Przemyśl i kilkanaście innych powiatów...

portret użytkownika Boomcha
Kraj

"(...)Obecne granice Ukrainy są sprawiedliwe?

Nacjonalista to ktoś, kto dąży do zjednoczenia wszystkich ziem etnicznych swojego narodu, tych, gdzie Ukraińcy żyli od tysięcy lat. Inaczej nie można go nazwać nacjonalistą. Po wojnie operacja „Wisła" spowodowała, że Ukraińcy z tych ziem etnicznych zostali wyrzuceni i sprawiedliwość nakazywałaby, aby te ziemie do Ukrainy wróciły. Mówię o Przemyślu i kilkunastu innych powiatach.

Jak chcecie to osiągnąć?

Metodami dyplomatycznymi. Nie jesteśmy narodem imperialnym, nie sięgamy po cudze ziemie, chcemy jedynie tego, co nasze.

Ukraina nie może być jednak w Unii i jednocześnie domagać się zmiany granic.

Miejsce Ukrainy nie jest w Unii, to byłoby sprzeczne z ideą państwa narodowego. W Polsce też jest zresztą wiele osób niezadowolonych z tego, że struktury ponadnarodowe ograniczają suwerenność państwa.

Ukraina nie będzie jednak bezpieczna, balansując między Rosją a zachodnią Europą.

Dlatego musimy odzyskać broń atomową. Mamy na Ukrainie własnych specjalistów, którzy do tego doprowadzą.

Kiedy zakończy się rewolucja 
na Majdanie?

Wtedy, gdy odejdzie Janukowycz. Aby to osiągnąć, jesteśmy gotowi sięgnąć po wszystkie metody, także te radykalne. Tak jak robił Bandera. Janukowycz rozumie tylko siłę, gdybyśmy już teraz jej nie użyli, nigdy nie podjąłby negocjacji.(...)"

 

Więcej na rp.pl [link]

6.14286
Średnio: 6.1 (7 votes)

Pomóżmy Ukrainie!!!!

 Oddajmy im nie tylko Przemyśl, ale i Kraków, bądźmy wspaniałomyślni.

A teraz na poważnie

 Fakty do dalszych przemyśleń.
Ukraińcy manifestujący przeciwko legalnie wybranemu rządowi nazywani są przez media głównego nurtu (TVN, GW, TVP ) patriotami.
Polacy świętujący 11 listopada nazywani są w wyżej wymienionych mediach faszystami.
Politycy wspierają Nacjonalistów z UPA, którzy rzezali Polaków na Wołyniu.
Politycy przy możliwym wejściu Ukrainy do Unii liczą na sojusz z Ukraińcami.
Niemcy nie pozwolą na taki układ.
Ukraińcy wybiorą zawsze dawnego sprzymierzeńca tworzącego w czasie II wojny światowej formacje SS Galizien.
Sojusz polsko-ukraiński jest mrzonką, sojusz niemiecko-ukraiński jest faktem.
Polacy są rozgrywani podczas wydarzeń na Majdanie przez agentury.
Rosja chce rozbioru Ukrainy.
Rosja chciałaby podrzucić nam kukułcze jajo, czyli obszary zachodniej Ukrainy zamieszkałe przez zatwardziałych nacjonalistów-rzezaków.
Prezent rozerwałby Polskę w drobny M. A. K. Od zachodu Gorzelik odpaliłby swój ładunek a od wschodu zmodernizowana UPA.
Kogo zatem popierać?

 

W Sieradzu Młodzi Demokraci organizują zbiórkę na rzecz rewolucji na majdanie.

"Koce, bandaże, artykuły pierwszej potrzeby - to wszystko można przekazywać Ukraińcom, którzy protestują przeciw władzy w swoim kraju"

Proszę o przekazanie wszystkich rzeczy które zbierzecie mnie i wszystkim zainteresowanym. Mam zamiar zorganizować protest przeciwko władzy w moim kraju. Obiecuję, że wspólnymi siłami przywrócimy demokrację i wolność słowa.
Proszę również Pana Tomczyka o wyjazd na Ukrainę i zorganizowanie tego typu zbiórki wśród obywateli Ukrainy, z pewnością poprą Pana szlachetne działania.
Z góry dziękuję Młodym Demokratom. Wspaniale, że walczycie o tak szlachetne cele.

Ogólnopolską akcję zorganizowali Młodzi Demokraci. A wszystko po to by:

- Pomóc obywatelom Ukrainy tak naprawdę walczącym o poprawność polityczną i demokrację w ich kraju. My nie mamy jak najmniejszych wątpliwości, by pomóc, bo w sumie nawet w naszym kraju pamiętajmy, że historia nauczyła nas, że warto walczyć o demokrację. - mówi Michał Pabich z sieradzkiego Stowarzyszenia Młodzi Demokraci.

 Potrzebne artykuły można dostarczać do biura poselskiego Cezarego Tomczyka w Sieradzu w godzinach od 9 do 16. Akcja potrwa do 5 lutego."

Nie chce pomagać Ukrainie bo:
-z jednego śmietnika wpadną w drugi.
Śmietnik Unijny dokończy to co dotąd czyni wirus korupcji trwale zaszczepiony przez system sowiecki. Nie dziwię się, że elity o mentalności judaszowej są łakomym kąskiem dla zachodniej komuny rezydującej w Brukseli. Wystarczy im pomachać przed ślepiami banktnotami w walucie Euro by dostali oczopląsów i posłusznie wykonywali dyrektywy centrali. Prowadzi to w efekcie końcowym do grabieży i nędzy dla większości, a bogactwa i przywilejów dla wybranych namiestników, ich rodzin i i innych posługiwaczy.
-na rynku pracy jest ciężko a co dopiero będzie gdy konkurencja zwiększy się o kilkadziesiąt milionów nędzarzy ze wschodu. Zabraknie nawet tak elitarnych miejsc pracy jak wyrobiska anglosasko-skandynawskie, gdzie te 2 miliony naszych rodaków wyemigruje w następstwie zalania rynków pracy bezrobociem i biedą lwowsko-kijowską? Kanada, Australia? W kraju miejscowa tania siła robocza przegra z konkurencyjną ze wschodu i kolejne miliony będa musiały pakować walizki i szukać chleba chyba na księżycu.
-ukraińcy przeniosą się masowo do rejonów wschodnich Polski stanowiąc liczną i prężną mniejszość zażądają w końcu przyłączenia "rdzennych ziem ukraińskich" do macierzy.
-ukraińcy nie mają woli ekspiacji za grzechy. Jest zbyt mało skłonnych uznać winy ojców i prosić o wybaczenie. Ci ukraińcy mieszkają na wschodzie kraju ale czują się bardziej rosjanami niz ukraińcami i tak jak my nie kochają banderowców, ale ci znów ubóstwają żołnierzy armi czerwonej.

 

I na koniec jeśli ma być pomoc, to należy pomagać tylko tym ugrupowaniom, które pojednanie Polsko-Ukraińskie traktują poważnie. A czy takie są na Ukrainie?

portret użytkownika rymplum

..

Temat zostal juz przewalkowany.