Przez lewicowych bydlaków płaczą polskie dzieci

Kraj

Korwin Mikke „Znakomitym przykładem jest taki zbydlęciały lewak jak p. Daniel Cohn-Bendit, czujący się równie dobrze w Paryżu, jak w Berlinie. Zaczął od… przedszkola: „w 1972 roku złożyłem podanie o pracę w alternatywnym przedszkolu we Frankfurcie nad Menem. Pracowałem tam ponad dwa lata. Mój ciągły flirt z dziećmi szybko przyjął charakter erotyczny. Te małe pięcioletnie dziewczynki już wiedziały, jak mnie podrywać. Kilka razy zdarzyło się, że dzieci rozpięły mi rozporek i zaczęły mnie głaskać. Ich życzenie było dla mnie problematyczne. Jednak często mimo wszystko i ja je głaskałem”.) „....”Wilfred Willi Rudi Dutschke, mający ogromny autorytet wśród lewicowej hołoty, rzucił hasło (znów cytuje Wikipedię) „»Długiego Marszu [wtedy Zé-Dōng Máo był uwielbiany na Lewicy!] poprzez instytucje« władzy”. „....(więcej )
 
Michalkiewicz „Centrum Adama Smitha obliczyło, że państwo polskie konfiskuje rodzinie pracowników najemnych 83 procent dochodu „...(więcej )
 
„Co trzecie dziecko żyje w biedzie, co szóste 
w nędzy „Świadczenia rodzinne przysługujące dzieciom żyjącym w biedzie otrzymuje aż 2,5 mln osób wieku 0-17 lat. To co trzecia osoba w tym wieku  – wynika z najnowszego raportu GUS, dotyczącego 2011 r. Na tym nie koniec złych wieści. Z pomocy społecznej – ta jest adresowana do osób żyjących w jeszcze gorszych warunkach -  korzystało 16 proc. najmłodszych. Co to oznacza? Co szóste dziecko ma problemy z zaspokojeniem podstawowych potrzeb życiowych. „....”Dlaczego korzystanie z świadczeń wskazuje, że w rodzinie jest bieda? Bo tam oficjalny dochód netto na osobę nie mógł przekraczać 504 zł (ewentualnie 583 zł, gdy wychowuje się w niej dziecko niepełnosprawne). A jest to poziom w okolicach tzw. minimum egzystencji. Jeśli się go nie osiąga, rodzina ma problem z biologicznym przeżyciem „....”Jeden z mitów brzmi: na biedę narażeni są emeryci. Tak nie jest, bo dotyka ona najczęściej najmłodszych. „...”Także prof. Katarzyna Duczkowska-Małysz z SGH wskazuje, że najbardziej narażone na biedę są rodziny z dziećmi. „...”Stanisław Kluza, demograf i ekonomista, wskazuje, że rząd powinien jak najszybciej obniżyć opodatkowanie rodzin, by zostawiać tam jak najwięcej ich dochodu. – Nie może być tak, że państwo traktuje najmłodszych jak luksusową konsumpcję „....(źródło)
 
Michalkiewicz „Centrum Adama Smitha obliczyło, że państwo polskie konfiskuje rodzinie pracowników najemnych 83 procent dochodu „...(więcej )
 
Donald Tusk w trakcie negocjacji koalicyjnych dotyczących podniesienia wieku emerytalnego miał powiedzieć, że „najtańsze dla państwa są rodziny bezdzietne" „...(więcej )
 
Zbigniew Kuźmiuk „Od 2013 roku na Węgrzech stawka podatku dochodowego od firm wynosi tylko 10% (najniższa w UE, podobną ma tylko Cypr), a w podatku dochodowym od osób fizycznych, którego stawka wynosi 16% została wprowadzona ulga prorodzinna, która pozwala rodzinie z trojgiem dzieci, odliczyć od podatku około 17 tys. zł rocznie (dla porównania ulga na troje dzieci w Polsce wynosi około 3400 zł), co oznacza, że otrzymujący średnie wynagrodzenia rodzice w tym kraju Węgrzech, nie płacą wcale podatku dochodowego od osób fizycznych. „...(więcej )
 
 
Michalkiewicz „Ale III Rzeczpospolita, założona przez generała Kiszczaka do spółki z gronem osób zaufanych, żadnym normalnym państwem nie jest. III Rzeczpospolita jest kolejną okupacyjną formą państwowości polskiej, w której organy państwowe używane są do zwalczania interesów narodowych - bo takie zadanie zostało wyznaczone naszym okupantom „...(więcej )
 
Stanisław Michalkiewicz „Zwróćmy uwagę, że istota niewolnictwa polega na tym, że niewolnik musi pracować na swojego pana, to znaczy - oddawać mu bogactwo, jakie wytwarza swoją pracą. „....(więcej )
 
-----
Mój komentarz
 
To że polskie dzieci żyją w coraz większej nędzy to nie przypadek . To prawidłowość. W miarę postępu euro socjalizmu nędza polskich dzieci rośnie. A ponieważ II Komuna staje się krajem ortodoksyjnego socjalizmu politycznej poprawności nie trudno się domyślić ,że skala nędzy polskich dzieci tylko będzie rosła .
 
Brak silnego oporu , nie mówią już o oporze zbrojnym ze strony Polaków rozzuchwalił do tego stopnia socjalistów ,że okradają podatkami , zusami ,akcyzami pracujących polskich rodziców prawie z całości ich pracy .
 
Jakimi bydlakami muszą być socjaliści i lewacy ,że odbierają podatkami ostatnią kromkę chleba polskim dzieciom skazując ich na biedę i nędzę.
 
Muzułmanie pala w tej chwili Sztokholm . A ich dzieci wcale nie żyją w nędzy i poniżeniu . Muzułmanie w odróżnieniu od Polaków nie są zapędzani do ciężkiej pracy aż do śmierci . To Polacy a nie muzułmanie są okradani ze swojej pracy na taką ,że po otrzymani ochłąpów zwanych pensją nie są w stanie popłacić rachunków .
 
Należy zlikwidować okupacyjny ustrój socjalistyczny pod jakim znajduje się Polska . Skończyć z nędzą dzieci , podłym lecznictwem i miejscami przemocy ideologicznej lewactwa w stosunku do dzieci zwanymi dla niepoznaki państwowymi szkołami . Zlikwidować socjalistom koryto .Zdelegalizować konstytucyjnie podatek dochodowy , przymusowe ubezpieczenia społeczne i podatek VAT .
Winnicki mówi również o współpracy Ruchu Narodowego z Unią Polityki Realnej
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitter
 
projekt ustawy federalnej HR 4646 „The Debt Free America Act” („Ameryka wolna od długu”). Jej autorem i propagatorem jest kongresman Chaka Fattah, „...”Przede wszystkim na błoożeniu wszystkich istniejących transakcji gotówkowych czy bezgotówkowych 1-procentowym podatkiem. „....”Ale pomysł kongresmana Chaka Fattaha to nie tylko kij, ale też i marchewka. Projekt przewiduje, że po siedmiu latach nowy system mógłby całkowicie zastąpić dotychczasowy system podatkowy. Amerykanie zostaliby zwolnieni z płacenia podatku dochodowego i całej listy innych obciążeń fiskalnych. „......”W opozycji do tej koncepcji zgłoszony został pomysł autorstwa demokratycznego kongresmana Petera DeFazio z Oregonu i demokratycznego senatora Toma Harkina z Iowy. „...(więcej )
 
Lauren Whitehair „W swym opracowaniu na temat islamskiego terroryzmu z Wielkiej Brytanii udowadnia pani, że zagrożenie tego rodzaju jest na Wyspach większe niż w pozostałych krajach europejskich. Jakie są tego przyczyny?Lauren Whitehair: W Wielkiej Brytanii szczególnie pielęgnowana jest wolność słowa i islamiści mogą w naszym kraju praktycznie bez przeszkód głosić swe prawdy. Wielka Brytania jest także zaangażowana w działania militarne w świecie islamskim. Wielu muzułmanów na wyspach ma poczucie wyalienowania ze społeczeństwa, ogarnia ich uczucie gniewu i pojawia się chęć odwetu za rzekome krzywdy. Występuje cały splot społecznych i psychologicznych przyczyn dalszej radykalizacji części środowisk muzułmańskich.”.....”Działa prężna sieć propagująca zalety islamu, często w radykalnej 
postaci. Jeden ze sprawców ataku w Londynie jest konwertytą. Nierzadko stopień radykalizacji takich ludzi jest wyjątkowo wysoki. Nie ma tu znaczenia fakt ich socjalizacji 
w społeczeństwie brytyjskim. „...”Jeden zasadniczy. Islamistom chodzi o doprowadzenie do alienacji ludności muzułmańskiej w Wielkiej Brytanii. Innymi słowy do wyobcowania ich ze społeczeństwa, co mogłoby nastąpić poprzez nieprzemyślane decyzje władz wzbudzające niezadowolenie wyznawców islamu. W takiej sytuacji islamiści mogliby liczyć na większe poparcie. „...(źródło)
 
0