Wolność Najakąsięzgadzam's blog

Wersja do wydruku

Geocentryzm, a pseudonauka

Blog

Mamy 540 rocznicę urodzin Mikołaja Kopernika, jakoś nikt się nie zastanawia, nad jego teorią heliocentryczną, właśnie teoria to słowo kluczowe. Jest to teoria filozoficzna,  czytaj dalej »

4
Średnio: 4 (3 głosy)

Machina kłamstw

Blog

1. Homoseksualizm jest normalny. Ewidentne kłamstwo, ponieważ homoseksualizm nie jest normalny. Zakładając, że jest normalny, musielibyśmy  czytaj dalej »

5.75
Średnio: 5.8 (4 głosy)

Analiza adopcyjna

Adopcja-wykres
Blog

Biorąc pod uwagę, rosnącą degradację społeczeństwa, zauważyć można, że coraz częściej mamy do czynienia z adopcją dzieci spowodowaną chęcią posiadania, a nie  czytaj dalej »

0

Bajka o kości Alvina

Humor i satyra

Za siedmioma górami, za siedmioma dolinami, za siedmioma rzekami, gdzieś w krainie dalekiej dalekiej dam, co sławi się e no tre, no tre. Mariusz to bohatyr, jakich mało  czytaj dalej »

0

Papież długa droga

Blog

Benedykt XVI to papież, który wniósł wiele w Liturgię Słowa. Imię, które przybrał przybliża nam znaczenie tego pontyfikatu.  czytaj dalej »

10
Średnio: 10 (1 głos)

Reklamy analiz profetyczny

Blog

Wstępna analiza, pozwala zauważyć niezauważalny fakt pospolity, otóż w reklamach widać niechęć, li to chęć do rządów rządowych i nie tylko.  czytaj dalej »

0

Zgorszenie nad zgorszeniami i wszystko zgorszenie!

Humor i satyra

Mariusz w towarzystwie Burosława szedł właśnie w kierunku sklepu. Burosław najwyraźniej nie chciał wchodzić do marketu publicznych przecen, promocji i kolejek przy  czytaj dalej »

0

Towarzysz w progu

Humor i satyra

Burosław, paskudne imię, ale cóż, nie jego wina, że go tak nazwano. Musiał wyjść w ważnej sprawie. Jeszcze na progu odzywa się głos. - Mariusz! Mariusz! krzyczy mateczka,  czytaj dalej »

0

Benificja dziecięce

Humor i satyra

Miejscowość Złowróż Dolny godzina 14:50 Polska Przystanek autobusowy z widokiem na ośnieżone drogi niczym nie przysłonięte w ramach promowania regionalnego z dodatkową opcją  czytaj dalej »

10
Średnio: 10 (1 głos)
Syndicate content