Tusk atakuje. Propagandowe szambo !

portret użytkownika yupiter
Tusk.jpg
Kraj

W ostatnich dniach miesiąca jesteśmy świadkami zmasowanego ataku ludzi PO , celebrytów III RP i dyspozycyjnych dziennikarzy na Jarosława Kaczyńskiego, Antoniego Macierewicza i ekspertów zespołu parlamentarnego. Niewybredne kłamstwa , które padają z ust ludzi reżimu Tuska a także zaangażowanie w tą brudną kampanię prokuratury , która uniewinnia Tuska i jego ekipę od odpowiedzialności za zamach Smoleński mówi nam , że rozpoczęto kampanię oszczerstw, kłamstw i ogłupiania społeczeństwa.
Na ile społeczeństwo jest odporne na te propagandowe szambo a na ile da się ogłupić zobaczymy w czasie najbliższych wyborów. Uważam jednak , że jest to także przygrywka do fałszowania sondaży a później samych wyborów. Ten rząd i ci ludzie są zdolni do każdej podłości i każdego kłamstwa aby tylko nie dać się odsunąć od władzy. Takie słowa jak demokracja , równość , sprawiedliwość istnieją u tych ludzi tylko w tekstach przemówień i nie mają prawa mieć zastosowania w praktyce.
Dlatego uważam , że każdy ich atak nie powinien zostać bez odpowiedzi. Oni graja o kasę i władzę my walczymy o Boga, Polskę oraz przyszłość naszą i naszych dzieci.
Pamiętajmy , że prawda jest po naszej stronie .

10
Średnio: 10 (1 głos)