Trzeba zacząć walić w Niemców

Idee

Pod rządami Tuska, czyli pod rządami elit tak zwanej III RP, bo przecież używamy skrótu III RP tylko dla porządku, bo to nie jest żadna następczyni II RP, tylko atrapa wolnej i niepodległej Polski, tak więc pod tymi oto rządami jesteśmy popychani w każdym zakątku świata. Byle śmieć kpi z Polaków i z Polski, przypisuje nam wszystkie zbrodnie tego świata i topi nas w hektolitrach wypijanego alkoholu, choć w tej materii tak wiele zmieniło się w naszych obyczajach. Oczywiście, jesteśmy dyżurnymi antysemitami na każde zawołanie. Jeśli walą w nas germanofilscy Żydzi z USA, to jeszcze daje się to wytłumaczyć, bo oni nas nienawidzą od zawsze, czyli w zasadzie nie wiadomo od kiedy i dlaczego, bo ich przodkowie opuszczali Polskę pod zaborami i nie my im ścinaliśmy głowy, tylko Moskale i Kozacy, co tak dramatycznie opisał Julian Stryjkowski w „Austerii”. Potem masowo mordowali ich Niemcy, nazywani dziś dla świętego spokoju nazistami, dla świętego spokoju oczywiście samych Niemców, potomków nie tylko Bacha, Benza czy Gutenberga, ale także potomków niemieckich zbrodniarzy. Gdzieś, i w kimś ta krew płynęła, i płynie przecież nadal. Gwarancji na spokój Niemców nie ma, co dobitnie udowodnił kiedyś Stefan Ksiielwski.

Zresztą oni już przechodzą sami siebie. Oto, potomkowie architektów masowych, przemysłowych zbrodni, oskarżają Polaków o antysemityzm. Czynią to przy różnych okazjach, co jakiś czas wrzucają do gazet „polskie obozy zagłady”, albo barwnie opiszą, jak to w Polsce pleni się faszyzm i są tym „faktem” mocno zdziwieni, bo przecież jesteśmy jego ofiarami faszyzmu. Z polityką informacyjną Niemców pięknie współgra polityka informacyjna Adama Michnika i jego coraz bardziej szmatławej gazety, której nawet już jego dawni wyznawcy nie chcą czytać, ani kupować. Niech sobie zamówi badania i się dowie, ilu fanów stracił, ale jemu chyba to jest już teraz obojętne, bo projekt ogłupienia części Polaków całkiem nieźle mu wyszedł. Mają więc Niemcy tendencję, by w nas do woli walić, oskarżać, kpić i szydzić, czego film o bandyckiej Armii Krajowej jest tego najlepszym dowodem. To, że wyemitowano ten polakożerczy obraz w TVP, to może jeszcze nie jest samo w sobie straszne, straszne jest to, że nie ma tu naszego zbiorowego oburzenia. Protestujemy, ale kto o tym wie? Kto nas poparł?

Nadszedł czas, by zacząć walić w Niemców i w innych, tak jak oni w nas walą, bez opamiętania, od rodzimych Polakożerców po Baracka Obamę. Jeśli ktoś naprawdę uważa, że ten prezydent się bezwiednie pomylił, kiedy mówił o polskich obozach zagłady, to jest po prostu idiotą. Trzeba więc mówić światu, na przekór berlińskim hołdom Sikorskiego, o niemieckich zbrodniach, o mordowaniu przez nich Żydów, Polaków, o masowych grobach, o tysiącach szkieletów i czaszek w tysiącach miejsc w całej Polsce. Trzeba walić w nich, ponieważ oni liczą się tylko z siłą. Siła słowa to poważna i wielka broń. Kiedy chcieli nas zgładzić, bali się jedynie naszej siły, hartu ducha, naszej Armii Krajowej. Bali się do tego stopnia, że tyłki im drżały, gdy wychodzili wieczorem na ulice Warszawy. Niemcy są dzisiaj potęgą, są też naszym wielkim partnerem gospodarczym, ale to właśnie dlatego musimy jeszcze głośniej mówić dziś o ich zbrodniach, bo za moment, gdy staną się być może znowu hegemonem, to my zostaniemy w globalnej świadomości sprawcami tych strasznych zbrodni XX wieku i winowajcami wojen. Trudne do wyobrażenia? Bynajmniej. W Stanach Zjednoczonych zupełnie oficjalnie, i na co dzień, jesteśmy postrzegani jako sprawcy zagłady Żydów razem z nazistami. By nie było żadnych złudzeń, zawdzięczamy to w dużej mierze samym Żydom, tym amerykańskim Żydom, którzy nigdy nie poczuli zapachu prochu. Ani tego z walki o niepodległość Polski, a więc także o niepodległość ich Ojczyzny, ani tego z luf i armat izraelskiego wojska broniącego swojej i ich Ojczyzny przed Arabami.

Jeśli teraz nie powstrzymamy antypolskiej i polakożerczej kampanii, i tu nad Wisłą, w Warszawie, i poza granicami naszego kraju, to w końcu zamienimy się z Niemcami miejscami w ich zbrodniczej przeszłości. W końcu będzie tak, że Polak to zbrodniarz i nazista, a Niemiec to dzielny partyzant antyfaszysta. Pojawi się, z jednej strony, sto nowych list Schindlera, pompowanych przez Hollywood, a z drugiej, jakieś kolejne spreparowane Jedwabne i kolejne "pokłosia". Trzeba walić prawdą po oczach, bez opamiętania. Trzeba wręcz krzyczeć tą prawdą. Bo mordowali nas Żydzi po 17 września w mundurach NKWD, bo donosili na nas i wyciągali nas z domów na wschodnich rubieżach Rzeczypospolitej. Tak długo, jak będziemy skundleni i rządzeni przez skundlonych tchórzy, tak długo to oni, Niemcy czy germanofilscy Żydzi z USA, będą w nas walić i oskarżać nas o wszystkie zbrodnie tego świata.

10
Średnio: 10 (15 votes)

Mamy sieć

Możemy to robić na masową skalę, wtedy będzie to zauważone, musi być.

https://www.facebook.com/pages/Not-Nazi-but-Germ...

Zacznijmy od tego-KTO NAMI RZĄDZI?

Ano:potomkowie NSDAP
UPA
spadkobiercy KPZU
wnuki działaczy PPR
A my? Nam się nie chce pójść na wybory,zasiąść do Komisji Wyborczej.Pójść na demonstrację w obronie TRWAM!

portret użytkownika wilk na kacapy

Doskonale podsumowanie rzeczywistosci!

Jest pytanie ile Polaka pozostalo w Polaku.
Czy terazniejszy przecietny polak przywykl zyc na kolanach i byc kopany ze wszytkich stron a na plucie mowic ze deszcz pada bo toniby po chrzescijansku.
slowa autora "straszne jest to, że nie ma tu naszego zbiorowego oburzenia" dokladnie okreslaja ducha narodu.
Przeciez po takiej TVPOwskiej emisji szkalujacej Polakow powinny byc tlumy pod telewizja i okupacja budynku z wywaleniem na zbitry pysk wszytkich co tam pracuja,toc to byl jeden z najwiekszych policzkow wymierzony Polakom i co ?ano nic cisza troche tu i tam popisano i na tym koniec.

Czas najwyzszy buntu zbiorowego czas glosno mowic wszedzie i otwarcie o niesprawiedliwosci i zaklamaniu historycznym.
Prezciez to co robia obce media w Polsce i za granica to jest podgatowka do akcji rozbiorowej oni przygotowuja opinie swiatowa jaka ta Polska jest zla i krwiopijcza.

To ze PIS ma 35 % poparcia to nieznaczy ze mu dadza rzadzace sily dojs do wladzy Polska to nie kraj gdzie rzadzi demokracja i prawo, nie poto dokonano likwidacji elity polskiej w Miroslawcu i Smolensku zeby teraz ta banda miala oddac wladze i byc za te morderstwo i zdrade sadzona.
Oni tekiej opcji nie przewiduja,a maja popracie judeoeuropy,
Moskwy i Wall Street z Obamowcami.

portret użytkownika Verita

walic Niemcow?

nierealne,bo skad brac sile?
Slowami i argumentami nic nie wskorasz (patrz Dworak,Lasek itp).A innej sily nie mamy.
Ponadto oko za oko dziala na krotka mete.

ooone: Wszystko to prawda.

ooone:

Wszystko to prawda. Ale trzeba zaczac od czegos. Od czego? Od tego, zeby usunac od wladzy tutejszych. Kiedy Polacy beda znowu rzadzic sie sami w swoim kraju, wtedy mozna bedzie przeprowadzic skuteczna kontrpropagande w swiecie.

euro zamiast armat?

Zgoda, wielu mediów prawica nie posiada, ale w tych które są skłonne opisywać historyczną prawdę, należy permanentnie przypominać miejsce gdzie urodził się komunizm, skąd faszyzm wyszedł w najbardziej zbrodniczej postaci. To niemieccy Żydzi, tacy jak Marx czy Engels, dali światu utopijny Kapitał. To tamta ziemia wydała hitlerowskie Mein Kampf. To z Niemiec Lenin przywlókł do Rosji zarazę dwudziestego wieku czyli bolszewizm, którą tamtejsze żydostwo przechwyciło jak swoją. To przy aplauzie większości Niemców podpalono świat. Dla mnie, niemiecką bezczelnością jest obecne ustawianie się przez nich w roli moralizatorów i organizatorów porządków społecznych. W latach czterdziestych XX wieku Niemcy już raz jednoczyli Europę wg swojej modły. Co z tego wyszło pamiętamy, o czym też przypominają rozsiane po całej Polsce miejsca straceń i niemieckie obozy zagłady.