RELACJA - Prof. Andrzej Zybertowicz w Hamburgu

andrzej-zybertowicz-joanna-lichocka-iii-rp-kulisy-systemu-cover-okladka.jpg
Ogłoszenie

http://www.4shared.com/mp3/cSBUS6bX/Wyklad-prof_...

W sobotę 14 września 2013r. Polonia hamburska gościła wybitnego socjologa i badacza życia społecznego profesora Andrzeja Zybertowicza, wykładowcę Uniwersytetu im.Mikołaja Kopernika w Toruniu.
Spotkanie to należało do ważniejszych wydarzeń kulturalnych i politycznych miejscowego środowiska.
Profesor Andrzej Zybertowicz, który był m.in. doradcą śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, ekspertem komisji weryfikacyjnej WSI, doradcą Premiera Jarosława Kaczyńskiego, w sposób jasny, ciekawy przedstawił temat "Media-Manipulacje-Zaginionego dobro wspólne".
Na spotkanie przybyło liczne grono słuchaczy, którzy aktywnie uczestniczyli w dyskusji.
Profesor z niezwykłą lekkością udzielał wyczerpujących odpowiedzi i skłaniał jednocześnie do głębokiej refleksji nad przedstawianymi tezami.
Spotkanie transmitowało NIEPOPRAWNE Radio PL na żywo, a słuchacze radia aktywnie uczestniczyli w dyskusji.
Rangę spotkania uświetniła PREMIERA najnowszej książki Pana Profesora "III RP. Kulisy systemu", którą autor po spotkaniu wszystkim chętnym podpisywał.
Spotkanie było bardzo interesujące a z reakcji słuchaczy można było usłyszeć, że chętnie porozmawialiby z Panem Profesorem jeszcze przez następną godzinę. Można było również usłyszeć pochwały pod adresem organizatorów i pytania o następne takie spotkania, co świadczy o zapotrzebowaniu w Hamburgu na rzeczową, spokojną i profesjonalnie przygotowaną dyskusje. Organizatorom spotkania pomagał Klub GP w Berlinie.

0