MTC & Komentatorzy, - jakże prawdziwe jest przysłowie:...

Wersja do wydruku

MTC & Komentatorzy, - jakże prawdziwe jest przysłowie:...

... "Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci". Przecież ów chłopiec rysujący swastykę nie wymyślił jakiegoś abstrakcyjnego znaku. On to bowiem był zainspirowany tym, co ujrzał na ojcowskiej koszulce. I tu widoczna jest albo niewiedza ojca, albo też świadome propagowanie symbolu hitlerowskiego faszyzmu - źródła setek milionów ofiar, morza nieszczęść, ruin i zgliszcz. 

Zarówno niewiedza ojca, jak i świadome propagowanie tego symbolu - także prawnie zabronionego - jest ze wszech miar godne potępienia. Ale jego synek nie wie, że swastyka tak naprawdę nie jest symbolem siły - jak jemu kłamliwie wyjaśnił ojciec.

Dlatego też kształtowanie umysłów dzieci zaczyna się od działania rodziców. Ale nie może zaczynać się od kłamstwa! Ów ojciec nawet nie wie, jaką krzywdę wyrządza swojemu dziecku. Takich "tatusiów" w Polsce mamy "na pęczki". Mamy ich... oho… ho,... albo i jeszcze więcej! Są to z reguły istoty półrozumne - tylko przez pomyłkę zwane ludźmi. Ich iloraz ineligencji oscyluje wokół liczby 40, a edukację szkolną zakończyli na poziomie gimnazjum lub przyuczeniem do zawodu, by mogli wykonywać najprostsze prace fizyczne. 
Taki "tatuś od siedmiu boleści" w zasadzie nie jest przygotowany do roli ojca! I gdyby jego syn trafił pod opiekę nauczycieli wychowania przedszkolnego, którzy preferują i wprowadzają w proces wychowawczy ideologię gender, to nie widziałby w niej nic złego, a nawet ją popierał. Ale do czasu. Nadejdzie bowiem taki moment, kiedy ojciec odczuje bardzo negatywne skutki owej ideologii na własnej skórze. Wówczas jakiekolwiek przeciwdziałania owego tatusia na nic się zdadzą, bo będzie już za późno. Padnie ofiarą własnej głupoty. I nie tylko on. 

 

Pozdrawiam z 10,
                       

__________________________
"Stan skrajnej niewiedzy czasem potrafi doprowadzić
do stanu skrajnego ogłupienia". (Satyr)

Co z nich wyrośnie? Przez: matka trzech córek (3 odpowiedzi) 17 sierpnia, 2013 - 14:30