zetjot's blog

Wersja do wydruku

Te klasztorne przybytki obżarstwa i rozpusty

Blog

Powszechnie wiadomo, że Amerykanie mają poważne kłopoty ze swoją otyłością, która stanowi problem narodowy i nawet tak popularny jogging niewiele tu pomaga.  czytaj dalej »

10
Średnio: 10 (1 głos)

Głupców wojny z Kościołem

Blog

W związku z nasileniem się propagandy antykościelnej należy spojrzeć na tę kwestię z pewnej perspektywy.  czytaj dalej »

10
Średnio: 10 (2 głosy)

Polskie holocausty

Blog

Wkurzył mnie poziom dyskusji w salonie24, więc postanowiłem przywrócić im poczucie proporcji.  czytaj dalej »

10
Średnio: 10 (1 głos)

"Resortowe dzieci" Illustrated

Blog

Tajne służby na jawnej wizji ?  czytaj dalej »

0

"Stane na wirsycku, bede dyrektorem"

Blog

Red.Kozicką-Koczałkowską warto zawsze czytać i to z rozmaitych względów. Tym razem pani redaktor pisze o horyzontach.  czytaj dalej »

0

Durny Sikorski

Blog

Misjonarze są po to żeby pomagać ludziom zamieszkującym kraje misyjne. Po-ma-gać. A pomoc jest szczegónie potrzebna w sytuacji zagrożenia.  czytaj dalej »

10
Średnio: 10 (1 głos)

Pomysł na WOŚP 2015 - Wieczór taneczny z ministrą

Blog

Jeśli ktoś ma wątpliwości co do poziomu intelektualnego decydentów reprezentujących resortowe dzieci pomoże mu je rozwiać lektura linkowanych artykułów:  czytaj dalej »

0

Owsiak czyli niedźwiedź

Blog

Już dawno podejrzewałem, że posiadam zdolności profetyczne, ale nie że aż takie. Sam jestem zaskoczony swoją mocą profetyczną. Oto parę dni temu przywoływałem frazę wieszcza Adama:  czytaj dalej »

10
Średnio: 10 (3 głosy)

Daeniken wiecznie żywy

Blog

Drodzy bracia Alfacentaurianie, dzisiejsze seminarium chcielibyśmy poświęcić owocom naszej tajnej misji na Ziemi.  czytaj dalej »

10
Średnio: 10 (1 głos)

A na drzewach zamiast liści...

Blog

Władza ściąga z nas haracz już nie tylko na swoje utrzymanie, ale wręcz na własne kaprysy. Co więcej ściąga tę forsę by móc nam efektowniej dokopać.  czytaj dalej »

9
Średnio: 9 (3 głosy)

Skala kretyństwa

Blog

Stopień kretyństwa jest porażający, W zanarchizowanym aparacie państwa głos decydujący uzyskali nie praktycy, z natury rzeczy ostrożni i sceptyczni, lecz radykalni, niecierpliwi ideolodzy, kto  czytaj dalej »

10
Średnio: 10 (3 głosy)

Czy Polska jest pod okupacją ?

Blog

Co jakiś czas pojawia się w dyskusjach kwestia suwerennosci i okupacji. Niesuwerenność, niezaleznie od jej stopnia, oznacza utratę władzy nad własnym terytorium i własnymi dzialaniami.  czytaj dalej »

10
Średnio: 10 (3 głosy)

Jak kłamie Onyszkiewicz

Blog

Wysłuchałem dziś w Tróce wywiadu z Onyszkiewiczem w związku z rocznicą rozpoczęcia rozmów okrągłego stołu i specjalnie nie zdziwiło mnie powtarzanie starej mantry.  czytaj dalej »

10
Średnio: 10 (1 głos)

Helsińska Fundacja Praw Człowieka - degrengolada

Blog

Wszystkim instytucjom grozi skostnienie i zwyrodnienie. Przypadek Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka dostarcza nam potwierdzenia tej prawidłowości.  czytaj dalej »

10
Średnio: 10 (1 głos)

Daj im paluszek, a rękę ci urwą

Blog

Polacy, mam na myśli oczywiście ludzi, którzy mają jaki tak związek z polskim kodem kulturowym, czyli prawdziwych Polaków a nie ludzi z etykietką na wierzchu., zaniedbali sprawy podstawowej.  czytaj dalej »

0

Bezsens "edukacji seksualnej"

Blog

Obejrzałem sobie wczoraj część programu Toamsza Lisa poświęconą kwestii "edukacji seksualnej", więc uznałem,że tematu nie można odpuścić, jako że jego bezsensowność jest czywista.  czytaj dalej »

10
Średnio: 10 (6 votes)

Ćwiczenia z modelami

Blog

By mówić sensownie o Polsce, należy posługiwać się nie wyrwanymi z kontekstu pojedyńczymi wydarzeniami, lecz modelami.  czytaj dalej »

10
Średnio: 10 (1 głos)

Złudzenie, że mamy rząd

Blog

O czym my tu w ogóle mówimy ?  czytaj dalej »

10
Średnio: 10 (5 votes)

"Rząd głupich kroków"

Blog

To jest artykuł, ktory ma nie tylko świetny tytuł, ale także wskazuje na kolejny idiotyzm:  czytaj dalej »

0

Głos idioty - "Piękno jest w naturze..."

Blog

"Piękno jest w naturze,więc zbędne jest w sztuce"  czytaj dalej »

10
Średnio: 10 (2 głosy)

Patrzcie jak grają Ukraińcy

Blog

Dopiero przeglądając książkę Manuella Castellsa, hiszpańsiego socjologia i korzystając z jego pojęcia "sieci" odnoszącego się do sieci interesów globalnych jak i sieci komunikacyjnych, uś  czytaj dalej »

10
Średnio: 10 (2 głosy)

Czempion politycznego slalomu

Blog

Tusk zaniedbał ostatnio pijar i gdy beztrosko czmychnął na narty, Kaczyński pojechał do Kijowa, na Majdan, ciułać punkty. Kolejna wpadka.  czytaj dalej »

7.16667
Średnio: 7.2 (6 votes)

Polski interes narodowy a wolność Ukrainy

Blog

Chciałbym zwrócić uwagę na ryzyko związane z bezkrytycznym traktowaniem informacji na temat Ukrainy.  czytaj dalej »

8.57143
Średnio: 8.6 (7 votes)

Koniec balu na Titaniku

Blog

Establishment i podległe mu media obudziły się i jak Polska długa i szeroka rozlega się płacz i lament, bo system się wali.  czytaj dalej »

10
Średnio: 10 (8 votes)

Precyzyjniej o resortowych dzieciach

Blog

Niektorzy krytycy "Resortowych dzieci" zarzucają autorom zbyt szeroki zakres uwzględnianych przypadków, nie  czytaj dalej »

10
Średnio: 10 (1 głos)

Gwiazdowski i Sadowski w krainie ułudy

Blog

Prawdziwi profesjonaliści powinni nieustannie kontrolować dwie rzeczy - obraz rzeczywistości, jakim operują sprawdzając czy jest adekwatny do realnej rzeczywistości, oraz aparaturę pojęciową,  czytaj dalej »

0

Dworak - seksuolog

Blog

Nie wiedziałem, że pan Dworak z KRRiT posiada kompetencje seksuologiczne.  czytaj dalej »

0

Czy fajansiarze mogą zagrozić Macierewiczowi ?

Blog

Wolne żarty. Ograniczę się tylko do jednego przykładu. Czy Leszek Miller, który w jednej torbie woził ruble z KGB, a w drugiej dolary od CIA, zaryzykowałby otwarte starcie z Macierewiczem?  czytaj dalej »

10
Średnio: 10 (3 głosy)

Raport Regnerusa n/t wychowania dzieci przez homoseksualistów

Blog

Raport Regnerusa zakwestionował opinie forsowane przez środowiska homoseksualne w kwestii wychowania dzieci przez osoby homoseksualne.  czytaj dalej »

10
Średnio: 10 (3 głosy)

Myć ręce czy nogi ?

Blog

Niepokoi mnie mętna perspektywa w patrzeniu na nasze relacje z Ukrainą, wyrażająca się w starym dylemacie - myć ręce czy nogi.  czytaj dalej »

10
Średnio: 10 (2 głosy)
Syndicate content