes)
portret użytkownika Martin Antofagasta

Wchodzimy w ostatni etap

Najwyraźniej wchodzimy w ostatni, bo decydujący, etap wyrzynania watahy przez razwiedkę. Nie dajmy się wyprowadzić w pole artykułami z "Nowej Rzepy" i wpisami sięgającymi Himalajów, takimi jak ten w wykonaniu "yupitera".

Brońmy JK i reagujmy natychmiast na wszelkie przejawy dyskredytacji jego osoby. Ich celem jest rozbicie naszej jedności wokół przywódcy. Pamiętajmy, że mamy do czynienia z profesjonalistami, którzy mają nas za głupców.

Krytyka czy nawet wojna z

Krytyka czy nawet wojna z Kaczyńskim w ramach PIS OK ale teraz akurat trwa nagonka bo Tusk ma 4 ludzi przewagi w sejmie i zeby przetrwac musi porozbijac opozycje zeby powyciągać co nieco.

Proszę

nie powoływać się na skompromitowanego pana Jagiełłę z Łodzi,jeszcze przed wyborami łódzcy członkowie PiS chcieli sie go pozbyć,stąd tak dalekie miejsce na listach.W Łodzi go nie chca to i w klubie jest niepotrzebny i niech nie jątrzy!Wystarczajaco dużo najątrzył w Łodzi,przeciez członkowie Pis pisali petycje o odwołanie tego człowieka!Ziobro nie przyjął tego listu,teraz wiemy ,dlaczego.

Łódź

 to wielkie bagno , wylęgarnia wszelkiego zła , awansującego do ....

ale to miasto umiera , dawne fabryki nie pomogą , wszędzie opanowało władzę g.. no ale tu zawsze samo dno

butny

jesteś,w Łodzi żyją ludzie,którzy chca działac,ale struktury PiS im uniemożliwiają ,nie dopuszczaja do siebie prawych.Jarosław wyrzucił Piątkowskiego,bo on najął się u Zdanowskiej,przez ich decyzje straciło pracę wielu łódzkich nauczycieli,a rodzice nie mogli posłac dzieci do wybranych szkół.To miasto mogłoby żyć,gdyby miało mądrą władzę.Jarosław dobrze o tym wię,ale tacy ,jak Jagiełło kręcą swoje interesy.

tak

to miasto to wylęgarnia g..na na prawicy i lewicy wszędzie , prawicowi lewicowi ludowi tu robią wprawki i po akceptacji lądują w sejmie senacie ministerstwach w Wielkiej Warszawiie stolicy republiki radzieckiej 

piszesz " Ziobro nie przyjął tego listu"

może coś więcej na ten temat skoro znasz szczegóły.
I kiedy to było? Ciekawy wątek pracy w terenie pana Ziobry.

portret użytkownika Jerzy Zerbe

Re: Prezes Kaczyński lekceważy struktury regionalne

Wszystkim świeżo upieczonym antykaczystom proponuję zapoznanie się z tekstem "Zbigniew Ziobro gra o życie? Jakie haki maja na dysydenta z PIS?" autorstwa Zbigniewa Szymowskiego:

http://nczas.home.pl/wiadomosci/polska/zbigniew-...

Warto wiedzieć i to, co tam napisano

portret użytkownika PP

Re: Prezes Kaczyński lekceważy struktury regionalne

Od 2002 traktują Cię per noga, a Ty nadal tam siedzisz i płacisz składki? Eee... a myślałam, że to ja jestem masochistką...