Taka historia

Kraj

Pomiędzy 1939 a 1945 rokiem w Europie nie było Niemców, byli jedynie naziści i polskie obozy śmierci, w których polskimi zapewne rękami mordowano setki tysięcy Żydów, można powiedzieć, że właściwie to naziści chcieli już odpuścić z tym cyklonem, ale zapał Polaków był tak wielki, że poszli im na rękę. Polski antysemityzm nasilił się w okresie stalinowskim, kiedy dzielne zastępy komunistów były skrycie mordowane przez bandy akowskie. Jakże słusznie, w takim razie, we współczesnym niemieckim serialu zwraca się uwagę na bandytyzm polskiego podziemia. Może nie wszyscy Polacy wydawali Żydów podczas wojny, ale na pewno większość. Tymczasem w bohaterskiej Francji podziemni żołnierze niszczyli nazistowskie dywizje, nieprzerwanie aż do 1945 roku, co zauważył polski prezydent Bronisław Komorowski, mówiąc o braterstwie broni Francuzów i Polaków. To chlubny wyjątek, bo tak poza tym, polscy piloci wojskowi nie potrafią w ogóle latać samolotami i do tego są pijani. To dlatego 10 kwietnia 2010 roku TU-154 M roztrzaskał się tak fatalnie w Smoleńsku. Gdyby to był inny, rosyjski albo niemiecki pilot, Tupolew może by pękł na pół. A wtedy wielu pasażerów by ocalało. Ale pod polskim dowództwem, musiał się rozlecieć na setki tysięcy części. Tak to już jest z Polakami, że nic nie potrafią. Naziści chodzili po miastach, a Polacy biegali za nimi i krzyczeli: -Mam Żyda! Tak właśnie było. Nawet nazista by tak nie postąpił. W ogóle to ci naziści byli fajnie ubrani i mieli dobre intencje, tylko Hitler namieszał, bo go sprowokowała Polska.

A dziś, tej Polsce, wszyscy uchylają nieba, dają żyć Polakom. Mają swoje sklepy, walutę, pracę i własną telewizję, a i tak niektórzy chodzą niezadowoleni. Rosja daje gaz, Niemcy budują drogi i w ogóle wszystko tym Polakom budują, a ci niewdzięcznicy mówią o kondominium. Tylko Sikorski właściwie rozumie intencje Berlina. No i Tusk też rozumie jak jest. On wie, że to jest ogólna nienormalność i trzeba coś zrobić z tą zaściankową polskością. Ona uwiera już całą Europę. Francuzi, którzy tak dzielnie walczyli z okupantem przez cały okres wojny nie mogą pojąć jak to jest z krajem nad Wisłą. Wojnę przespali, pozakładali obozy dla Żydów i tylko żarli rąbankę ze szmuglu. A teraz chcą tej swojej polskości. Berlin też z pobłażaniem na to wszystko patrzy i jeszcze nawet swoich tragicznie utraconych ziem nie zabrał. Daje wolną rękę swoim obywatelom, niech walczą o majątki, na których siedzą teraz polscy chłopi. Do tego wszystkiego, co celnie zauważa główny polski publicysta, w Polsce odradza się faszyzm, obrzydliwy faszyzm, który już dawno pokonano na całym Zachodzie, a szczególnie w Niemczech, kraju, który tak nieszczęśliwie został wciągnięty w wojnę, której nie chciał żaden uczciwy Niemiec. Dziwią się różne francuskie i brytyjskie gazety, jak to jest, że w III RP szaleje faszyzm i antysemityzm. Nie ma już litości dla Polaków. Nacjonalizm zżera im umysły, chodzą po tych miasteczkach i szukają jakiegoś obcego, żeby go zbić. To smutne, bo jest garstka nowoczesnych Polaków na czele z głównym publicystą, która brzydzi się taką Polską, w której żyją Polacy i myśli intensywnie jak to zmienić, jak zrobić Polskę nie Polską. Jak już się to uda zrobić, uwierzcie, będą na pewno znowu nazistowskie obozy śmierci, a Hollywood nakręci fajny film o bohaterskim żołnierzu AK.

8.75
Średnio: 8.8 (8 votes)

Autor

Z tymi zmianami to nie tak szybko.
Najpierw musi w warszawie stanąć synagoga...tfu mauzoleum
z relikwiami lenina.
Bo inaczej to w Polsce będzie kaczyzm, zamordyzm
i nienawistne milczenie na wieki i o jeden dzień dłużej.
No chyba, że coś z tym zrobi JKM, nowy sekretarz komunistycznej partii rosyjsko-narodowej im. stowarzyszenia grunwald.
Pozdrawiam

My nie milczymy, my rośniemy, zmieniamy w siłę gorzki gniew - i płynie w żyłach moc tej ziemi jak sok w konarach starych drzew. Autor-Yuhma

A ja byłem pewien, że w Polsce to były "żydowskie obozy

śmierci" bo tam ginęli Żydzi nadzorowani przez będących Żydami kapo, a wcześniej zapędzeni do pociągów przez żydowską policję z żydowskich gett. Kol. Eichmann to też taki zdaje się ciekawy egzemplarz o ciekawych (nieciekawych?) korzeniach był. A niejaki Goring sam mówił, że on decyduje (Jahwe jaki był czy co z tego Hermana?) kto jest Żydem, a kto nie. No i ta pomoc nowojorskich Żydów, która tak znakomicie nie przeszkadzała Żydom wykańczać Żydów. Czy aktualnie żydowska młodzież nie przyjeżdża do "żydowskich obozów śmierci"? Wszak po kiego miałaby przyjeżdżać do "polskich obozów śmierci"? Tak mi się tylko wydaje, ale może błądzę? Po znakomitym (to chyba prawie dokument?) filmie "Bękarty wojny"czekam na coś lżejszego kalibru np. "Wesoły przygody chłopców z trzynastki w Getcie Warszawskim" albo "Wielkie jaja w Hotelu Polskim" co by przybliżyło tę tak mało znany i jakby trochę zapomniany fragment w 1000-letniej historii Żydów na ziemiach polskich.

HdeS

Zaraz, zaraz, pewne sprawy można wyjaśnić;

w czasie, kiedy naziści bohatersko bronili Żydów przed Polakami Wielka Brytania wespół ze Stanami mordowała bez litości setki tysięcy niewinnych Niemców w ichnich miastach.

Co mają Niemcy do nazistów nie udało się wyjaśnić do tej pory, wiadomo tylko kto wyrżnął Żydów i dla ściemy latał po świecie i żebrał o ratunek dla nich.

Ale że też niemiecka nauka nie potrafi uporać się z tą zagadką i zażądać rekompensaty za niesłuszne bombardowania...

O, przepraszam. Z tego co wiem Hugo Boss (tak, tak TEN Hugo

Boss) otrzymał rekompensatę za zbombardowaną fabrykę, no właśnie nie wiem niemieckich czy też nazistowskich, mundurów. Znakiem tego gościo kiepełę miał nie tylko do noszenie hełmu (nie wiem czy niemieckiego czy nazistowskiego). Czyli można jak się chce. I ma się odpowiednie przełożenie.

Pozdrawiam

HdeS

Boss rządzi!

Nawet Hugo :(

Jeżeli to były "polskie" KL to można powiedzieć, że to polska

(poniekąd) firma była. Hugo powinien zatrudnianym (?) pracownikom coś odpalić (sic!) zwłaszcza, że odszkodowanie dostał. I raczej nie powinien to być deputat mundurowy.

Pozdrawiam

HdeS

Cóż to zmienia? Gnoja, jak i całą resztę niemieckiego naziolstwa

należało po wojnie zamknąć do końca plugawego życia zamknąć w kopalniach i kamieniołomach aby mieli czas na refleksję "czy warto było". A teraz ta brunatna hołota muzea wypędzonych sobie stawia. Tak trochę nie na temat ale i na temat - zastanawiam się jak obszerne musi być piekło aby tę całą swołocz pomieścić?

HdeS

nazi= NSDAP

Niemiecka narodowo-socjalistyczna partia robotnikow.
( NAZI-onale Socialistische Deutsche Arbeits Partei)
Zadaje sobie pyt czy wpis autora to
- kpina , samobiczowanie czy dostarczanie amunicji wrogom POLSKI. Jedno jest pewne cytujac fragmenty potomkowie nazistow (no wnuki funkcjonariuszy NSDAP, Niemcy )
lub pracownicy Przedsiebiorstwa Holokaust
moga napisac, ,ze pewien polak "grze-cos tam"
i wielu innych polakow [specjalnie z malej ]
przyznaje racje,ze Polacy i AK sa winni.....
Niestety to mnie smuci.
[samobiczowanie dawno temu zostalo w kosciele zakazane jako szkodliwe ! ]
NIE DOSTARCZAJCIE BRONI/amunicji
wrogom Polskosci !