Bo Smoleńsk leży w Rosji

portret użytkownika Boomcha
Kraj

Jedynym ciekawym pytaniem jakie dotyczy przyszłości partii "Prawo i Sprawiedliwość" jest to, kto przejmie jej elektorat. Jarosław Kaczyński, prowadzi PiS (a przede wszystkim te około 30% Polaków, którzy jeszcze z jakiegoś niepojętego powodu pokładają w tym ugrupowaniu jakiekolwiek nadzieje na zmianę losu swojego i Ojczyzny) do kolejnej (czwartej czy piątej) porażki. Kolejnego marnotrawstwa czasu, pieniędzy a przede wszystkim ludzkiej energii i nadziei. Kto po nim?

Elektorat PiS póki co podgarniany jest na kupkę przez różne "Roniny" (co zrozumiałe, w końcu to "target" występujących tam autorów - z czegoś żyć trzeba), masowany przez "niezależne" media (które poziomem propagandy dorównują już moim zdaniem tym z "głównego nurtu") i szykowany na wojnę z Rosją. Tak wynika z pobieżnej lektury tekstów i "wiadomości/aktualności" zamieszczanych na najbardziej "niezależnym" z "niezależnych" portali. To jedyny problem w "polskiej" polityce zagranicznej i chyba w ogóle oraz przyczyna wszystkich dotykających nas nieszczęść, jak choćby to ostatnie - "smoleńskie". To, że rodziny ofiar przeszły traumę (szczerze wszystkim współczułem i współczuję), ale jest to zrozumiałe, a skąd taka kondycja "niezależnych" dziennikarzy? Zastanawiam się co będą puszczać w telewizji KOR24 (która będzie pewnie czymś w rodzaju pastucha elektrycznego), bo przecież będą musieli pójść dalej.

Skoro o "katastrofie" mowa... Oczywiste jest (przynajmniej dla mnie), że nie stali za nią Rosjanie. Jeśli to był zamach (a moim zdaniem nic po 10 kwietnia 2010 nie wskazuje na "zwykłą" - o ile tak można powiedzieć - katastrofę) to przeprowadzili go ci, co przy tej okazji właśnie Rosji, a przede wszystkim polsko-rosyjskim relacjom chcieli zaszkodzić i chcieli pchnąć nas w ręce tzw. zachodu, jako jedynego "adwokata" i protektora. "Tzw", bo czym jest dzisiaj "Zachód"? Czym jest NATO? UE? UE np ma być jakiegoś powodu "laicka", ok ale z drugiej strony dopuszcza tzw. ubój rytualny a zatem regulacje wynikające z Talmudu/halachy/halal czyli dwóch judaistycznych, antychrześcijańskich ideologii/religii. Ciekawe prawda? Meczet? Tak! Synagoga? Tak! Krzyżyk na szyi? Nie! Wniosek z tego taki, ze Talmud czy Koran stoją najwyżej w hierarchii źródeł prawa w UE, niżej są regulacje Komisji Europejskiej (Przy okazji - jaki mandat do rządzenia maja ci ludzie, czy poddali się kiedykolwiek demokratycznej weryfikacji? Nie, nie "wierze" w demokrację, podaje jako przykład monstrualnej hipokryzji i propagandy, bo przecież demokracja obok stosunków analnych to największe - wg nich - osiągnięcie ludzkości. ), jeszcze niżej regulacje państw-członków UE, na samym dole Biblia, którą można sobie "porządzić" w domu.

To z resztą tylko jeden przykład, pierwszy z brzegu i wcale nie najważniejszy. Czym jest UE każdy kto myśli wie, reszty i tak nie przekonam. Jedyne pytanie jakie można zadać to co tam jeszcze Polska robi i jak to możliwe, że ugrupowania nazywające się patriotycznymi ciągle przy UE stoją?

Wracając do "katastrofy". Jeśli nie Rosjanie to kto? Tego pewnie nigdy się nie dowiemy, ale ja za prawdopodobną uznałbym hipotezę, ze była to część likwidacji amerykańskiej agentury w Europie, jaką przeprowadzają tu - wg teorii Stanisława Michalkiewicza - "strategiczni partnerzy", a w mojej wersji - włodarze Eurokołchozu. Likwidacja aktywów - raz, uderzenie w Polaków (divide et impera) - dwa, tutejszą scenę polityczną - trzy, uderzenie w Rosję (symbolika katyńska i smoleńska scenografia stały się przecież i sa do dzisiaj "tłem historycznym" tego wydarzenia) - cztery. Za najbardziej prawdopodobną uważałem wcześniej tezę o tym, że chodziło o sławny aneks do raportu o likwidacji WSI, który Lech Kaczyński mógł chcieć wykorzystać w kampanii prezydenckiej, tylko czy to jest powód żeby organizować od razu zamach? Tak, weszli po niego nazajutrz, ale to mogło być niejako "przy okazji", trafiło sie i tyle.

Jakie szanse miał Kaczyński w nadchodzących wyborach? To był kwiecień, wybory miały być na jesieni, co w tym czasie można "odpalić" a poza tym "odpalając" cokolwiek trzeba mieć za sobą media. Nie przekonuje mnie to, natomiast wersja o "likwidacji aktywów" tak. Natychmiastowa akcja propagandowa w mediach (wywiad Radosława "Radka" w CNN chyba dzień po katastrofie, w którym już mówił o "błędzie pilota"), czy ten legendarny dymiący islandzki wulkan, co nie pozwolił dolecieć (bo samochodem czy pociągiem przecież się nie da dojechać) Angeli Merkel i innych naszym "sojusznikom" na pogrzeb. Premier Maroka wsiadł w awionetkę i doleciał. To samo Saakaszwili, wiec jak - dało się latać czy nie?

Myślę, ze Donald T. mógł być wtedy 10 kwietnia w Smoleńsku na prawdę tym wszystkim przerażony. Na prawdę nie wiedział co się stało i co robić, więc "zrobił misia" z Putinem i zdał sie na niego. Putin czekał na propozycje Donalda, jak by nie patrzeć uchodzącego za premiera, znaczy że coś tam może i wie. Czekał i się nie doczekał, wiec zaczął "sprzątać" kierując się już tylko i wyłącznie swoim interesem, tzn tym żeby ewentualna wiedza na temat tego co wydarzyło się 10 kwietnia w Smoleńsku pozostała tylko w jego rękach.

Donald czekał na "rozkazy" jak zwykle, a rozkazy nie przyszły jak nigdy. Dlaczego? Może dlatego, że ci co mu je podają sami nie wiedzieli co robić wtedy i nie wiedzą tego do dzisiaj? Stad te kolejne kompromitacje prokuratur, ekspertów, ta cała szamotanina, walka o utrzymanie się stołków i problemy z ustaleniem najprostszych - oczywistych choćby w przypadku wypadków drogowych - faktów?
To by mogło znaczyć, ze wszystko przygotowano i przeprowadzono na jeszcze wyższym poziomie. Po co były te dwa tygodnie "żałoby" skoro niedługo potem "akcją krzyż " uruchomiono przemysł pogardy? Prawdziwe współczucie czy gra na czas? Czekanie na dyspozycje, które nie nadchodziły i nie nadeszły?

Potem wybory, kilka "marszy" i mamy prawie kwiecień 2013. Jesteśmy ponoć coraz bliżsi wyjaśnienia tego co wtedy się tam wydarzyło.

Donaldowi jest bardzo na rękę wskazywać na Rosjan, bo to "po linii" wg której cała ta sprawa jest traktowana/rozgrywana przez prawdziwych graczy, poza tym zdejmuje w ten sposób część odpowiedzialności z siebie samego. Dlaczego robią to media "niezależne" i autorzy "niepokorni"? Bo Smoleńsk leży w Rosji?

3.05
Średnio: 3.1 (20 votes)

Bo Smoleńsk leży w Rosji?

Za dużo tu uproszczeń i prób wyjaśnienia sprawy "na skróty".
Bo są rzeczy takie jak charakter rosyjski, jak wojna w Czeczenii, rura pod Bałtykiem, działalność SOWy, posunięcia nie-rządu, koloigacje rosyjskie różnych ludzi ze szcztów władzy i wiele, wiele innych mniejszych i większych "śladów".

Jedna rzecz stała siędla mnie osobliwą zagadką. Otóż o ile przed Smoleńskiem Tusk latał do Berlina lub Brukseli praktycznie co tydzień, to zaraz po, jakby ucięło.

Może coś jest na rzeczy? Może trzeba by zestawić kiedy i po co sotykał się z tymi z zachodu by znaleźć odpowiedzi na nurtujące nas niektóre pytania? Skoro rozmowa na molo stanowi przyczynek do takich dociekań...?

portret użytkownika Boomcha

Konkretnie

Rozumiem, ze wg Ciebie Donald na serio rządzi, ja twierdzę że on tylko występuje w roli premiera. Co do wyliczanki to nie rozumiem jaki to ma związek ze sprawą.

Co do uproszczeń i skrótów to po pierwsze co w nich złego... a po drugie - czego oczekiwałeś?

Ciekawe jak wielcy zamachowcy

zrobili mgłę. Już na ten temat się nie pisze tylko każdy bredzi o zamachu co mu do pustego łba przyjdzie.

Kazek

@Boomcha

Nie mieszaj Boomcha, wszystko to jakieś brednie z serialu mataczenia, potrzebne spółce winnych? Takie wrzutki, wrzucam prosto do kosza. Pisząc to, powinieneś mieć, dokładną wiedzę, że pewne elementy tej układanki, są już nie do podważenia. Jeżeli nie Moskwa, to dla kogo sprząta? Ja, nie używam Rosjan do tej sprawy, bo to sprawa ludzi chorych, tylko ludzi, oni inaczej nie potrafią żyć, nie Rosjan jako narodu! Bezsensowną zbrodnią, mordowanie ludzi jako metoda zniewalania.

portret użytkownika Boomcha

Rusycyzm!

Użytkownik balsam napisał:
Jeżeli nie Moskwa, to dla kogo sprząta?
Dla siebie, żeby wiedzieć kto jest na gościnnych występach pod jego nosem?

Użytkownik balsam napisał:
Bezsensowną zbrodnią, mordowanie ludzi jako metoda zniewalania.
Zupełnie inaczej niż USA, Izrael, Niemcy czy ostatnio Francja.

portret użytkownika Polak2013

Boomcha zarobiłeś u mnie (1)!!

Tak Boomcha. Nazbierało się trochę . Więc po kolei.

Poruszasz na swoim blogu takie sprawy jak:

  •  piszesz o związkach Lecha Kaczyńskiego z masonerią.
  •  po co Polsce tarcza antyrakietowa. Przecież Polska nie ma wrogów.  
  •  Rosjanie nie wymyślili bolszewizmu.                                            
  •  największe straty z bolszewickiej ręki ponieśli Rosjanie
  • stwierdzasz, że nastąpi całkowity rozpad polskiej prawicy.
  • udowadniasz że Legia nie istnieje, nazwa tego klubu nie  została oficjalnie zgłoszona, jest tylko CWKS.

Dzisiaj piszesz o PiS, partii która przegra te i kolejne wybory. Elektorat podgarniany przez Roninów. Zahaczyłeś o najbardziej "niezależny z niezależnych" portali, taka Twoja mała kpina.   Szykowanie Polaków na wojnę z Rosją- to twoje słowa.

Zbrodnia smoleńska to nie Rosja, to nie Tusk, to nie Komorowski - to włodarze euro kołchozu. Oni i Putin nie wiedzieli, ale Putin jako bardziej rozgarnięty, wiedział co robić. Fajnie, tylko kto ma w to uwierzyć?

Widzisz, napisałem "Polska Putina". Zareagowałeś natychmiast. Odniosłeś się tylko do jednego. Pisałem tam o Litwinience, przyczynach jego śmierci. Napisałeś krótko. Litwinienko zdradził, więc zginął. A reszta to bzdury. To Twoje słowa.

To wszystko w sumie wyjaśnia. Te sześć punktów powyżej  plus Twoja reakcja na moje słowa o zabijaniu niewygodnych ludzi przez FSB.

Masz określone poglądy, bardzo jednostronne, nie polskie.

Daję Ci w nagrodę super (1) , bo zero nie wpływa na wynik.

Polak2013 

 

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

portret użytkownika Boomcha

PiS to część Układu

1. PiS oczywiście przegra te wybory i każde kolejne, bo jego rolą jest jedynie związać siły patriotyczne, tych co chcą zmian. PiS jest częścią Układu, gwarantem nieprzerwanych rządów PO i Komorowskiego.

2. Litwinienko był agentem FSB, za zdradę w każdej tego typu firmie jest czapa. Współpracował z MI5: http://youtu.be/CLXUhsoI9Kg

3. Rosja i Putin s*ają na Polskę, bo pierwsi na*sali na nią sami Polacy sprzedając niepodległość tym co rządzą UE (nie są to Rosjanie).

portret użytkownika wolny.strzelec

~Boomcha

1. A jak PiS wygra wybory, to odgryziesz Pan sobie jezyk (jak niejaki Lis?)
2.Jak czytam, to jestes Pan rusofilem, wiec Komorowski jako wtyka KGB, u wladzy w Polsze, powinna Pana cieszyc.
3.Dzieki takim rusofilom jak pan, to rzeczywiscie Putin i Rosja moga miec Polske w ....
4.Ze swej strony polecam waszmosciowi lekture Gazety Wyborczej, tam rowniez cieplo wypowiadaja sie o Rosji: Michnik, Blumsztajn, Wronski, a rowniez celebryci, na przyklad Olbryski.
Owocnej lektury.
p.s.
Jedyna sila patriotyczna zdolna do pokonania ukladu jest PiS. I koniec kropka.

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten będzie świnią na starość" Józef Piłsudski

portret użytkownika Boomcha

zakład

1. Ok, mogę się założyć, ale do precyzujmy co znaczy "wygra". Ja przez to rozumiem możliwość realizacji swojego programu, czyli rządzenie samodzielne lub z przystawką.

2. Jeśli być zostać rusofilem znaczy nie zionąć ślepą, beznadziejnie głupia i bezmyślną nienawiścią do Rosji, Rosjan i rosyjskości (zgodnie z tym co jest osią ideową "niezależnych" i "niepokornych")to tak, jestem rusofilem.

3. Polskę sami Polacy mają w d*pie. Putin wszystko załatwia w Berlinie, tam gdzie są podejmowane WSZYSTKIE dotyczące losu Polski decyzje.

4. Żydzi mają jedną linię - rządzić tutaj i wyciskać z gojów każdy grosz. Przykład: jak Wałek był przecie Mazowieckiemu to był Bolkiem, ciemniakiem itd, jak wsparł lewa nogę i "jasnogród" to stał się autorytetem moralnym itd itp, jak powiedział jedno zdanie prawdy o zboczeńcach to znowu wysłali go do lochów.

Myślę, ze wiele osób w Polsce chce być postrzeganych jako "ludzie Moskwy", to samo dotyczy Telawiwu czy Berlina. W tym środowisku nikt nie wie nigdy z kim rozmawia, więc pozory są stała częścią gry.

Inny przykład.

Jak LK leciał (w interesie Izraela i USA) do Gruzji to Szechter pisał o nim "mój prezydent", żeby szybko wrócić do ubierania go w kostium Polka-katolika-patrioty.

ps
Piłsudski, niemiecki agent. Brawo! Tak trzymaj!

portret użytkownika Boomcha

1

Średnia ocen "3" to trzy razy lepiej niż się spodziewałem.

portret użytkownika AdamDee

Dałbym i 1 i 10 na raz...

Jedynkę to za typowe bzdury na temat PiS i USA.

Dychę za próbę zmierzenia się z hipotezą o Smoleńsku jako ciosie wymierzonym między innymi, a może raczej w pierwszej kolejności - w obecną ekipę z Kremla.
Bardzo ciekawe koncepty.

Jedno mnie tylko zastanawia.
Po co komplikujesz sprawę ponad miarę, nie biorąc pod uwagę rzeczy najbardziej oczywistej, że taki cios mógł być zadany od wewnątrz ?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

portret użytkownika AdamDee

Sawicki Marek

Przepraszam, to do mnie czy do gospodarza ?

===================================================
Aktualizacja - przepraszam, tytułu nie zauważyłem ;)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

portret użytkownika Boomcha

PiS to ręka USA

Cała polityka zagraniczna LK (też Juszczenki - OUN/UPA i Saakaszwilego) była przedłużeniem polityki Izraela/USA wobec Rosji.

portret użytkownika AdamDee

Tak, tak - to już powiedziałem - za to jedynka

A co z resztą ?

Dlaczego taki hipotetyczny cios w Kreml nie mógł być ciosem od wewnątrz ?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

portret użytkownika Boomcha

Oczywiście że to prawdopodobne...

Użytkownik AdamDee napisał:
A co z resztą ? Dlaczego taki hipotetyczny cios w Kreml nie mógł być ciosem od wewnątrz ?

Oczywiście, że to bardzo prawdopodobne. Główne zmartwienie Putina to utrzymać spójność państwa. Popatrz na mape jaki obszar zajmuje Rosja i porównaj z tym ilu ma mieszkańców. Potem popatrz jakie tam mają multikulti.

 

Bomba na lotnisku Domodiedowo: 

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/35-zabitych-ponad-180-rannych...

http://careandwashingofthebrain.blogspot.com/2011/01/israeli-security-fi...

"Rosyjska agencja ochrony otrzymała ostrzeżenie przed dzisiejszym możliwym atakiem na lotnisko w Moskwie, doniosły agencje informacyjne. „Otrzymaliśmy informację, że na jednym z lotnisk w Moskwie mógłby mieć miejsce atak terrorystyczny,” powiedziano RIA Novosti.
Dlaczego „terroryści” ostrzegają ich z wyprzedzeniem, że on / ona / oni mają zamiar eksplodować coś, choć to pomniejsza owo nieznane, które jest częścią modus operandi terroru?

Chyba że chcieli ostrzec niektórych „wybrańców,” jak zrobili prawdziwi wykonawcy 11/9, kiedy wysłali wiadomość do izraelskiej firmy komunikatorów [przekazywanie wiadomości] Odigo w Nowym Jorku, aby poinformować ich, by wynieśli się z Dodge, gdyż „Latający Cyrk Mosad” zamierzał odwiedzić Nowy Jork.

Dwaj pracownicy Odigo Inc, firmy izraelskiej, otrzymali ostrzeżenia bliskiego ataku w Nowym Jorku na dwie godziny przed uderzeniem pierwszego samolotu w WTC. Odigo, jedna z największych na świecie firm komunikatorskich, ma swoją siedzibę dwie przecznice od WTC. Biura Odigo, gdzie wpłynęły ostrzeżenia, znajdują się w Herzliyya, na przedmieściach Tel Awiwu.

Dwaj pracownicy twierdzili, że nie wiedzieli kto wysłał wiadomości, ale odnaleźli adres jego komputera i przekazali te informacje FBI. [Washington Post, 4.10.2001] Odigo dał FBI adres internetowy nadawcy, więc nazwisko nadawcy można było już znaleźć. [Deutsche Presse-Agentur (Hamburg), 26.09.2001] Dwa miesiące później podano, że FBI nadal bada sprawę, ale nie orzymało raportów."

***

(2009) ICTS Europe wygrywa kontrakt na “enhanced security” dla United Airlines na lotnisku Domodiedowo w Moskwie [11].

http://onehitwonder.salon24.pl/491659,jak-dobre-sa-izraelskie-firmy-ochroniarskie

***

 

ICTS International

ICTS International is an Israeli firm based in the Netherlands that develops products and provides consulting and personnel services in the field of aviation and general security.[1][2] It was established in 1982, by former members of the Shin Bet, Israel's internal security agency, and El Al airline security agents.[2][3] The company's shares are traded on NASDAQ under the symbol ICTS.[1

http://en.wikipedia.org/wiki/ICTS_International

***

ShinBet/Sherut haBitachon haKlali

(Hebrew: שירות הביטחון הכללי‎, General Security Service), better known by the acronym Shabak (Hebrew: שב״כ‎, IPA: [ʃaˈbak] ( listen), Arabic: شاباك‎), in English as the Israel Security Agency (ISA) or the Shin Bet (a two-letter Hebrew abbreviation of the name), is Israel's internal security service. Its motto is "Magen VeLo Yera'e" (Hebrew: מגן ולא יראה‎, lit. "Defender that shall not be seen" or "The unseen shield"). It is one of three principal organizations of the Israeli Intelligence Community, alongside Aman (military intelligence) and the Mossad (foreign intelligence service).

 http://en.wikipedia.org/wiki/Shin_Bet

 

ps

Zwróc  uwagę do kogo po pomoc dzwonił ojciec Litwinienki jak się okazało, że jego syn pracował dla MI5 - link w komentarzach tutaj.

Piszesz bzdury....

Wystarczy jedna połowa mózgu, żeby umieć połączyć Mirosławiec, kontrakt gazowy i Smoleńsk. Zamach pierwszy, eliminował całą kadrę, lotnictwa związanego z NATO i linią proamerykańską. Kontrakt gazowy sprawdzał, na ile udało się zmiękczyć rządzących. Wreszcie etap trzeci, to eliminacja wszystkich miłośników amerykańskiej demokracji i zarazem wrogów Kremla. Nominacja Komorowskiego na Prezydenta, rozwiała sny o tarczy. Nikt nie będzie jej instalował w kraju, całkowicie podległym Moskwie, by od Moskwy go ochraniać!. Trzeba być ślepcem lub głupcem, by nie umieć powiązać faktów!...

portret użytkownika Bechis

Pełna zgoda

Doskonała riposta i pełna zgoda z Twoim wpisem.

 

Ukłony

portret użytkownika AdamDee

Wlodeusz

Jedno drugiego nie wyklucza - co było pierwsze, jajko czy kura ?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

portret użytkownika Boomcha

Trybunał Stanu

Wymieniasz jakiś niby-argumenty a co to niby ma być no "kontrakt gazowy"?

Michnik "żydo-prawicy" i jego "niezależni" wmawiają Polakom, że JK to taki polski Orban. Więć patrz i czytaj: http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,12657885,Weg...

Rosjanie proponowali Polsce udział i podłączenie do bałtyckiej rury? Proponowali. Za niewejście w to ówczesny premier/rząd (JK?) powinien stanąć przed Trybunałem Stanu.

http://szczesniak.pl/1976

portret użytkownika Boomcha

lemingi są wszędzie

Tyle właśnie masz lemingu do powiedzenia