Rafix's blog

Wersja do wydruku

Faszysta z młotkiem-materializacja woli Michnika.

Kraj

Kiedy Michnik z TVN ni stąd ni zowąd organizował debatę o odradzającym się w Polsce faszyźmie, pomyślałem "ocip... staruszek".  czytaj dalej »

8.5
Średnio: 8.5 (4 głosy)

Ziemkiewicz, Lisicki po drugiej stronie logiki.

Kraj

Odsiewając część komentatorów, którzy świadomie lub mniej rezygnują z logiki w spojrzeniu na to co dzieje się przy wyjaśnianiu katastrofy smoleńskiej, którzy ze złej woli w skutek jakiego  czytaj dalej »

9.88889
Średnio: 9.9 (9 votes)

Gowin - bo taka jest racja stanu!

Kraj

Jest Pan autorytetem dla nich... [dla zwolenników Pis- przyp. autora] skierowała do min. Gowina swoje spostrzeżenie Monika Olejnik w jednym z programów "Kropka nad i".  czytaj dalej »

6.83333
Średnio: 6.8 (6 votes)

Eksperci.

Kraj

"W jednej sprawie chętnie przyłączam się do komentatorów "Polityki" i "Gazety Wyborczej", do gości Janiny Paradowskiej i Elizy Michalik z Tok FM czy "Superstacji" i do ich wołania o publiczne objawienie się ekspertów z komisji Millera... " pisze Ziemkiewicz.  czytaj dalej »

10
Średnio: 10 (3 głosy)

Akcja Trotyl bilans zysków i strat.

Kraj

W sprawie trotylu mieliśmy do czynienia z najwyższej próby operacją manipulacyjną pisze Jacek Karnowski na portalu wpolityce.pl  czytaj dalej »

10
Średnio: 10 (14 votes)

Debil Mikke.

Kraj

Daleko mi do tej całej bandy hipokrytów potępiającej w czambuł Korwina Mikke, wyzywającej go od faszystów, ale sytuacja jaką sobie stworzył i w jaką brnie ten polityk jest kuriozalna.  czytaj dalej »

8.57143
Średnio: 8.6 (7 votes)

Koko spoko czyli, kogo muli vox populi.

Kultura

Jest tajemnicą poliszynela, że przeboje są promowane przez krótką ławkę tych samych postaci z głównych stacji radiowych. Oni ustalają ,czy dana piosenka zostanie przebojem czy nie.  czytaj dalej »

10
Średnio: 10 (10 votes)

TV Trwam -telewizja elit.

Kraj

Negatywna decyzja KRRiT w sprawie miejsca na multipleksie dla telewizji Trwam, wielotysięczne marsze w obronie wolności słowa, list intelektualistów ze środowisk lewicowo-liberalnych przeciwko ty  czytaj dalej »

9.9
Średnio: 9.9 (10 votes)

Bo to układ właśnie!

Kraj

Niczym w drugorzędnym dramacie, gdy tuż przed wydaniem wyroku, przed sądem pojawia się nikomu wcześniej nieznany świadek, którego zeznania odwracają wydawałoby się nieunikniony bieg wydarze  czytaj dalej »

10
Średnio: 10 (2 głosy)

Tysiące na marszu TV Trwam czyli ile?

Kraj

I znowu ten problem z liczbami. Media głównego nurtu, za Polską Agencją Prasową podają liczbę uczestników marszu w obronie telewizji Trwam w Warszawie na 20 tysięcy uczestników.  czytaj dalej »

10
Średnio: 10 (11 votes)

Wawel,zwolennicy vs.przeciwnicy czyli magia wielkich liczb.

Kraj

"Kłamstwo smoleńskie jest rozbite w proch - ogłosił kilku tysiącom uczestników wiecu PiS pod Wawelem Jarosław Kaczyński.  czytaj dalej »

10
Średnio: 10 (16 votes)

Solidarna Polska, przekleństwo czy błogosławieństwo?

Kraj

Debata w Polsce jest w tragicznym stanie. Jeżeli przyjąć że w ogóle istnieje.  czytaj dalej »

0

Smoleńsk a agenci wpływu

Putin przytula Tuska
Kraj

Michał Karnowski na portalu wpolityce.pl napisał ciekawy tekst, na temat środowiska dziennikarskiego oraz działalności tzw. rosyjskich agentów wpływu.  czytaj dalej »

10
Średnio: 10 (7 votes)

Profesor Żylicz - ekspert rządowy

tu 154 101.jpg
Kraj

Po jednej stronie mamy spójny, konsekwentny obraz, przedstawiony przez trzech ekspertów z tytułami, po drugiej cisza.  czytaj dalej »

10
Średnio: 10 (5 votes)

Cóżeś uczynił Donaldzie!

Kraj

To co w sercu, z okazji 2 rocznicy Katastrofy Smoleńskiej.

Donaldzie Cóżeś uczynił!

Cóżeś uczynił Donaldzie ! Cóżeś uczynił ! Przecież Leszek tak cię lubił .  czytaj dalej »

10
Średnio: 10 (3 głosy)

"Towarzysz Generał idzie na..." - czy zobaczymy ten film stryjku?

Kraj

"Film Towarzysz Generał zobaczyło 3,5 mln. widzów, to niebywała liczba jeżeli chodzi o film dokumentalny.  czytaj dalej »

10
Średnio: 10 (4 głosy)

Sondaże -historia jednej próbki.

Kraj

Coś wisi w powietrzu, jeszcze efemeryczne ale juz wyczuwalne, mówią Solidarni 2010 i dodają, to najważniejsze wybory od 1989 r, ludzie oczekują zmian, słyszymy to na spotkaniach, w rozmowach na  czytaj dalej »

10
Średnio: 10 (2 głosy)

Platforma jak Barca

Kraj

Piłką nożną zwłaszcza w wydaniu klubowym przestałem się interesować po wyjściu na jaw sprawy Fryzjera i afery z ustawianiem meczów.  czytaj dalej »

10
Średnio: 10 (4 głosy)

Politycy i ekspret czyli debata moim okiem.

media haczyk z telewizora.jpg
Świat

Oglądnąłem właśnie debatę na temat gospodarki w której brali udział przedstawiciele wszystkich partii. Moja ocena to plus dla PIS-u.  czytaj dalej »

10
Średnio: 10 (3 głosy)

Sondaże i nic nie jest jasne

sondaze-slupki.JPG
Kraj

Co kilka dni podawane są wyniki sondaży różnych ośrodków badania opinii publicznej na temat partii politycznych.  czytaj dalej »

10
Średnio: 10 (8 votes)

Dajcie nam więcej władzy!

Kraj

"Rząd nie może reformować kraju bo w Polsce mamy szaloną opozycję" raczył dzisiaj zauważyć w TOK FM literat Jastrun przekraczając kolejną granice absurdu.  czytaj dalej »

10
Średnio: 10 (3 głosy)

Sondaże vs. "mikro OBOS -y"

Kraj

Zbliżają się wybory. Coraz więcej pojawia się komentarzy i tekstów dotyczących sondaży.  czytaj dalej »

10
Średnio: 10 (2 głosy)

W co gra Hypki, Klich i Prokuratura?

Kraj

Aktywność w ostatnich dniach "rzecznika MAK w Polsce" Tomasza Hypkiego jest zadziwiająca. Miałem "przyjemność" wysłuchać jego argumentów w dzisiejej audycji TOK FM.  czytaj dalej »

10
Średnio: 10 (6 votes)

Lewicowy Ekstremizm

Bader-Meinchof
Kraj

Po raporcie Millera mamy przed oczyma próbę sił różnych narracji.
Ci co obwiniali generała Błasika i Lecha Kaczyńskiego o naciski na pilotów nie przerywają swojej muzyki.  czytaj dalej »

10
Średnio: 10 (3 głosy)

Na wolnym rynku medialna hunta nie ma szans

cenzura internetu Dobosz.JPG
Kraj

Marzy mi się kraj gdzie funkcjonują normalne rynkowe reguły w sferze mediów. Gdzie w debacie polemiści jednej lub drugiej strony mają jednakowe szanse w przedstawianiu własnych racji.  czytaj dalej »

10
Średnio: 10 (4 głosy)

Dziękuję sędzio Jabłoński

Kraj

Nawałnica krytyki jaka spadła w ostatnich dniach na sędziego Sądu Rejonowego dla Warszawy Macieja Jabłońskiego skłoniła mnie do popatrzenie na tą sprawę w całkowicie odmienny sposób.  czytaj dalej »

10
Średnio: 10 (4 głosy)

Rapowanka o Bondaryku

Kultura

Bondaryka się nie nie tyka Aha aha Zrozum to prokuratorze Rany Boskie Uszy masz zatkane woskiem? Nie słuchasz nie rozumiesz Komu na drodze stoisz Mówisz że się nie boisz  czytaj dalej »

10
Średnio: 10 (5 votes)

"Operacja Wach" przyczyną chaosu na kolei?

Kraj

"Katastrofa Smoleńska, powódź, światowy kryzys, za co Panie" mówi do Boga Donald Tusk w jednym z popularnych rysunków satyrycznych. "Bo jakoś cię nie lubię" odpowiada Wszechmocny.  czytaj dalej »

10
Średnio: 10 (1 głos)

Czy Gość Niedzielny to tygodnik opinii?

Kraj

Jak podaje Radio Tok Fm za Preserwisem na pozycję lidera tygodników opinii w kwietniu powróciła "Polityka" wyprzedzając "Uważam Rze" [tabela poniżej]

Tygodnik Sprzedaż  czytaj dalej »

0

Pod kloszem -jest takie miejsce w TOK FM

Kraj

W jednym ze swoich felietonów Piotr Zaremba wspominał jak to w latach 90-tch Waldemar Kuczyński czekając w studiu telewizyjnym jednej ze stacji na rozmowę, ujrzał na ekranie włączonego w stud  czytaj dalej »

10
Średnio: 10 (3 głosy)
Syndicate content