Donald Tusk wystąpił dziś na konwencji PO. Obok stał strach

STRACH.preview.jpg
Kraj

Tusk powiedział dziś na konwencji programowej PO:

 „Mam nadzieję, że kiedyś będzie można przegrać wybory i oddać władzę bez lęku. To nie jest ten dzień. „

 

 Powiedział też, że ma nadzieję, że nie będzie już atmosfery nieufności i że kolory biały i czerwony nie będą się już kojarzyły z tragedią (do której się min. przyczynił), tylko z ciężką pracą (Platformy po wygranych wyborach?  :-))

 Strach w oczach Donalda i jego kolesi min. HGW * i Sikorskiego na dzisiejszej konwencji PO, było widać tak wyraźnie jakby stał obok nich.

 Nie! To nie był strach!

 To była Wielka i Kosmata PANIKA! (określenie z książek Cejrowskiego). To był paniczny lęk przed porażką i rozliczeniem jego i jego chłoptasiów ze WSI.

 Masz czego się bać Donaldzie bo poniesiesz sromotną klęskę i odpowiesz za swoje występki.

 

* Specjalnie użyłem tu określenia "kolesie" do wszystkich ziomków Donka bo bufetowa nie lubi jak się ją nazywa kobietą. Podczas programu „Co z Tą Polską” w 2007 na słowa ówczesnego sekretarza PiS, który powiedział, że chyli przed nią czoła bo jest damą i kobietą zareagowała w ten sposób: „Pan jest podłym seksistą, który nienawidzi kobiet. Pan naruszył polską konstytucję. W normalnym kraju dawno by pan wyleciał z tego programu - krzyczała wzburzona Hanna Gronkiewicz-Waltz.” …..a klakierzy klaskali u Lisa, że aż się ściany trzęsły :- )

 

Boję się co jeszcze bufetowa rozumie przez określenie „normalny kraj”.

 

 

zdjęcie z niepoprawni.pl

 

 

10
Średnio: 10 (10 votes)

Re: Donald Tusk wystąpił dziś na konwencji PO. Obok stał strach

To nie był STRACH, to była KOSTUCHA, która powolnym rytmicznym ruchem ostrzyła swą tytanową kosę.

Ceterum censeo Moskwa delendam esse
Andrzej.A

Piękny tytuł. Brawo!

Bardzo trafnie Pan to określił.  Ale ja myślę, że STRACH nie tylko stał obok, był również wewnątrz tego przemawiającego kacyka z wyłupiastymi oczami....  Żałosna impreza, żałosna.

Wygranie wyborów to dla tuska

być albo nie być ,on doskonale wie ,że stawką jest jego polityczne życie dlatego zrobią wszystko byśmy nie poznali tajników jego gry z putinem przeciwko prezydentowi Polski.Jego przegrana to trybunał stanu dla niego ,sikorskiego,arabskiego,janickiego,komorowskiego i innych ,to jest walka o życie . Oczywiscie celowo nazwiska napisane z małej litery tak jak mali są ci ludzie

Oni są wszyscy stuknięci

A Ryży przypomina mi Nikodema Dyzmę.

http://obroncakrzyza.wordpress.com/