JaN.'s blog

Wersja do wydruku

Wujek Dobra Rada

Idee

Na razie mam poważniejsze problemy niż kłótnie i rozstania Niepoprawnych z POprawnymi (bez pokazywania palcem) ale ze względu na to że uczestniczyłem w życiu tego portalu dość intensywnie ch  czytaj dalej »

10
Średnio: 10 (2 głosy)

AKCJA „SEAWOLF” – PODZIĘKOWANIE, PODSUMOWANIE.

Kraj

Spodziewałem się Waszej reakcji w sprawie wsparcia rodziny „Wilka Morskiego”, ale nie liczyłem się z aż tak zmasowanym odzewem blogosfery.  czytaj dalej »

10
Średnio: 10 (8 votes)

Akcja SEAWOLF

Kraj

Pamiętacie akcję gdy chorował mąż Ossali, dziś ja jestem w podobnej sytuacji bo od dawna nie mam pracy a moja żona już od dziesięciu miesięcy zmaga się ze złośliwym guzem mózgu.  czytaj dalej »

10
Średnio: 10 (29 votes)

POGRZEB TOMASZA "SEAWOLFA" MIERZWIŃSKIEGO

Ogłoszenie

Ja nie mogę tam być ale może ktoś przeczyta i pójdzie w naszym imieniu kwiatek położy. Podaję za Lechem Makowieckim: Informacja o pogrzebie Tomasza „Seawolfa” Mierzwińskiego;  czytaj dalej »

10
Średnio: 10 (8 votes)

Piękny sen dziś miałem

Kraj

Piękny sen dziś miałem  czytaj dalej »

10
Średnio: 10 (3 głosy)

Demon opętał Agros-Nova

Blog

Po sławetnej akcji w TVP z Nergalem jako jurorem mamy następną już bardziej czytelną promocję satanizmu, pentagramu i Nergala.  czytaj dalej »

10
Średnio: 10 (6 votes)

Subiektywna relacja z procesu Wojtka Sumlińskiego

Blog

Odbył się publiczny proces Wojciecha Sumlińskiego oskarżonego o rozpracowanie WSI. W roli prokuratorów śledczych wystąpili C. Gmyz i R.  czytaj dalej »

10
Średnio: 10 (10 votes)

Apel ws Jacka Żaby

Historia

Apel do Krakusów  czytaj dalej »

10
Średnio: 10 (6 votes)

Sprzedali Polskę bez przetargu.

Kraj

Bez przetargu, po cichutku sprzedano Polskę i mało kogo to zainteresowało. Nie podano nawet kwoty ile za nią uzyskano ani kto podjął taką decyzję.  czytaj dalej »

10
Średnio: 10 (5 votes)

Byłem na Święcie Niepodległości.

Kraj

Właśnie wróciłem z obchodów Święta Niepodległości.  czytaj dalej »

10
Średnio: 10 (25 votes)

Solidarna Polska

Kraj

I sprawdza się czarny scenariusz. Szesnastu posłów odeszło z klubu PiS i zakładają swój odrębny klub pod nazwą "Solidarna Polska".  czytaj dalej »

6.72727
Średnio: 6.7 (11 votes)

Nowe Bronki

Kultura

Już po wyborach więc Trzeba zająć czymś publikę. Bronek POstanowił uraczyć swoim monologiem kadrę wykładowców i studentów Uniwersytetu Stefana KAROLA Wyszyńskiego.  czytaj dalej »

10
Średnio: 10 (3 głosy)

Zawód troll

Kraj

Cały sierpień nie piłem alkoholu więc postanowiłem wstąpić do baru na jedno piwo a że spotkałem tam znajomego to tych piw było trochę więcej i odbyłem z nim ciekawą rozmowę bo dość da  czytaj dalej »

10
Średnio: 10 (19 votes)

Tusk ogłasza nową wojnę

Tusk w peruwianskiej czapeczce.jpg
Blog

Słońce Peru ogłasza nową wojnę. Co prawda nie będzie to wojna ani z kryzysem, bezrobociem ani tym bardziej z podwyżkami cen tylko z kibicami.  czytaj dalej »

9.18182
Średnio: 9.2 (11 votes)

Smród starej SBeckiej onucy

Blog

Jak myślicie jak daleko może się roznosić smród starej onucy?  czytaj dalej »

10
Średnio: 10 (6 votes)

Wychodzenie na raty

Blog

„Kończ Waść wstydu oszczędź” prosił Kmicic imć Wołodyjowskiego bo miał jeszcze odrobinę honoru która nie pozwalała mu robić z siebie pośmiewiska wśród zgromadzonej gawiedzi.  czytaj dalej »

10
Średnio: 10 (5 votes)
Syndicate content