"Cień tajnych służb" nagranie spotkania autorskiego

Kraj

Pełny zapis spotkania z Dorotą Kanią, autorką książki "Cień tajnych służb". Autorka opowiada o kulisach powstawania książki, odsłania tajemnice morderstw i podejrzanych samobójstw mających wpływ na polską scenę polityczną. Dużo odniesień do Smoleńska. Całość trwa 70 minut.

Link do nagrania -> http://offca.tv/lang.pl/no/pnews/26

W ciągu ostatnich dwóch dni próbowaliśmy przeprowadzić transmisje "na żywo" ze spotkań autorskich podczas Wrocławskich Targów Dobrych Książek. Niestety grube mury Dworca Głównego PKP Wrocław Główny skutecznie stłumiły sygnał LTE i transmisje się nie udały. Bardzo za to przepraszamy. Materiały, które oprócz tego rejestrowaliśmy będziemy sukcesywnie wrzucać na Youtube.

Dzisiaj garść linków:
Wydawnictwo M: "Pieśń nad Pieśniami" pachnąca mirrą:
http://offca.tv/lang.pl/no/pnews/24

Dom spotkań z Historią: "Świat Kresów" (wkrótce rejestracja spotkania autorskiego):
http://offca.tv/lang.pl/no/pnews/27

Nagroda główna targów "Pióro Fredry 2013" dla "Gajosa":
http://offca.tv/lang.pl/no/pnews/25

Prosimy o zasubskrybowanie naszych stron społecznościowych na Facebooku http://facebook.com/offca.tv/, Twitterze http://twitter.com/offcatv/ i Youtube http://youtube.com/offcatv/ a także dodanie do ulubionych strony Offca.tv.

Bardzo chcielibyśmy podziękować Instytutowi Pamięci Narodowej za przekazanie książek do powstającej biblioteczki Offca.tv, którą pragniemy uruchomić we Wrocławiu.

10
Średnio: 10 (1 głos)