Strategia Bula-Komoruskiego 1 sierpnia 2013r.

portret użytkownika yupiter
Komoruski.jpg
Kraj

Czy słyszeliście aby Komorowski choć jednym słowem potępił tych co szczekają nad Powstaniem Warszawskim i szydzą z tych co walczyli z niemieckimi mordercami i oddawali życie za Ojczyznę??? Ja nie słyszałem. Za to widzę hipokryzję Komorowskiego. Widzę jak składa wieniec z ciocią , uczestnikiem powstania Warszawskiego, na grobie nomen omen generała Bora-Komorowskiego.Nie uważam tego za przypadek. Widzę jak na mszy 1 sierpnia przyjmuje komunię świętą co jest następnym przykładem zakłamania tego człowieka. Czy ktoś słyszał jak ten "pobożny człowiek" staje w obronie Kościoła i wiary???
To wszystko jest jednym wielkim pijarem w celu poprawienia wizerunku Bula-Komoruskiego. Ten człowiek zrobi wszystko aby utrzymać się przy władzy a to co robi, robi z pełnym wyrachowaniem i zakłamaniem.Dla lemingów i bezmózgowców co na niego głosowali to pewnie wystarczy ta tania propaganda. Dla ludzi normalnych, którzy martwią się o losy swojego kraju to zakłamanie i obłuda.

10
Średnio: 10 (4 głosy)

Strategia Bula-Komoruskiego

yupiter - wkleiłem Twój tekst na wpolityce.pl - 10/10! Pozdrawiam

portret użytkownika yupiter

Strategia Bula-Komoruskiego

Ok.
bialogwardzista

komoruski

Przecież ten niby prezydent niczym nie różni się od tego starego matołka niby to profesora.

Tak się robi " dobre wrażenie " w swoim otoczeniu !

ale tylko i wyłącznie  w  swoim  otoczeniu .Obserwuję tego typa  od wielu lat , a  szczególnie po  10 kwietnia  2010,  jego "  pobożność " jest  przedstawiana we wszystkich łże mediach  , jakiego " pobożnego  " prezydenta mamy .

Szkoda że , nie można zaglądnąć do mózgu , co knuje razem ze swoimi " doradcami " Kuźniarem , gdzie postawić pamiatnik sowieckim gierojom, albo z gen Koziejem  jak  zniszczyć w armii to co jeszcze zostało  do zniszczenia . Ten ' pobożny  " prezydent jednąś ręka robi  na piersi znak krzyża , drugą podpisuje  ustawę o ruchomym czasie pracy .  

Każda prezydentura się kończy , jego też się kończy , i jestem przekonany  że na bula  szczynukowa  komorowskiego zagłosują tylko " sami swoi " z WSI na czele.