jaka interpretacja ? Fakty dokonane

Wersja do wydruku

jaka interpretacja ? Fakty dokonane

wjechali czolgami we wrzesniu 39 do Polski?
wjechali!
Opanowali wszystko?
opznowali!
Zbudowali ten oboz i umiescili tam napis w swoim jezyku?
zrobili - w ogole Oswiecim wtedy byl
wrecz wcielony do Rzeszy Niemieckiej.
To nie jest kwestia interpretacji tylko FAKTOW DOKONANYCH
pod rzadami Niemiec, pod grozba karabinow dla wielu.
OJCIEC MOJEGO KOLEGI BYL W PIERWSZYM TRANSPORCIE DO OBOZU
i to nie byl oboz harcerski tylko KL = Konzentrations Lager
tu jest lista ponad 700 POLAKOW, ktorych tam dostarczono.
http://blogmedia24.pl/node/58397
Niektorzy przezyli.

" Testament więźniów KL Auschwitz

MY, WIĘŹNIOWIE KONZENTRATIONSLAGER AUSCHWITZ, ŚWIADOMI, ŻE
WIDZIELIŚMY NA WŁASNE OCZY PIEKŁO NIEMIECKIEGO LAGRU ZAGŁADY KL AUSCHWITZ, STWIERDZAMY, CO NASTĘPUJE I CO JEST ZGODNE Z NASZĄ WIEDZĄ I WIEDZĄ NASZYCH KOLEGÓW I KOLEŻANEK, TOWARZYSZY LAGROWYCH, WIĘŹNIÓW AUSCHWITZ, KTÓRZY PRZED NAMI ODESZLI JUŻ NA WIECZNĄ WARTĘ:

I. Konzentrationslager Auschwitz-Birkenau wraz z 39 podobozami był niemieckim obozem zagłady.
KL Auschwitz był instytucją państwa niemieckiego, służącą zadawaniu masowej śmierci podbitym narodom. Jego funkcjonariusze posługiwali się językiem niemieckim, w tym języku wydawane były wszystkie rozkazy, komendy, a także wszystkie wyroki śmierci. W lagrze tym Niemcy dokonali zagłady elit narodu polskiego. Zginęła tam polska elita kulturalna, społeczna , polityczna i gospodarcza.

II. Liczne wypowiedzi Adolfa Hitlera, a także innych funkcjonariuszy państwa niemieckiego nie pozwalają żywić wątpliwości, że pierwszym narodem, całkowicie skazanym na śmierć przez Niemców, był naród polski. („…Wydałem rozkaz zabijania bez litości i bez miłosierdzia mężczyzn, kobiet i dzieci polskiej mowy i polskiego pochodzenia. Tylko w ten sposób zdobędziemy potrzebną nam przestrzeń życiową. Polska będzie wyludniona i zasiedlona Niemcami” – Adolf Hitler, mowa z 22 sierpnia 1939 r.)
Dziś nam wiadomo, że jeszcze przed rozpoczęciem II wojny światowej zaplanowano całkowite zburzenie Warszawy – stolicy Polski. Niemieckie plany po zwycięskiej wojnie przewidywały rozdzielenie kobiet od mężczyzn, a pozostałych jeszcze przy życiu Polaków Niemcy planowali wywieźć na dalekie stepy Rosji.
Pakt Ribbentrop – Mołotow był wymierzony w Polskę, która miała być w niemieckich i rosyjskich planach pierwszym obiektem zniszczenia.
Lager zagłady, usytuowany w byłym polskim mieście, Oświęcimiu, przemianowany przez niemieckich planistów na Auschwitz, był projektowany już na dwa lata przed wybuchem wojny i od początku budowany z przeznaczeniem dla polskiej ludności Śląska. "
http://www.rodzinaoswiecimska.pl/author/admin/pa...

Sejm RP utworzył nowe państwo. Przez: yupiter (14 odpowiedzi) 14 czerwca, 2013 - 05:43